


Bekijk ons beschikbare aanbod in Brandenburg of Duitsland
Dit vakantiehotel is het ideale uitgangspunt om het natuurpark Fleming te verkennen met zijn goed ontwikkelde netwerk van wandelpaden. De natuur staat hier op de voorgrond.
Rustig, op een terrein van ca. 30 hectare gelegen landschap van de Hoge Vlaming, met aangrenzende paardrijschool (lokale aanbieder, weersafhankelijk). De Lutherstadt Wittenberg ligt op ca. 30 km.
Vakantiehuis met hotellobby, receptie, restaurant, bar, wifi (inclusief), open haard. Parkeren tegen betaling. Landcategorie: 3 sterren, 52 kamers, 3 verdiepingen.
• Tweepersoonskamer (DZ3, ca. 25 m²), gezellig ingericht met flatscreen-tv, wifi (inclusief), bureau, zithoek. Bad/douche, toilet, haardroger. Max. 2V+1K • Eenpersoonskamer (EZ, ca. 15 m²), gezellig ingericht met flatscreen-tv, wifi (inclusief), bureau, zithoek. Bad/douche, toilet, haardroger
• Halfpension plus: te boeken voor een verblijf 06.02.-31.10.23: Ontbijtbuffet, 's avonds warm/koud buffet of een keuzemenu (naar keuze van de chef-kok). Open tafeldrankjes zoals tapbier, huiswijn, frisdranken en sap tijdens het diner inbegrepen • Halfpension: te boeken voor een verblijf 01.11.-06.02.23: Ontbijtbuffet, warm/koud buffet 's avonds of keuze van menu (afhankelijk van de keus van de keuken) • Ontbijt: Ontbijtbuffet
• Speeltuin (weersafhankelijk), speelkamer • Kinderbedjes (op aanvraag) inbegrepen • Kinderstoelen in het restaurant
Betere prijs als Vakantiediscounter en ook nog een upgrade naar een Luxe kamer!
Everything went smooth.
Ik ben zeer tevreden hoe mijn boeking is gegaan. Het is natuurlijk heel spannend om een reis te boeken en wil je alles goed geregeld hebben. Vooral als je al 6 jaar niet op vakantie bent geweest 😊 De site is overzichtelijk en gaat makkelijk alle stappen langs zodat je niks vergeet. Al snel na de boeking kreeg ik een mail met de inlog gegevens om gelijk daarna de app te downloaden. Heel fijn om daar nogmaals alles inzicht te hebben van je vakantie. Dus tot nu toe heel tevreden en verheug ik mij om over 2 weken lekker op vakantie te gaan 🥳
De website was zeer overzichtelijk met goede filters waardoor wij snel een eenvoudig onze vakantie hebben kunnen boeken.
Goede website, er is genoeg keuze en ook wordt alles goed omschreven. Ook genoeg foto's om te beoordelen
De boeking liep snel, de reisdocumenten waren op tijd en ook veel informatie betreft de voorbereidingen voor reis
goede site , duidelijk en prijs gelijk wat het ook is en niet minder en dan toch ineens meer!!
Makkelijk boeken en heel overzichtelijk, vakantie moet nog beginnen maar tot nu toe erg tevreden!
Een geweldig mooi hotel met fantastisch eten. Tot onze verrassing bleek zelfs parkeerplaats in buurt van luchthaven bij prijs te zijn inbegrepen. Vanaf White Dreams Resort is het 20 minuten lopen naar centrum of strand. Voor ons was dat niet zo'n probleem. Vanuit hotel kon je voor 8 euro per persoon heen en terug naar het centrum van Rhodos. Een echte aanrader omdat een ochtend if middag te doen. Zeer vriendelijke receptie. Bij vertrek in de avond is er een kamer beschikbaar om nog even lekker te douchen.
Net zoals vorig jaar zeer tevreden geboekt bij prijsvrij. Altijd de beste en goedkoopste aanbiedingen. Kijk nu al uit om volgend jaar weer bij prijsvrij te boeken. Happy holidays
42.299 klantbeoordelingen