Service en gastvrijheid staat voorop in het 4-sterren RH Corona del Mar. Dit fijne hotel aan de Costa Brava, ligt op slechts 5 minuten wandelen van de oude binnenstad en het centrum van het levendige Benidorm. In deze populaire badplaats vind je talloze winkels, bars en restaurants voor volop vermaak. Bovendien is er dagelijks entertainment voor jong en oud.
Dit strandhotel heeft een ontspannen en vriendelijke atmosfeer en biedt op in totaal 7 verdiepingen in totaal 126 kamers, 72 met balkon en uitzicht op zee en 54 (de meeste met balkon) met uitzicht op de bergen en de straten. Het hotel biedt een receptie die 24 uur per dag geopend is en een lift. Het biedt een restaurant met airconditioning, L’illa, een bar/café met 's avonds live pianomuziek en een terras met uitzicht op zee, vergader- en evenementenruimte, bagagedepot, parkeergarage en parkeerplaatsen (afhankelijk van beschikbaarheid), bibliotheek met internettoegang (deels tegen betaling).
Het hotel biedt een buitenbad met een glijbaan, een bubbelbad en een kinderbad en met ligstoelen, parasols en een bar bij het zwembad (alleen in de zomer geopend). Gedurende de wintermaanden is het verwarmde zwembad ook beschikbaar.
Dit hotel is schitterend gelegen tegenover het strand Poniente op slechts 5 minuten wandelen van de oude binnenstad en het centrum van Benidorm. Hier vinden gasten talloze winkels, bars en restaurants. De dichtstbijzijnde golfbaan ligt op ongeveer 3 kilometer van het hotel.
In het restaurant kan je maaltijden van het buffet kiezen.
Er is bovendien een dagelijks entertainmentprogramma voor kinderen en volwassenen.
Voor sportliefhebbers biedt het hotel een fitnessruimte met een professionele staf. Hier worden massages, een sauna en hydromassage (tegen betaling) aangeboden.
Alle kamers hebben 2 bedden, airconditioning en verwarming, een televisie met internationale kanalen, een minibar (het is mogelijk een koelkastje te huren), een huurkluis en een eigen badkamer met föhn. Sommige kamers van het hotel beschikken ook over een slaapbank van 1.10 meter. Die kamers bieden plaats aan 3 tot 4 gasten.
"Prijsvrij… jullie maken je naam meer dan waar! Ik heb Porto geboekt en ik heb er nu al zinninnin 😅. Van klikken tot boeken: sneller dan een espresso in Portugal. En eerlijk, ik dacht: kan ik hier ook een prijs mee winnen? Want de deal voelde al als een jackpot 🎉. De site is overzichtelijk, de prijzen zijn scherp, en de voorpret begint al bij het boeken. Porto wacht, maar Prijsvrij gaf me alvast het vakantiegevoel. Dus: koffers klaar, zonnebril op, en ik zeg… Obrigado Prijsvrij! 🌞✈️🍷" Vakantie groet, Lia 😎🌞
Mooi aanbod, tegen een hele gunstige prijs en een handige site. Meer heb je niet nodig toch?
Het boekingsproces is tot nu toe het enige wat we kunnen beoordelen en dit verliep soepel
We hebben een super fijne vakantie gehad en was netjes geregeld, voor volgend jaar gelijk weer geboekt
Fantastische klantenservice en al regelmatig met PrijsVrij op vakantie geweest en altijd goed, Ze zijn ook scherp in prijs en de app werkt ook t beste van allemaal
Gemakkelijke website voor boekingen. Overzichtelijke mails terug met alle info en de klantenservice is makkelijk bereikbaar
Het boeken ging makkelijk
Erg fijne website en keuzemogelijkheden om je reis naar wens in te vullen, zoals vliegtijden, accomodaties etc. Daarnaast erg goed en snel geholpen door de klantenservice om een privé transfer toe te voegen aan mijn reis.
Gemakkelijk en snel geboekt voor een redelijke prijs.
Duidelijke info en vlot geboekt.
43.852 klantbeoordelingen