Gelegen op slechts 250 meter van het strand van Side ligt het maxholiday Stone Palace hotel. Dit hotel beschikt over diverse activiteiten voor jong en oud. Ook zijn er 2 coole glijbanen in het zwembad! Ontspannen kan in het heerlijke wellnesscentrum en je sportief uitleven in de fitnessruimte!
Mooi hotel met vele faciliteiten
Ligging in Side
Dit hotel is gelegen in Side Colakli in een zijstraat, op slechts 250 meter van het lange, zandstrand (met Blauwe Vlag onderscheiding), dat je bereikt via verschillende trapjes en door een straat over te steken.
Het is ongeveer 10 km van het centrum van Side met zijn historische bezienswaardigheden en het winkelgebied. Naar Side en naar Manavgat (12 km) zijn er goede openbare vervoer en taxiverbindingen, direct voor het hotel beschikbaar.
Faciliteiten maxholiday Stone Palace
Maxholiday Stone Palace is een geliefd hotel dat bestaat uit zeven gebouwen met elk vijf verdiepingen en een lift en heeft een totaal van 330 kamers.
Tot de diverse hotelfaciliteiten behoren de elegante lobby in het hoofdgebouw met receptie, chique stoelen en lobby bar, buffetrestaurant met terras, twee à la carte restaurants (turks en Italiaans met servicekosten), diverse bars, tv- en speelkamer, een kleine supermarkt, kapper en winkels, twee conferentiezalen, een discotheek en een overdekt zwembad (seizoensgebonden).
Wi-Fi is inclusief in de lobby. In de uitgestrekte tuin bevindt zich, in de zomer naast het amfitheater voor de avondanimatie, het grote zoetwaterzwemcomplex met drie zwembaden, waarvan één met glijbanen (op bepaalde tijdstippen te gebruiken), pool-/snackbar, een apart kinderbad en zonneterrassen. Bij het zwembad en op het strand (met beachbar van half mei tot half oktober), zijn ligstoelen, kussens, badhanddoeken en parasols inbegrepen.
Officiële classificatie
5 sterren.
Verzorging
All Inclusive
Ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, uitslapersontbijt, diverse snacks bij het zwembad en het strand gedurende de dag, koffie/thee en gebak in de middag. Verschillende lokale alcoholische en non-alcoholische dranken worden geserveerd van 10 tot 12 uur in de open bars, terwijl Turkse koffie en thee worden geserveerd in de lobbybar en bij de bar aan het zwembad. Drankje aan de strandbar tot 17 uur. Je minibar is dagelijks gevuld met stil water. Het dragen van een All-Inclusive armband is verplicht.
Niet in All inclusive inbegrepen
Drankjes importeren, alle drankjes na middernacht, versgeperste vruchtensappen en bezoeken aan het à-la-carte-restaurant voor een reserveringsbedrag. Naast een 24 uursroomservice, een oppasservice en een wasservice.
Kinderen
- Miniclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar
- Speeltuin
- Apart kinderbad
- Trampoline
- Carrousel
Animatie
Gedurende de dag spelletjes en sportanimatie en 's avonds diverse shows in het amfitheater en dansavonden.
Wellness
Inclusief:
Tegen betaling:
- Massages
- Overige behandelingen
Sport en entertainment
Inclusief:
- Twee tennisbanen, met eigen apparatuur
- Tafeltennis
- Kleine fitnessruimte
- Beachvolleybal
- Trampoline
- Waterpolo
- Aerobics
Tegen betaling:
- Tennis in de avond met verlichting
- Verhuur van tennisrackets en ballen
- Watersporten op het strand (lokale aanbieders)
Kamers
Tweepersonskamer
De moderne kamers zijn uitgerust met douche/wc, haardroger, telefoon met directe buitenlijn, airconditioning (centraal geregeld en per uur), minibar, lcd satelliet-tv met muziekkanaal, kluis, laminaatvloer en balkon. Eenpersoonskamer = tweepersoonskamer voor eenpersoonsgebruik.
Grote tweepersoonskamer
Zijn dezelfde apparatuur iets groter dan de standaardkamer en hebben slaapfaciliteiten voor de derde en vierde persoon.
familie kamer
Met overigens ook soortgelijke apparatuur heeft een aparte slaapkamer met verbindingsdeur.
Super Saver Kamer
Zijn vergelijkbaar met de tweepersoonskamers, maar bevinden zich op de zolder (in de zomer).