JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
The Draper New York Tapestry | Prijsvrij

The Draper New York Tapestry Collection by Hilton

Verenigde Staten - New York - New York City

Foto The Draper New York Tapestry Collection by Hilton *** New York City
8.6
Foto The Draper New York Tapestry Collection by Hilton *** New York City
Foto The Draper New York Tapestry Collection by Hilton *** New York City
Foto The Draper New York Tapestry Collection by Hilton *** New York City
10
The Draper New York Tapestry Collection by Hilton
  • Ruime en comfortabele kamers
  • Metrostation is om de hoek
  • Hapjes en drankjes in de lobby
  • Dichtbij de Empire State Building

USP's

Centrale ligging in Manhattan
Dichtbij Empire State Building
Metro om de hoek
Ruime en moderne kamers
Zeer behulpzaam personeel

Retro chic in hartje Manhattan

In hartje Manhattan vind je dit fijne hotel. Ga op pad en je staat binnen een paar minuten al bij de Empire State Building. Of pak de metro, die brengt je overal naar toe. De keuze is aan jou. Of maak een mooie wandeling door Central Park. Leg je kleedje uit en ga picknicken. In de lobby van het hotel geniet je van een hapje en drankje. De kamers zijn ruim en comfortabel ingericht. Dit is dé plek waar je wilt verblijven tijdens je citytrip naar New York.

Ligging

Bryant Park ca. 350 meter
Herald Square ca. 300 meter
luchthaven JFK Airport op ca. 25 km
luchthaven Newark Airport op ca. 25 km
metrostation 34st Street-Herald Square op ca. 350 m
Rockefeller Center ca. 1000 meter
Times Square ca. 850 meter
treinstation Grand Central Station op ca. 600 m

Faciliteiten

airco
gratis wifi in openbare ruimte
receptie (24 uur)
inchecken: Vanaf 15:00 uur, uitchecken: Voor 12:00 uur
bagageruimte

Restaurants/Bars

snackbar

Overige informatie

officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
het hoofdgebouw heeft een lift
Borg van $250 per creditcard te voldoen

Contracten

Zomer
Verzorging
logies

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 6
  • Animatie 2
  • Kamer 2
  • Personeel 10
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 4
  • Prijs/Kwaliteit 6
  • Mooi hotel, praktisch niet ideaal 28 april 2023
    6.0

    Het hotel ziet er mooi uit, ligt op een fijne locatie dichtbij Bryant park, Times Square, 5th avenue en Herald square. Er zijn metro’s in de buurt, ongeveer 5 minuten lopen. We sliepen op een 4 persoonskamer met 2 dubbele bedden. Eigenlijk is dit met 4 grote mensen (2 pubers/2 volw) echt te klein. 2 queensbedden is beter. De kamer had als voordeel dat er geen airco/verwarming inzat die normaliter veel herrie maakt. Ons raam kon een stukje open en dat was voor ons prima. Op de kamer was geen bergruimte. Geen kast oid. Er zaten onder de bedden lades, waarvan 1 al vol zat met een kluis. Dus leefden we grotendeels uit de koffer; groot nadeel. Daarnaast was er maar 1 haakje in de badkamer, pal naast de deur dus die handdoek viel ook nog eens geregeld. De andere handdoeken hingen lukraak door de kamer. Heel onhandig, want daar was al nauwelijks ruimte. In de badkamer zelf kon je ook lastig je toilet spullen kwijt. Geen la, of plankje. Ook moest we zelf vragen om nieuwe handdoeken/beddengoed

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.4
  • 10 June 2025
    Reis boeken super eenvoudig.

    Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄

  • 10 June 2025
    Overzichtelijke site

    Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !

  • 10 June 2025
    Boeken ging heel snel

    Boeken ging heel snel

  • 10 June 2025
    Mijn 2 vakantie !

    Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya

  • 10 June 2025
    Goed reisaanbod!

    Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.

  • 10 June 2025
    makkelijk boeken

    makkelijk boeken, heldere website

  • 09 June 2025
    Heel makkelijk alles kunnen vinden

    Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.

  • 09 June 2025
    Duidelijk

    Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!

  • 09 June 2025
    Top voor vakanties

    Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!

  • 09 June 2025
    Boeken was gemakkelijk!

    Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.

TrustPilot

41.984 klantbeoordelingen

The Draper New York Tapestry Collection by Hilton
8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 771, -
Checken