Beleef je ultieme Mediterraanse vakantie in het 5-sterrenhotel Oz Side Premium in Side. Het hotel is direct gelegen aan een privéstrand en biedt volop waterpret voor jong en oud. Zo is er een waterpark met 4 glijbanen, binnen- en buitenzwembad en een kinderzwembad. Daarnaast heeft het hotel ook een prachtig wellnesscenter, diverse restaurants en bars en is er volop animatie voor de kinderen aanwezig. De avonden zijn gevuld met spectaculaire shows en concerten, en voor de liefhebbers van een boogie is er de discotheek. Gegarandeerd een heerlijke vakantie!
Oz Side Premium is gelegen in Side. Het hotel ligt ongeveer 150 meter van het strand en 8 kilometer van het centrum van Side. Hier vind je naast winkels, cafés en restaurants ook historische opgravingen uit de Romeinse tijd. Leuk om te bekijken! Vanaf het vliegveld van Antalya is ongeveer 55 kilometer naar het hotel.
Dit prachtige en luxe hotel is op loopafstand van het strand en is een heerlijke plek voor de hele familie. Het hotel heeft 496 kamers, 4 verdiepingen en 8 liften. Bij binnenkomst bevindt zich een elegante lobby, receptie, lobbybar en wifi.
Side Oz Premium heeft een groot buitenzwembad, waterpark met 4 glijbanen, (seizoensgebonden), poolbar en een kinderzwembad. Rondom het zwembad zijn er ligstoelen, parasols en badhanddoeken beschikbaar. Het hotel beschikt over een hoofdrestaurant, 4 à-la-carte-restaurants (deels vanaf 12 jaar, Italiaans en tegen betaling) en 5 bars.
Voor ontspanning en vermaak is er een wellnesscentrum, binnenzwembad, entertainment programma en voor de kinderen zijn er genoeg faciliteiten zoals een miniclub, minidisco en een speeltuin.
Je verblijft op basis van All-inclusive:
Voor de kinderen is er volop plezier te beleven! Er is een miniclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar (op bepaalde tijden), er is een kinderzwembad, waterpark met 4 glijbanen, kinderrestaurant voor diner, minidisco en een speeltuin.
Ontspan nog eens extra tijdens je vakantie en maak gebruik van het grote spa- en wellnesscentrum (2000m²). Het heeft een prachtig binnenzwembad, sauna en een massageruimte.
Om fit te blijven tijdens je vakantie kun je gebruik maken van de fitnessruimte. Daarnaast is er ook een entertainmentprogramma een nachtclub, thema-avonden en shows.
Tweepersoonskamers: (ca. 28-30 m²) de kamers zijn ingericht met airconditioning, een telefoon, tv, kluisje, minibar en wifi. De badkamer beschikt over een douche, toilet en een haardroger. Er is de keuze om een kamer met balkon en voor alleengebruik te boeken.
Familiekamers: (ca. 42 m²) de kamers beschikken over een aparte slaapkamer en zijn ingericht met airconditioning, een telefoon, tv, kluisje, minibar en wifi. De badkamers hebben een douche, toilet, en een haardroger. Daarnaast is er ook een balkon.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Wellness
|
|
Sport en entertainment
|
Prijs kwaliteit is heel goed. Is er iets staan ze je goed te woord. Alles goed geregeld.
Tot nu toe goed
Als je bij Prijsvrij Vakanties boekt, weet je één ding zeker: je koffers zijn sneller gepakt dan je salaris binnen is 😅✈️ Al jaren boek ik mijn vakanties hier en eerlijk? Zelfs mijn moeder vertrouw ik minder blind dan Prijsvrij. Van zonvakanties tot spontane “ik-moet-er-even-uit” tripjes: alles altijd top geregeld. Geen stress, geen kleine lettertjes waar je een vergrootglas voor nodig hebt, gewoon klikken, boeken en aftellen maar. De prijzen zijn zo scherp dat ik soms denk: “Hebben ze een typefout gemaakt?” Maar nee hoor; gewoon weer een topdeal. En de klantenservice? Alsof je een slimme vriend belt die alles al voor je heeft uitgezocht. Dankzij Prijsvrij heb ik inmiddels meer zwembadfoto’s dan familiefoto’s. Mijn paspoort voelt zich geliefd, mijn vitamine D op peil en mijn bankrekening huilt nét iets minder hard dan bij andere reisorganisaties 😄 Kortom: wil je vakantie zonder gedoe, mét goede deals en voorpret vanaf de eerste klik? Dan zit je bij Prijsvrij helemaal goed. Nu alleen nog een regeling waarbij ze ook mijn koffer inpakken 😉🌴🍹
Navigatie op prijsvrij.nl is snel. Ook goede en snelle zoek filters in te stellen. Wat erg fijn is is dat je vaak uit meerdere vluchten kunt kiezen. Hetzelfde geld voor type hotelkamers. Meestal is prijsvrij ook de goedkoopste.
Ik boek elke jaar me vakantie via prijsvrij heb altijd een goeie vakantie gehad
Prijsvrij is echt top ! Je hebt je vakantie zo geregeld, je kan zelf precies helemaal uitzoeken zoals jij je vakantie wilt. Alles is makkelijk in gebruik. Zit je ergens mee word je snel en vriendelijk geholpen , En het scheelt heel veel geld met andere aanbieders ! Zeker een aanrader voor iedereen !!
Alles is altijd top geregeld
Wat Prijsvrij aanbied zijn geen loze woorden. Echt geen holle frazen maar nakomen wat zij geboden hebben. Echt een fijne betrouwbare reisgenoot. Ga zo door.
Fijn hotel,mooie kamers behulpzaam personeel n top vakantie gehad
heel makkelijk om te boeken, goede service en niet duur. Ook staat alles duidelijk op de site vermeld. dus vaker een reis boeken hier
45.649 klantbeoordelingen