Ben je op zoek naar een leuke accommodatie in Side? In het 5-sterren Well Palace Side geniet je optimaal van een welverdiende zonvakantie aan de Turkse Rivièra. De goede service, ligging vlakbij het strand en de meerdere zwembaden met 4 glijbanen zorgen ervoor dat zowel jong als oud zich goed vermaakt. De all inclusive formule is zeer uitgebreid en de kamers zijn fris en modern ingericht. Daarnaast wordt er animatie aangeboden voor de hele familie, kan je relaxen in de spa en genieten van de warme zon op een ligbedje. Ideaal! Bekijk alvast hotel Well Palace Side en vlieg meteen naar Turkije.
Hotel Well Palace Side is gelegen op circa 300 meter van het kilometerslange zandstrand (regelmatige shuttleservice inclusief). En het centrum van Side bevindt zicht op zo'n 7 km (minibusverbinding).
Dit luxueuze hotel beschikt over ongeveer 300 comfortabele kamers verdeeld over 4 etages (te bereiken met een lift). Er is een elegante lobby met receptie en lobbybar.
Daarnaast is er een hoofdrestaurant met buitenterras en 3 à-la-carterestaurants (reservering vereist). Verdere faciliteiten zijn o.a. een patisserie, Turks café, doktersservice en een discotheek.
In de tuin ligt een zwembadcomplex met 2 zwembaden, zwembad met glijbanen (op bepaalde tijden), zonneterrassen en een pool- en strandbar. Parasols, ligbedden (geïntegreerde ligkussens) en badhanddoeken bij het zwembad/strand zijn inclusief.
Het verblijf is op basis van All Inclusive (Ultra):
Voor de kinderen is er veel te beleven in Well Palace Side dankzij meerdere sportfaciliteiten en leuke activiteiten. Denk aan een buitenspeeltuin, kidsclub, kinderbuffet, minidisco, speelautomaten (€), miniclub voor de 4 tot 12 jarigen, babybedjes, kinderstoelen en een kinderbad met glijbanen.
Er is een wellnesscenter (ca. 1.000 m²) aanwezig met o.a. een binnenbad, Turks bad en sauna. Massages, cosmetische behandelingen en een kapsalon zijn beschikbaar tegen betaling. Zo geniet je dagelijks van een heerlijk spadagje.
Er is een animatieprogramma met 's avonds shows en overdag allerlei sportieve spellen en wedstrijden. Daarnaast is er een fitnesscenter (ca. 100 m²) aanwezig, kan je meedoen aan fitnesslessen zoals aerobics en gymnastiek en kan je er tevens tafeltennissen, beachvolleyballen en darten. Tegen betaling kun je aan het strand diverse watersporten beoefenen (lokale aanbieders).
Tweepersoonskamers: (ca. 28 m², geschikt voor 1-3 personen) zijn voorzien van airconditioning (bepaalde tijden), telefoon, satelliet-tv, minibar, koffie-/theeset en een huurkluis. Er is een badkamer met douche, toilet en föhn en een balkon aanwezig. Ook te boeken als voordeelkamer (ca. 15 m²) zonder balkon of terras of als Superior kamer of als Deluxe kamer (ca. 32 m²) die ruimer zijn opgezet.
Familiekamers: (ca. 44 m², geschikt voor 2-4 personen) beschikken over een aparte slaapkamer.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
Het boeken van onze vakantie was makkelijk en duidelijk. Net de bijbehorende App kunnen we altijd onze vakantie planning in een oogopslag bekijken. Dat is nu wat wij als klant fijn vinden …. En de prijs is ok
De website is toegankelijk, overzichtelijk en gastvrij voor iedereen. Prijs kwaliteit verhouding is er zeker. En een ruim Aanbod aan keuze waar je maar naartoe wilt.
makkelijk en overzichtelijk boekbaar en alle luchthaven op 1 plek. gebruik prijsvrij regelmatig een aantal x per jaar.
prettige site. makkelijke om alle velden in te vullen. aanvullende informatie wordt goed verstrekt. na de boeking wordt je volledig op de hoogte gehouden via makkelijke app. mis alleen de optie voor visum aanvraag.
Wij hebben al 4 keer onze vakantie naar Kreta bij Prijsvrij geboekt. Prijsvrij is iedere keer goedkoper dan andere aanbieders. Het boekingsproces op de internet site is zeer eenvoudig en helder. Ook de Mijn Prijsvrij omgeving is top. Hierin is alle informatie over de reis van A tot Z opgenomen en kan hier ook beheerd worden. Wij zijn daarom heel blij met Prijsvrij!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
43.892 klantbeoordelingen