Heerlijk genieten van de zon in Salou aan de Spaanse Costa Dorada? Voor lekker luieren in de zon kies je voor H10 Salou Princess: een 4-sterrenhotel vlakbij het strand! Kom tot rust op het ruime zonneterras en duik in het zwembad voor aangename verfrissing. Laat de kinderen lekker spelen in het eigen kinderbad of loop zó naar het strand toe voor een dagje aan zee. En, in de avond? Dan stel je je eigen maaltijd samen in het eigen buffetrestaurant. Toe aan de zon? Laat dit populaire hotel in Spanje dan niet langer op je wachten!
H10 Salou Princess ligt op een centrale plek in Salou, namelijk bij Plaza Europa. In de nabije omgeving vind je winkel- en horecagelegenheden, evenals het centrum op loopafstand: deze bereik je met 15 minuten lopen of 3 minuten met de auto. En, wil je lekker naar het strand? Hier hoef je maar 6 minuten voor te lopen: ideaal dus. Wanneer je een dagje uit wilt, vind je in de buurt diverse hotspots, zoals het water- en avonturenpark PortAventura World en Ferrari Land: vooral super leuk met kinderen. Liever iets cultureels bezoeken? De historische stad Tarragona ligt op 15 minuten rijden en is prachtig om doorheen te wandelen!
H10 Salou Princess is een heerlijke plek voor een zonvakantie. Je reis begint met inchecken bij de 24-uursreceptie om vervolgens de lift naar de kamers te nemen. Goed geslapen? Begin je dag met het uitgebreide ontbijtbuffet of met een sportieve sessie in de fitness. En, nu? Tijd om je zwemoutfit uit je koffer te halen! Zoek je favoriete spot op het zonneterras en haal een drankje of snack bij de poolbar.
Wordt het behoorlijk warm? Plons in het helderblauwe zwembad en laat de kleinere vakantiegangers lekker spetteren in het eigen kinderbad. En, wat denk je van de leuke speeltuin? Voor ultiem relaxen ga je naar het dakterras waar je niet alleen ligbeddelen, maar ook een jacuzzi vindt. Met wie ga jij daar bubbelen? Wanneer de avond valt, ga je voor lekker eten in het eigen buffetrestaurant waar je dus geheel je eigen maaltijd samenstelt. En, wil je graag de laatste updates van je zonvakantie in Salou delen? Maak dan gebruik van de gratis WiFi.
In H10 Salou Princess verblijf je op basis van logies, logies & ontbijt, halfpension of volpension.
2-Persoonskamer: De moderne kamers hebben 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en een eigen badkamer met een douche, toilet en haardroger. Het balkon heeft een zitje en kan naar keuze met zwembadzicht geboekt worden. Standaard faciliteiten hier zijn een kluisje (€), telefoon, TV, airconditioning en gratis WiFi.
Algemeen
|
Fijne site om te boeken, overzichtelijk prijzen per dag en lengte van vakantie. Duidelijke vlucht en bagage informatie. Goede bevestigingsinformatie na boeking.
Een goede ervaring om voor het eerst bij jullie te hebben mogen boeken een duidelijk overzicht en goede prijzen na vergelijking de beste en de klantenservice heeft mij ook goed te woord gestaan een top team we hopen op een mooie vakantie
Voor de 2e keer een reis geboekt naar Turkije all inn en vorig jaar ging alles perfect en werden wij via de mail goed geïnformeerd. Daarom dit jaar weer via prijsvrij en ook de prijs voor dezelfde reis was nergens voordeliger.
Boeken wederom super en tegen de scherpste prijs
Alles is heel duidelijk, wat je moet doen om te boeken.
Makkelijk en overzichtelijk te boeken. Daarna direct uitgebreide informatie met duidelijke info van de hele boeking.
Lage prijs , grote opties. Heel blij
Voor een prima prijs een mooie vakantie weten te boeken in Kreta. Alles was goed geregeld en hebben geen problemen ervaren.
Veel keus, goeie prijzen, makkelijk uitzoeken. Snel en duidelijk geboekt.
De site is zeer overzichtelijk.laatst klacht ingediend werd ook zeer snel aktie ondernomen houden goed contact.
43.202 klantbeoordelingen