Ben je op zoek naar een fijn hotel in Ibiza-stad? Zoek dan niet verder! El Puerto heeft een zeer centrale ligging, biedt comfortabele kamers en appartementen en beschikt over een verfrissend zwembad met ligstoelen. Verblijf in een gerenoveede premium kamer of reserveer een ruim appartement.
El Puerto heeft een centrale ligging vlakbij het centrum (300 meter). Het langzaam aflopende zandstrand ligt op 1,5 km afstand. Ligbedden en parasols zijn hier tegen betaling beschikbaar. Er ligt een bushalte op 400 meter.
Totaal beschikt hotel El Puerto over 195 kamers. Er is een 24-uurs receptie, lift, een vergaderzaal (tegen betaling), tv-kamer, een eetzaal, bar en een geldwisselkantoor aanwezig. In de lobby maak je gebruik van gratis wifi, op de kamers is dit wel tegen betaling.
Buiten vind je een zoetwater zwembad met zonneterras. Ligbedden en parasols staan hier kosteloos tot je beschikking. Heerlijk genieten dus van de Spaanse zon!
Ibiza-Stad
2 sterren
De verzorging is mogelijk op basis van logies of logies & ontbijt. Het ontbijt wordt in buffetvorm geserveerd.
Tegen betaling:
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De kamers zijn voorzien van badkamer met bad/douche en toilet, airconditioning (gratis), verwarming, kluisje (tegen betaling), satelliet-tv, telefoon en wifi (tegen betaling) (DZ / DA). Ook te boeken als:
De premium kamers zijn ingericht als de standaard kamer maar zijn gerenoveerd en beschikken over een douche, föhn, kluisje (gratis), wifi (gratis), koelkast en een balkon (DZS).
De appartementen beschikken over een gecombineerde woon-/slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, slaapbank, badkamer met bad/douche, toilet en föhn, airconditioning (gratis), verwarming, kluisje (tegen betaling), satelliet-tv, telefoon, wifi (tegen betaling), keukentje met gas-/elektrisch fornuis (2 kookplaten) en een koelkast. Daarnaast is er een balkon aanwezig (AP / AP3). Bedlinnenwissel 1x per week, handdoekenwissel dagelijks.
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen