Voor wie op zoek is naar een gemoedelijk hotel in Side is Dynasty een uitstekende keuze! Met diverse ontspanningsfaciliteiten en een heerlijk seizoensafhankelijk geopend zwembad om af te koelen kun je optimaal tot rust komen en genieten van jouw welverdiende vakantie.
Het hotel Dynasty Hotel ligt in Side op ongeveer 450 m afstand van een privé zand-/kiezelstrand. Dit is met de bus/auto bereikbaar. Tot de volgende bezienswaardigheid (Ancient Side) zijn het 2 km. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 60 km.
Het stadhotel beschikt over 133 kamers. Het hotel beschikt over de volgende faciliteiten: een receptie (24 u geopend), een lobby, een lounge, wifi (tegen vergoeding), internethoek (evt. tegen vergoeding) en een kluisje (tegen vergoeding).
In het hotel vindt u een buffetrestaurant met terras en meerdere bars, een kapper en diverse winkels. De wasservice en de medische service zijn tegen vergoeding. In het buitenbereik van het hotel vindt u een seizoensafhankelijk geopend zwembad evenals een apart kinderbad en een poolbar (seizoensafhankelijk).
Aan het zwembad staan u ligstoelen, overtrekken en zonneschermen gratis ter beschikking. Aan het strand zijn ligstoelen, overtrekken en zonneschermen tegen vergoeding beschikbaar. Bovendien vindt u aan het strand een strandbar.
All-inclusive is incl. laat ontbijt, middernachtsnack, snacks, taart, gebak, frisdranken, koffie, thee, bier, wijn en lokale alcoholische dranken. Snacks, taart, gebak, frisdranken, koffie, thee, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes zijn bij boeking van all inclusive te verkrijgen van 10:00 - 23:00 uur.
kinderzwembad.
Evt. tegen betaling: Tafeltennis, sauna, hamam, turks bad en massages.
- Geaccepteerde betalingsmiddelen: Euro/Master-Card en Visa.
Vakantie was uitstekend. Heel tevreden. Alles kwam overheen met de website. Dit was mijn beste vakantie.
Super, hele fijne en snelle hulp als je ze nodig hebt. Ontvangt snel alle documenten en alles is heel duidelijk.
Je wordt goed geholpen als er wat mis is. Gelijk reactie. Top hulp gekregen
wat ik prettig vind aan boeken via prijsvrij, is dat ik alles op 1 site kan regelen. ik krijg wat ik boek en verder geen verassingen. en toen er eens wat aan de hand was, had ik een 24 uurs telefoonnummer waar ze me konden vertellen dat wat ik dacht dat niet geregeld was, wel geregeld was en simpelweg een foutje in de tekst was. erg prettig !
Top !!! 2e keer via prijsvrij.
Ik ben blij met de vakantie van prijsvrij. Een goede prijs kwaliteit aanbod. We hopen een goede vakantie te krijgen wanneer we in jullie naar het mooie mexico vertrekken
Snel en goed geregeld top
Onze ervaring met Prijsvrij voor onze reis naar Mallorca was top. Vanaf het moment van boeken tot aan de vlucht zelf was alles duidelijk gecommuniceerd. Een groot pluspunt is de app die je krijgt na het boeken. Hierin staat werkelijk alles bij elkaar: de vluchttijden, de stoelplaatsen en alle benodigde papieren. Het gaf ons een heel rustig gevoel dat we alle informatie van de passagiers en de reis direct bij de hand hadden op onze telefoon. Een aanrader voor iedereen die van een georganiseerde en zorgeloze vakantie houdt!
Duidelijke website, goede prijs, Geen onverwachte kosten
Wij boeken vaak bij prijsvrij en zijn altijd tevreden!
45.111 klantbeoordelingen