Maison du Pre is een budget 2-sterren hotel in Parijs. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie. Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 7,5 door meer dan 20 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Maison du Pre voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Maison du Pre en geniet van een heerlijke vakantie in Frankrijk!
Comfortabel hotel met verzorgde kamers en uitstekende service nabij Gare du Nord. Prima prijs/kwaliteitverhouding.
- Receptie met kluisjes
- Gratis wifi in het gehele hotel
- Bagageruimte
- Ontbijtruimte
- Lounge
- Kleine hotelbar
Het grote pluspunt van Hotel Maison du Pré is zonder enige twijfel de locatie. Het hotel is gelegen in het centrum van Parijs, in het 10e arrondissement. Wilt u gemakkelijk de hoogtepunten van de stad Parijs ontdekken? Binnen steenworp afstand ligt het bekende station Gare du Nord, waar vandaan u alle kanten op kunt.
- Het hotel ligt in de wijk Opera.
- Gelegen in een zijstraat van de Boulevard de Magneta, waar vele restaurants en winkels te vinden zijn.
- Vele metro- en busstations in de nabije omgeving.
Openbaar vervoer naar het centrum
- Op ca. 5 minuten loopafstand vindt u metrostation Poissonnière waarmee u binnen 20 minuten in het centrum van Parijs bent. Neem metrolijn 7 en 9 om bij de welbekende winkelstraat Champs-Élysées te komen.
- Condorcet is het dichtstbijzijnde busstation. Met ca. 60 bus routes zijn vrijwel alle hoogtepunten in Parijs te bereiken. Bedenk wel dat door het drukke verkeer dit niet altijd het snelste vervoersmiddel is.
Met de trein naar Parijs
- Station Gare du Nord is het eindstation van de Thalys. Vanaf het station kunt u lopend richting het hotel.
Met het vliegtuig
- De bekendste luchthaven van Parijs is Charles de Gaulle. Vanaf dit vliegveld bent u met de RER lijn B trein in ca. 45 minuten bij Hotel Maison du Pré.
- Vanaf luchthaven Orly is het ca. 55 minuten naar het hotel. Ook vanaf deze luchthaven kunt u het beste gebruik maken van de trein.
Met de auto
- Hotel Maison du Pré beschikt zelf niet over een parkeergarage, maar u krijgt korting op Garage d’Abbeville. Deze garage ligt op slechts enkele minuten loopafstand en kost ca. € 20,- per dag.
Komt tot rust in een knusse en gezellig kamer van Hotel Maison du Pré. De kamers zijn van alle nodige gemakken voorzien:
- twee 1-persoonsbedden of één 2-persoonsbed;
- badkamer met douche;
- toilet;
- wifi;
- bureau;
- kluisje;
- televisie met buitenlandse zenders.
- Gratis wifi
- Ontbijt
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen