Prestige Goya Park is een middenklasse 3-sterren hotel in Rosas. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.0 door meer dan 5319 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Prestige Goya Park voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Prestige Goya Park en geniet van een heerlijke vakantie in Spanje!
Comfortabel en verzorgd hotel
Gelegen in een grote tuin
Voor de ideale familievakantie
Animatie voor de kinderen
Minigolf of petanque in de tuin
Dicht bij het strand
Voor wie op zoek is naar een perfecte gezinsvakantie is hier aan het juiste adres. Het hotel is midden in een grote tuin gelegen met een zwembad om heerlijk af te koelen. Het hotel biedt in deze tuin diverse faciliteiten aan voor groot en klein, zoals een speeltuin, minigolf, jeu de boules en een multi-sportterrein. Het strand van Santa Margarita in Rosas is slechts op 300 meter afstand gelegen, dus mogelijkheden genoeg!
afstand vanaf Utrecht: ca. 1410 km
centrum op ca. 1500 m
in levendige omgeving
strand op ca. 150 m
gratis wifi in openbare ruimte
receptie
inchecken: 16:00 tot 20:00, uitchecken: 07:00 tot 12:00
tuin
Tegen betaling
privé parkeerplaats buiten
restaurant
bar
snackbar
buitenbad
kinderbad buiten
ligbedden
jeu de boules
minigolf
spelletjes
tafeltennis
Tegen betaling
biljart
overdag en 's avonds animatie
het animatieteam spreekt Engels
babybedje
speeltuin
kidsclub (5 t/m 12 jaar, tijdens hoogseizoen)
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 246
het hoofdgebouw heeft 3 liften
voltage: 220 volt
Zomer
Verzorging
halfpension
volpension
ontbijtbuffet
lunchbuffet
dinerbuffet
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
gratis parkeren in de periodes 13.05 t/m 20.05, 02.06 t/m 19.06 en 12.09 t/m 07.10
water en wijn (1/4 liter) per persoon bij de maaltijd inbegrepen in de periodes 13.05 t/m 26.06 en 12.9 t/m 15.10
het hotel beschikt over een lift met panoramisch uitzicht
15% korting op alle spa-services van Hotel Prestige Victoria Elit op ca. 850 meter
Babybed is niet gratis in de periode 10/7-26/8 dan kost hij €8 per nacht
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 0,66 per nacht per persoon (vanaf 17 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
Site is overzichtelijk en boeken gemakken en snel gedaan. Prijzen zijn reëel. Mijn ervaring tot nu toe na verschillende vakanties hier geboekt te hebben is positief. Inloggen in je eigen boekkingssite is ook heel handig.
Alles is heel netjes en ordentelijk weergegeven. Ik heb daarnet nog eens de boekingsbevestiging nagekeken en alles wat ik moet weten staat erbij.
Een heerlijke reis voor een eerlijke prijs
Duidelijk overzicht aan mogelijkheden en prijzen. Leuke vakantiebestemming geboekt
43.880 klantbeoordelingen