Toe aan een welverdiende zonvakantie in Spanje? In Santa Susanna beleeft jong en oud een fantastische vakantie bij 4-sterrenhotel Florida Park, aan de bruisende boulevard en op loopafstand van het strand! Luier op een ligbedje terwijl de kinderen zich vermaken bij de miniclub en in de spelruimte. Ontspan in het geweldige wellnesscentrum met binnenbad, whirlpool en sauna, of blaas stoom af in het fitnessruimte. s Avonds is het swingen met livemuziek. Met wie ga jij vakantie vieren bij Florida Park Santa Susanna?
Hotel Florida Park ligt aan de boulevard van Santa Susanna, vlakbij het strand. Als je onder een van de voetgangerstunneltjes doorloopt, kom je zo uit bij de zee. De wandelboulevard is perfect om zowel overdag als ’s avonds overheen te struinen. Loop langs de gezellige winkeltjes, de sfeervolle restaurantjes en leuke barretjes. Ook is er recht voor hotel Florida Park de wekelijkse markt, waar je een leuk souvenirtje scoort. Het treinstation van Santa Susanna ligt op 10 minuten lopen van het hotel. Vanaf daar pak je makkelijk de trein voor een dagje Barcelona of Girona. Ook kan je in de omgeving fietsen huren en boottochten maken. De luchthaven van Girona is rechtstreeks ongeveer 35 minuten rijden, de luchthaven van Barcelona is zo’n 60 minuten rijden met de auto.
Het 4-sterrenhotel Florida Park bestaat uit 358 fijne kamers verdeeld over 5 verdiepingen. Bij binnenkomst in de lobby word je verwelkomd door het vriendelijke receptiepersoneel. Ook aanwezig zijn 3 liften waaronder een panoramalift, hotelkluis en gratis WiFi in het hele gebouw. Daarnaast is er tegen betaling een was-/strijkservice. Heerlijk eten en doe je in het buffetrestaurant en een verfrissende cerveza haal je bij 2 bars, waarvan 1 snackbar.
Stap de deuren en uit je loopt het ruime buitenterrein op met een heerlijk zonneterras. Plons in het zwembad en ontspan op een ligbedje onder een parasol: het ultieme vakantiegevoel! Badhanddoeken (€) zijn ook aanwezig. Wil je de omgeving verkennen met de auto? Er zijn parkeerplekken op het hotelterrein tegen betaling (circa €15,- per dag).
Eet je lekker bij het hotel of ga je op zoek naar restaurantjes in de buurt? Bij hotel Florida Park verblijf je op basis van logies, logies & ontbijt, halfpension, volpension of all inclusive:
Ook aan de kinderen is gedacht bij hotel Florida Park. Voor hen is er een apart kinderzwembad, een speelplaats en een spelletjesruimte. Ook vermaken ze zich uren bij de miniclub (4 tot 11 jaar).
Wil je even van het zonneterras af? Tegen betaling kan je gebruik maken van de fitnessruimte, of daag iemand uit voor een potje tafeltennis (€). Als de zon gaat zakken, is het tijd voor het avondentertainment, met livemuziek en shows.
Vakantiegangers die op zoek zijn naar ontspanning, kunnen hun geluk niet op in het wellnesscentrum (€). Er is een binnenbad, whirlpool, stoombad en sauna. Zo ga je zeker zen weer naar huis.
2-persoonskamer (circa 22 m²)
De fijne kamers zijn voorzien van een balkon, een 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden. Ook is er een badkamer met bad/ douche en toilet en föhn, televisie, telefoon, WiFi, kluisje, koelkastje, airconditioning/verwarming (seizoensgebonden). Roomservice is mogelijk tegen betaling. Ook te boeken voor alleengebruik (D1) of zeezicht (DZ). De kamers zijn geschikt voor maximaal 3 personen.
Kinderbedden zijn er op aanvraag en het is mogelijk om een bed erbij te zetten. De kamer wordt dagelijks gereinigd, handdoekenwissel is er op aanvraag. Het beddengoed wordt 2 keer per week verschoond.
Algemeen
|
Zwembad & kinderen
|
Sport & entertainment
|
Wellness (€)
|
Zie jij jezelf al liggen op het zonneterras en ontspannen in het wellnesscentrum? Wacht niet langer en boek snel jouw volgende zonvakantie naar hotel Florida Park aan de Costa Brava in Spanje!
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen