Een stedentrip naar het geweldige New York City? Dan is het 4-sterren hotel The Manhattan At Times Square he-le-maal het einde. Dit moderne en smaakvol ingerichte hotel is gewild door de centrale ligging. Je zit op loopafstand van Times Square en o.a. Rockefeller Center en het Central Park. Hoe gaaf is dat?! Na een dag op ontdekking in de Big Apple kun je een heerlijke cocktail drinken in de bar van het hotel. Zin om sportief bezig te zijn? Dat kan zeker in de fitnessruimte. Kom helemaal bij in je comfortabele kamer om de volgende dag weer fris en fruitig op te starten!
The Manhattan At Times Square biedt een gemakkelijke toegang tot de meest geweldige hoogtepunten en populaire bezienswaardigheden van New York City. Van onvergetelijke evenementen tot de beste winkels en entertainment van grote namen, er is altijd wel iets te doen in 'the city that never sleeps'. Het hotel ligt centraal aan de 7th Avenue, op loopafstand van o.a. Times Square, Rockefeller Center, MoMa en Central Park.
Het adembenemende Central Park is een prachtige plek om te ontspannen en een beter idee te krijgen van hoe het is om in New York te wonen.
Je wordt ontvangen in de lobby van The Manhattan At Times Square waar je in kunt checken bij de receptie. Het hotel heeft een internetcorner, geldautomaat en automaten voor drankjes en snacks. De kamers van het hotel zijn met de lift te bereiken. In de bar kun je heerlijke hapjes en drankjes bestellen, van cocktails tot aan een kopje koffie. Sportievelingen kunnen zich lekker bezighouden in de fitnessruimte van The Manhattan At Times Square.
Verblijf in The Manhattan At Times Square is op basis van logies. Dit betekent dat alleen overnachtingen inclusief zijn maar er zijn volop restaurants en cafés in de buurt waar je uitstekend kunt eten en drinken.
De kamers zijn smaakvol en modern ingericht. Ze zijn voorzien van gratis WiFi, airconditioning, kluisje, flatscreen-tv (met pay-tv), telefoon, wekkerradio, koelkastje (te huur via de receptie), koffie- en theezetfaciliteiten. De badkamer heeft een bad en/of douche, toilet en haardroger.
Ter plaatse dient een borgsom van $150.00 per nacht te worden afgegeven middels creditcard.
|
Algemeen
|
Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken
Snel en goed geregeld top
Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!
Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten
Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!
Makkelijk en snel kunnen boeken en ook nog gunstig qua prijs
Het zoeken en boeken van de vakantie ging supermakkelijk. We kijken erg uit naar Madeira. Zodra we er geweest zijn laat ik weten hoe het was.
Makkelijk en overzichtelijk boeken.
Makkelijke website
Op een fijne manier een de juiste vakantie vinden! Handige website, ook de chatbot.
45.101 klantbeoordelingen