De gezellige familiecamping Porto Sole is gelegen nabij het oude dorpje Vrsar in Kroatie, in een beschutte inham bij zee. Gezellige restaurants, leuke winkels en de haven zijn op loopafstand bereikbaar. Het restaurant heeft een prachtig uitzicht op de baai en op het dak van het restaurant bevindt zich het zwembad. Daarnaast is de stad Porec goed te bereiken met de auto en een bezoekje aan de Euphrasius-basiliek mag ook zeker niet ontbreken!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Verblijf is mogelijk op basis van logies.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommige faciliteiten worden tegen betaling aangeboden. Vraag dit na bij de receptie.
Bungalow tenten:
Deze tent is ongeveer 25m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen.
Prij$vrij vakanties is voor mij echt geweldig. Omdat alles zeer netjes geregeld is. Ook als je met vragen of problemen hebt staan ze altijd voor je klaar!. Ik Boek wel ieder jaar een reis bij deze reisorganisatie. En nooit problemen gehad!. Voor Mij is Prij$vrij De Beste!
Prijsvrij heeft altijd de beste prijs en service! Laatst had ik een typefout gemaakt in het doorgeven van onze gegevens en dit hebben ze kostenloos hersteld!
Duidelijke site, makkelijk boekingsproces.
Ik boek altijd met prijsvrij zeer overzichtelijk & makkelijk met zoeken. Vaak goedkoper als andere reisbureaus.
Makkelijk boeken en online bijna alle antwoorden op je vragen
Alles verliep vlot en snel
beste website om de beste vakantie kunnen te vinden.
Lekker makkelijk en overzichtelijk
De website was duidelijk, boeken gemakkelijk en toen ik vervolgens iets wilde aanpassen werd dit snel geregeld. Als de vakantie ook zo verloopt ben ik dik tevreden.
Top geregeld
41.551 klantbeoordelingen