Villa De Laredo is een middenklasse 3-sterren hotel in Fuengirola. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 7.7 door meer dan 2715 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Villa De Laredo voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Villa De Laredo en geniet van een heerlijke vakantie in Spanje!
Villa de Laredo is een charmant 3-sterrenhotel gelegen in het levendige Fuengirola, direct aan de boulevard en op steenworp afstand van het strand. Dit gemoedelijke hotel is ideaal voor stellen die op zoek zijn naar een ontspannen zonvakantie aan de Spaanse kust. Met keuze uit logies en ontbijt of halfpension biedt het hotel voldoende flexibiliteit. De kamers zijn netjes ingericht en het panoramische dakterras met zwembad is een heerlijke plek om tot rust te komen. De ligging midden in het centrum maakt het hotel extra aantrekkelijk: winkels, restaurants en het strand zijn allemaal op loopafstand bereikbaar.
Eerdere gasten waarderen vooral de centrale ligging, het vriendelijke personeel en het heerlijke uitzicht vanaf het dakterras. Ook het kleinschalige karakter van het hotel draagt bij aan de gemoedelijke sfeer. De nette kamers, het lekkere ontbijt en de nabijheid van het strand maken dit hotel tot een geliefde keuze aan de Costa del Sol.
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Buitenzwembad op het dak met uitzicht op zee
- Zonneterras met ligstoelen
- Gratis wifi
In de omgeving van het zandstrand bevind zich het strandhotel Villa de Laredo, direct gelegen aan de boulevard van Fuengirola.
- Direct aan het strand
- Supermarkt: ca. 100 m
- Diverse bars en restaurants: ca. 450 m
Met de auto:
-
Met het openbaar vervoer:
- Bushalte: ca. 1 km
- Treinstation: ca. 1 km
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Malaga: ca. 25 km
- Bij onze vliegreizen is de transfer niet standaard inbegrepen. Wij raden u aan een transfer of huurauto bij te boeken. Dit doet u gemakkelijk in de vervolgstappen van het boekingsproces
Standaard kamer : Gezellige kamer, ideaal voor een ontspannen verblijf aan de kust. - Airconditioning
- Tv
- Kluisje
- Balkon of terras
- Badkamer met douche en toilet (Max. 2 pers., ca. 18 m2)
Superior kamer zeezicht : Ruimere kamer met uitzicht op zee voor dat extra beetje luxe. - Airconditioning
- Tv
- Kluisje
- Balkon of terras met zeezicht
- Badkamer met douche en toilet (Max. 3 pers., ca. 22 m2)
Niet inbegrepen:
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
Het boeken ging eenvoudig en snel, veel opties voordelig bij te boeken.
We boeken eigenlijk altijd via Prijsvrij en zijn elke keer weer blij met hoe het geregeld is. Goede prijzen, duidelijk aanbod en tot nu toe altijd fijne vakanties gehad. Aanrader!
Ik vond vooral het het zoeken naar de laagste prijs heel makkelijk bij Prijsvrij (en D-reizen😀). Dat was voa de aites van Corendon, Sunweb en Tui complexer.
Duidelijke site en intuïtief een vakantie te boeken, Dit is niet op alle sites zo. Ook de prijs is prima.
Appeltje eitje qua boeken, goede opvolging qua mails en wat te doen, nu nog een lekkere vakantie, gaan het zien!
Duidelijk en leuke prijs
Prijsvrij geeft een duidelijk overzicht voor prijs, duur en vertrekdatum. Zeer handig
Boeken de laatste jaren via Prijsvrij, uiteraard tegen de goedkoopste prijzen. onze ervaringen zijn na de vakanties positief. Goed gevoel om relax op reis te gaan en uitgerust en voldaan thuis te komen.
Wat een geweldige vakantie in Kleopatra dreams beach hotel in Alanya! En wat een verademing is vliegen vanaf munster Airport. Auto voor de deur parkeren en alles ging supersne. Perfecte tijden zodat echt de volledige dagen benut. Hotel is geweldig mooie nieuwe kamers geweldige bedden en douche. Super schoon super personeel. Eten is van zeer goede kwaliteit enig is de wat beperkte keuze in vlees en vis en bijna altijd aleen Turks eten maar erg lekker.
Fijne boeking kunnen maken en alles loopt volgens het proces en ook super voordelig vergeleken met andere sites.
41.704 klantbeoordelingen