Genieten van een gezellige zonvakantie op het levendige eiland Ibiza? Dan is het azuLine 2-sterrenhotel SAnfora & Fleming iets voor jou! AzuLine Hotel SAnfora & Fleming ligt tussen San Antonio en de baai van San Antonio, een van de belangrijkste toeristische gebieden van Ibiza. Voor de echte Ibiza ervaring is deze locatie ideaal! Het hotel ligt een paar minuten van het strand en de bekende nachtclubs en zonondergangen. Dus als je wilt genieten van het nachtleven van Ibiza, de mensen, de clubs en de muziek, ben je hier aan het juiste adres!
In de ochtend kun je heerlijk bijkomen aan het zwembad. Relax in een hangmat onder de Balearische zon. Wanneer je wilt afkoelen kun je een drankje halen bij de bar en voor een lekkere snack kun je terecht bij de snackbar van het hotel. Wil je toch een beetje actie opzoeken? Daag iemand uit voor een potje biljarten aan de pooltafel.
Kun je niet wachten om dit hotel te bezoeken, boek dan snel!
Het hotel heeft 155 kamers verdeeld over tweepersoonskamers met uitzicht op het zwembad, standaard tweepersoonskamers en eenpersoonskamers. Kom tot rust in comfortabele bedden, zodat je daarna weer met energie de dag kunt beginnen. Naast comfort biedt dit hotel de ideale bestemming om te genieten van vrije tijd met vrienden. Het biedt zon, zee en strand in handbereik. Zin in een onvergetelijke vakantie op het heerlijke Ibiza? Check de prijzen!
Het stadscentrum ligt op een kilometer afstand en de eerste bushalte ligt op 50 meter van het hotel. Bezoek in de avond een van de wereldberoemde clubs van San Antonio. Club Éden en Es Paradis bevinden zich op loopafstand van het hotel. Hier kun je tot diep in de nacht dansen en feesten!
Voor andere activiteiten kun je in de buurt ook terecht. Zo is er de mogelijkheid om te strandhoppen per cruise naar Cala Bassa en Cala Conta of Cala Salada. Of voor een sportiever avontuur kun je suppen bij Sup Paradise Ibiza. Op 4,3 kilometer van het hotel ligt de populaire bezienswaardigheid Punta Galera in Sant Antoni. Een baai gevormd door hoge kliffen met daaronder grote rotsen. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht en kun je genieten van een adembenemende zonsondergang!
|
Algemeen
|
|
|
Eten en drinken
|
Sporten en animatie
|
Een vakantie bij hotel S’Anfora & Fleming boek je op basis van logies.
Pool View Double Room
Deze kamer is geschikt voor maximaal 2 personen. Het beschikt over airconditioning, badkamer, kluis, badkamer accessoires, twee individuele bedden, telefoon, terras, televisie en gratis WiFi.
Double Room
Deze kamer is geschikt voor maximaal 2 personen. Het beschikt over airconditioning, badkamer, kluis, badkamer accessoires, twee individuele bedden, telefoon, terras, televisie en gratis WiFi.
Single room
Deze kamer is geschikt voor 1 persoon. Het beschikt over airconditioning, badkamer, kluis, badkamer accessoires, twee individuele bedden, telefoon, terras, televisie en gratis WiFi.
In de buurt kun je genieten van heerlijk Italiaans eten, zoals de restaurantjes Ausonia Pizza Bar, Pizzaman en Mint Lounge.
Beste team van Prijsvrij, Ik wil graag even laten weten dat ik super tevreden ben over jullie service. Telkens wanneer ik een vraag heb of een probleem ondervind – of dat nu voor vertrek is of tijdens mijn reis – word ik altijd heel snel en vriendelijk geholpen. Ik heb inmiddels al meerdere keren contact gehad met jullie klantenservice, en elke keer word ik op een efficiënte en professionele manier verder geholpen. Dat verdient echt een pluim! 👏 Kortom: Prijsvrij is gewoon top en ik zou jullie dan ook aan iedereen aanbevelen die zorgeloos wil boeken. Bedankt voor de geweldige service en doe zo verder! Met vriendelijke groet, Johan
Duidelijke website, simpel boekingssysteem en vooral scherp geprijsd
Ik boek regelmatig een vakantie via prijsvrij. Dat gaat gemakkelijk en met het extra servicepakket word je bij eventuele vragen of problemen snel geholpen. Prettig geregeld.
Het was eenvoudig om een goede keuze te krijgen door middel van het toepassen van de juiste filters. Duidelijke en eerlijke omschrijvingen maken het des te gemakkelijker om dan de juiste vakantie te selecteren.
Wat een gemak om op de aangeboden aanbieding ( acht dagen Madeira )te boeken. Was wel even bij de les blijven om de juiste informatie te geven om de boeking te activeren. Ben nu benieuwd en in afwachting van een mooie vakantie.
Prima app met uitgebreide selectie en reizen tegen, relatief, goede prijs-prestatie
Het was allemaal heel overzichtelijk en simpel te doen. Voor mijn dochter en mezelf eerste keer met vliegtuig dus spannend.
Zijn gewoon de goedkoopste!
Het was overzichtelijk en makkelijk te vinden, en ik had snel gevonden wat ik wilde boeken voor een eerlijke prijs
Prijsvrij komt regelmatig met interessante aanbiedingen, zoals ook ditmaal ten aanzien van het sfeervolle hotel Bären in Wilderswil (Kanton Bern). Ik heb in 2023 al eens in dit hotel verbleven, dat uitblinkt in zeer gerichte goede service, en te allen tijde klaarstaat voor haar gasten, zelfs buiten de gebruikelijke uren. Het hotel ademt een landelijke sfeer uit, en men kan er tevens zeer goed eten, waarbij de keuken is gericht naar het Franse voorbeeld, maar ook vele inheemse smakelijke gerechten biedt. Dat is de reden, waarom ik nogmaals heb geboekt. Kortom klasse voor een goede prijs!
43.428 klantbeoordelingen