Asterias Beach

  • *
  • *
  • *
  • *

Ayia Napa, Larnaca, Cyprus

  • Groot aanbod in sportactiviteiten
  • Uitgebreid, luxe wellnesscenter
  • Boek een leuke swim-up kamer!
  • Direct aan Makronissos bay
Vanafprijs geldt op:
13 april (4 dagen)
met 2 personen
Logies & ontbijt
Vliegreis
Alle prijzen & boeken

*Prijzen onder voorbehoud van beschikbaarheid

p.p. vanaf * 501

Informatie over Asterias Beach

Wat dacht je van een ontspannen zonvakantie naar het 4-sterren hotel Asterias Beach in Ayia Napa? Ontwaak in een moderne ruime kamer en geniet bij het openen van je gordijnen van het schitterende uitzicht over de omgeving. Door de groene tuin wandel je zo naar het fijne zandstrand, waar je kunt genieten van het kristalheldere water en weer een heerlijke zomerse dag op Cyprus. Om het perfect af te sluiten, kun je ook nog eens fijn dineren aan het strand met een prachtige zonsondergang. Dat is ultiem genieten toch?

Prettige accommodatie in een rustige omgeving

Ligging in Ayia Napa

Het resorthotel grenzend aan het natuurreservaat St. Nikandros bos in Ayia Napa is direct gelegen aan het fijne zandstrand van de uitgestrekte Makronissos baai. Op loopafstand zijn verschillende lokale bars, restaurants en winkels te vinden. Het centrum van Ayia Napa is te bereiken op 4 kilometer afstand en de luchthaven van Larnaca is op ca. 51 kilometer te bereiken.

Faciliteiten Asterias Beach

Asterias Beach telt in totaal 288 kamers die verdeeld zijn over 6 verdiepingen. Het hotel beschikt over een ontvangstruimte met receptie, liften, een internethoek en gratis WiFi door het hele gebouw. Daarnaast heeft het hotel 2 zwembaden om heerlijk in af te koelen met daarom heen ligstoelen en parasols. Op het strand kun je lekker chillen op de ligstoelen of in de loungebanken. Op culinair gebied heb je voldoende keuze met maar liefst 4 restaurants. Ook heeft het hotel 5 bars met onder andere een bar op het dak!

Verzorging

Je kunt verblijven op basis van logies en ontbijt, halfpension en all inclusive:

  • Ontbijt: buffet
  • Lunch: buffet
  • Diner: buffet
  • Koffie met taart/gebak in de middag
  • Snacks
  • Ijs
  • Middernachtsnack van 22:00 tot 23:00 uur
  • Geselecteerde lokale alcoholische en alcoholvrije dranken

Kinderen

De jonge vakantiegangers kunnen zich volop vermaken in de Asterino Miniclub. Er worden verschillende binnen en buitenactiviteiten georganiseerd voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. Buiten is er een apart kinderzwembad en in de restaurants is er keuze uit speciale kindermaaltijden.

Wellness

In Iris Wellness & Spa ervaar je ultieme ontspanning. Dit is het wellnesscentrum van het hotel. Geniet hier van een binnenzwembad, whirlpool, stoombad en sauna's. Laat jezelf in de watten leggen door bijvoorbeeld een gezichtsbehandeling te krijgen, een Aromatherapie of een Indiase hoofdmassage.

Sport en entertainment

Voor de sportievelingen is er een fitnessruimte beschikbaar en kun je meedoen aan aerobics. Het hotel biedt mountainbikeverhuur aan en een divers watersport aanbod. Zo kun je gaan jetskiën, duiken, waterskiën en een waterfiets of kano huren. Balsporten die het hotel aanbiedt zijn tennis, tafeltennis en er is een kunstgrasveld. In de avonden is er entertainment voor jong en oud. Geniet van livemuziek, goochel- en illusieshows en vele andere optredens.

Kamers Asterias Beach

Tweepersoonskamers: Deze fijne kamers zijn ca. 23 m² en beschikken over airconditioning, een kluisje, gratis WiFi en een minikoelkast. Verder heeft de kamer een bureau, flatscreen-tv, föhn, strijkplank, telefoon en een zithoek. De badkamer bestaat uit een douche/regendouche en toilet en tevens beschikt de kamer over een gemeubileerd balkon of terras. Boekbare opties zijn tuinzicht, zeezicht en swim-up.

Familiekamers: Deze fijne kamers zijn ca. 23 m² en beschikken over dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers. Echter heeft deze kamer naast een tweepersoonsbed nog een stapelbed. De badkamer bestaat uit een regendouche, bad en toilet en tevens beschikt de kamer over een gemeubileerd balkon of terras.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • Lobby
  • Receptie
  • Gratis WiFi
  • Zwembaden
  • 4 restaurants
  • 5 bars
  • Parkeerplekken

Voor de kinderen

  • Kinderzwembad
  • Miniclub
  • Animatie
  • Kindermaaltijden

Sport en entertainment

  • Fitnessruimte
  • Aerobics
  • Jetskiën (€)
  • Duiken (€)
  • Waterskiën (€)
  • Tennis (€)
  • Tafeltennis
  • Fiets- en mountainbikeverhuur
  • Avondshows

Wellness (€)

  • Binnenzwembad
  • Stoombad
  • Whirlpool
  • Sauna
  • Massages
  • Schoonheidsbehandelingen

De specifieke informatie van de door jou gekozen reis en aanbieder vind je terug onder de ‘i’ in de kassabon aan de rechterzijde, zodra je een reis hebt geselecteerd.
Alle prijzen & boeken