San Francesco Al Monte is een luxe 4-sterren hotel in Napels. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.5 door meer dan 3797 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van San Francesco Al Monte voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar San Francesco Al Monte en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Dit hotel bevindt zich in het gebied met het mooiste panorama van Napels. Het nabijgelegen metrostation biedt een goede aansluiting op het historische stadscentrum en de gehele stad, met vele restaurants, bars, pubs, een station, en vele winkel- en amusementsmogelijkheden. In de buurt bevindt zich ook een bushalte. Op ca. 10 meter afstand bevinden zich openbaar vervoerverbindingen, het stadscentrum ligt op 1 km afstand, het nationaal museum en de zee bevinden zich op ca. 2 km afstand. De luchthaven Capodichino is ongeveer 10 km van het hotel.Het hotel is gevestigd in een zorgvuldig gerenoveerd klooster uit de zestiende eeuw. Het gebouw heeft veel van zijn oude glorie behouden en biedt zijn gasten een bijzondere atmosfeer. De grote terrastuin op de zevende verdieping biedt een spectaculair uitzicht op de hele stad en hier is ook een buitenbad. Dit exclusieve hotel is oorspronkelijk gebouwd in 1557 en beschikt in totaal over 45 gastenkamers, waaronder 2 rolstoeltoegankelijke kamers. De ontvangsthal heeft een receptie die 24 uur per dag geopend is met een garderobe en een lift. Tot de overige faciliteiten van dit van airconditioning voorziene hotel behoren een bar en een ontbijtruimte. Was- en roomservice zijn ook beschikbaar (tegen betaling). Op 200 meter van het hotel is een openbaar parkeerterrein. Parkeren is tegen betaling.De kamers zijn gevestigd in de voormalige kloostercellen. Ze zijn gebouwd met respect voor de architectuur van het historische gebouw en de kamers bieden een mooi uitzicht op de Golf van Napels en bieden vele voorzieningen, waaronder een eigen badkamer met een haardroger en een kluisje, een telefoon, een minibar, een tweepersoonsbed, satelliettelevisie, individueel regelbare airconditioning en een radio.Het zwembad (geopend van juni tot september) en het zonneterras bevinden zich op een van de panoramaterrassen. Hier zijn ook een zwembad-/snackbar en ligstoelen, kortom alles voor een ontspannen en aangenaam verblijf.
Ligstoelen
Sauna
Massages *
Wellness-behandelingen
Ontbijtbuffet
Lunch à la carte
Diner à la carte
1 : HISTORICAL CITY CENTRE- Distance in meters: 500.
2 : NATIONAL MUSEUM- Distance in meters: 1500.
3 : SEA SIDE- Distance in meters: 2000.
4 : SAN CARLO THEATRE- Distance in meters: 2000.
5 : POMPEI- Distance in meters: 20000.
(*) Some services will be paid at the establishment
Bouwjaar : 1557
Jaar van de laatste renovatie : 2002
Aantal verdiepingen (hoofdgebouw) : 7
Totaal aantal kamers : 45
Eenpersoonskamers : 1
Tweepersoonskamers : 20
Junior Suites : 7
Driepersoonskamers : 7
Superior kamers : 10
NO Verbonden kamers
Zakenhotels
Internet
Aangepast voor gehandicapten
Restaurant
Spa
parkeerplaats
Voorzien van airconditioning
Charmehotels
Zwembad
American Express
Diners Club
MasterCard
Visa
Centrum - Distance in meters: 500.
Bushalte/Treinstation - Distance in meters: 10.
Wi-Fi
Extra bedden Op Aanvraag
Aantal slaapkamers : 1
NO Rokenkamers
Receptie die 24 uur per dag geopend is
Kluisje
Garderobe
Lift
Tuin
Terras
Internet via de kabel
Inchecktijd : 15:00 - 00:00
Kamerservice *
Wasservice *
Uitchecktijd : 07:00 - 12:00
Zonneterras
Transfer service *
Bewaakte parkeerplaats *
Meertalig personeel
Wi-Fi *
Valet Parking
NO Huisdieren > 5 kg toegestaan
NO Huisdieren < 5 kg toegestaan
YES Garage *
YES Parkeergelegenheid *
YES Rolstoeltoegankelijk
Cafetaria
Bar
Restaurant
Niet-rokengedeelte
(Snack)bar bij het zwembad
Banketzaal
Conferentieruimte
Vergaderzaal
Verhuur van audiovisuele apparatuur
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
43.884 klantbeoordelingen