Blue Sea Le Printemps is gelegen in de populaire stad Marrakech, in Marokko. Het 4-sterren hotel bevindt zich in de moderne en levendige wijk Guéliz, een van de chiquere wijken van de stad. In de directe omgeving zijn boetieks, winkels en restaurants te vinden. Het hotel is voorzien van een zwembad en er wordt regelmatig voor livemuziek gezorgd. Een ideale uitvalsbasis voor een citytrip Marrakech!
Verblijf is mogelijk op basis van logies, logies & ontbijt en halfpension. Alle maaltijden worden in buffetvorm geserveerd.
De tweepersoonskamers zijn ongeveer 30m² groot en beschikken over airconditioning en WiFi. De badkamers zijn voorzien van een bad met toilet en föhn. Daarnaast is er een minibar (tegen betaling), telefoon en televisie aanwezig. Max. geschikt voor 2 volwassenen en 1 kind. Ook voor alleengebruik te boeken.
Ik was op zoek naar een specifieke accommodatie,gewoon om te vergelijken met anderen aanbieders. Deze vond ik meteen,en 100,- goedkoper, meteen geboekt natuurlijk.
Voor de twee keer geboekt via prijs vrij en alles verloopt goed en niks op aan te merken
Duidelijke site met veel mogelijkheden. Zo kun je heel je reis personaliseren zodat deze volledig bij Prijsvrij is geboekt. Geen gedoe achteraf.
Lekker makelij van uit huis helemaal top
Vakantie is makkelijk te boeken. En bij vragen krijg je meteen een mail terug met de oplossing of antwoord.
Makkelijke site hele mooie prijzen. Zelf je vluchten kiezen ook heel erg fijn!
Al jaren probleemloze boekingen. Zelfs enkele keren een boeking moeten laten aanpassen en ook dit ging vlot en feilloos.
Na enkele mindere ervaringen met boekingen via internet, nu bij PRIJSVRIJ, de perfecte match. Makkelijk snel en leuk. TOP site.
Duidelijke site goede prijzen makkelijk aan te passen naar eigen voorkeuren
Goeie prijs en snelle en vriendelijke klantenservice,er was met boeken iets niet goed gegaan maar werd snel en vriendelijk opgelost
43.979 klantbeoordelingen