Zin in een ontspannen vakantie in het bruisende Cala Dor? In het 3-sterren aparthotel Gavimar Ariel Chico Club vind je alle ingredienten voor een heerlijke vakantie. Je verblijft op een rustige maar centrale locatie, vlakbij het mooie strand en levendige centrum. Overdag relax je aan het zwembad of doe mee met de leuke activiteiten. Ga je met of zonder de kids? Met de leuke kidsclub en speeltuin zullen kinderen zich goed vermaken. Geniet van een heerlijke maaltijd in het restaurant en eindig bij een avondshow. Geniet van de gezellige sfeer in Gavimar Ariel Chico Club Cala dOr op Mallorca!
Het 3-sterrenhotel Gavimar Ariel Chico Club is een goede keuze voor een ontspannen vakantie in Cala D'or. Zo ligt het complex lekker rustig, maar toch centraal zodat je alles bij de hand hebt. De prachtige baai van Cala Gran ligt op loopafstand: het mooie strand bereik je al binnen 5 minuten lopen. Voel je dat warme zeebriesje al? Ook de dichtstbijzijnde supermarkt vindt je binnen 5 minuten lopen. Naar het bruisende centrum van Cala D'Or is het ook maar een paar minuten lopen, dus je bent binnen no time bij de gezellige restaurants, winkeltjes en bars. Ook ligt er een bushalte op enkele minuten lopen. De luchthaven van Palma de Mallorca bevindt zich op zo’n 50 minuten rijden met de auto.
Dit 3-sterren aparthotel in Cala D'or is rustig gelegen en beschikt over ongeveer 200 kamers. Het complex is ingericht met gratis WiFi en een lounge met tv. Het hotelcomplex beschikt over een hoofdgebouw en verschillende woongebouwen (2-3 verdiepingen), bestaande uit de huizen Ariel Chico, Ariel en Pins D'Or.
Er is een tuin met 2 zwembaden en ruime zonneterrassen. Hier vind je een aantal heerlijke ligbedden en parasols, waar je perefect kan relaxen. Ariel Chico wordt gescheiden door een smalle straat. Hier vind je nóg een groot zwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. Bij het zwembad is een bar met terras aanwezig waar je terecht kan voor verfrissende drankjes tijdens een warme zomerdag. Zo krijg je het ultieme vakantiegevoel!
Het hotel beschikt verder over een restaurant, diverse bars, sport- en entertainment voorzieningen en faciliteiten voor kinderen. Daarnaast is er een showpodium en een fitness- en spa ruimte aanwezig. Actief zijn is dus goed te combineren met ontspanning in Ariel Chico Club in Cala D'or. Je zal je zeker niet vervelen!
Je verblijft op basis van logies, halfpension of all inclusive:
Let op: De lokale overheid neemt maatregelen om alcoholgebruik te beperken. Alcohol is mogelijk beperkt beschikbaar bij all-in hotels (maximaal 3 drankjes inclusief bij de lunch en maximaal 3 drankjes inclusief bij het diner).
Voor de kinderen is er genoeg te doen en te beleven in het Gavimar Ariel Chico Club in Cala D'or. Zo is er een leuke kidsclub voor kinderen van 4-16 jaar. De kidsclub is 6 keer per week geopend in het hoogseizoen. Voor de kleintjes is er een kinderopvang in de ochtend en middag. 's Avonds is er ook een leuke minidisco. Daarnaast heeft het hotel ook een apart kinderbad en een speeltuin. Tegen betaling en op aanvraag is het mogelijk om een babysitter te regelen.
Voor de sportievelingen zijn er talloze activiteiten en faciliteiten beschikbaar; zoals beachvolley, waterpolo, voetbaltennis, tafeltennis en tennis. Overdag is er een uitgebreid entertainmentprogramma zoals bingo, darts, jeu de boules en andere sportwedstrijden. Tegen betaling kun je ook biljarten. 's Avonds kan je genieten van leuke shows en dansvoorstellingen. Deze worden gedeeltelijk in het Cala Gran Costa del Sur uitgevoerd.
Lekker ontspannen doe je in de saunaruimte met Finse sauna, Turks stoombad en ontspanningsruimte (tegen betaling). Er is ook een fitnessruimte (ca. 50 m²) aanwezig met trainingsruimte, cardio-/krachtapparaten, buik-been-billen-gymnastiek, aerobics, ontspanningsoefeningen, aquafit, joggen, nordic walking en begeleide wandelingen.
Tweepersoonskamers: (ca. 17 m²) deze kamers komen met airconditioning, tv, telefoon en een huurkluis. De badkamer is ingericht met bad en een toilet. Buiten bevindt zich een balkon of terras (DZ). Ook te boeken voor alleengebruik (EZ).
Studio's type A: (ca. 24 m²) deze studios zijn gesitueerd in de woongebouwen Ariel en Pins D'Or en hebben een gecombineerde woon en slaapkamer, sommige komen met een slaapbank. Daarnaast is er airconditioning, een keuken, tv, telefoon, kluis, badkamer met bad en toilet en een balkon of terras (SA).
Appartementen type B: (ca. 35 m²) deze kamers zijn ook gelegen in Ariel en Pins D'Or. Er is een woonkamer, sommige komen met een slaapbank, aparte slaapkamer, airconditioning, keuken, tv, telefoon en een huurkluis. De badkamer komt met een bad en toilet. Buiten bevindt zich een balkon of terras. Geschikt voor maximaal 4 personen.
De kamers worden dagelijkse schoongemaakt en krijgen 3 keer per week handdoekenwissel en bedlinnenwissel eenmaal per week. In de gebouwen Ariel en Pins D'Or is er 3 keer per week schoonmaak, 5 keer in de week handdoekenwissel en 1 keer per week bedlinnenwissel.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport & entertainment
|
Wellness
|
Kan jij die verfrissende sangria of cerveza al bijna proeven onder de Spaanse zon? Boek snel jouw verblijf bij Gavimar Ariel Chico Club en vlieg mee naar Mallorca.
Het boeken gaat heel makkelijk echter het zou makkelijk zijn als je de preferenties gelijk bij het boeken zou kunnen opgeven. Nu moet je bellen of via een internet site iets invullen en hopen dat je antwoord krijgt.
Hoewel we onze vakantie nog tegoed hebben, willen we nu alvast onze waardering uitspreken voor hoe alles tot nu toe is verlopen met Prijsvrij. Vanaf het eerste moment dat we op de website kwamen, voelden we ons enthousiast en goed geïnformeerd. De website is overzichtelijk, gebruiksvriendelijk en het aanbod is indrukwekkend – werkelijk voor ieder wat wils! Het boeken ging verrassend vlot. Binnen enkele minuten hadden we alle informatie die we nodig hadden en was alles geregeld. Ook kregen we direct een duidelijke en overzichtelijke bevestiging per mail, wat ons veel vertrouwen gaf. De communicatie is fantastisch. We kregen snel antwoord op onze vragen, en de klantenservice is vriendelijk, geduldig en deskundig. Je merkt dat ze echt met je meedenken en dat persoonlijke service hier hoog in het vaandel staat. Ook via de mail en in de klantenportaalomgeving is alles helder en transparant.
Alles was goed geregeld en kwam overeen met wat op de website stond vermeld.
3 jaar geleden via prijsvrij ook geboekt, alles super goed geregeld en een heerlijke vakantie gehad. Nu op voor een nieuwe ronde!
What you see is what you get! Super experience
De boeking verliep heel soepel. Omdat ik in het verleden eerder bij prijsvrij had geboekt waren een hoop velden al ingevuld. Uiteraard wel gecontroleerd
De vakantie was makkelijk te boeken. Goed overzicht van alle mogelijke opties. Kan makkelijk gefilterd zoeken naar vakanties
Goed geregeld goeie prijs!
We zijn keurig geholpen via de telefoon over onze reis
Makkelijk te filteren naar mijn reisvoorkeuren en belangrijkste is zeker de beste prijs voor mijn reis. Los boeken van vlucht en accomodatie was veel duurder.
41.754 klantbeoordelingen