Zin in rust, natuur en frisse berglucht? Dan is het charmante 3-sterrenhotel Quinta da Cova do Milho in Santo António da Serra iets voor jou! Dit knusse hotel ligt midden in het groen, tussen de bergen van Madeira, en is perfect voor natuurliefhebbers en wandelaars. Hier geen massatoerisme, maar een authentieke sfeer, persoonlijke gastvrijheid en een flinke dosis ontspanning. Met een heerlijk ontbijtbuffet, een gezellige tuin en comfortabele kamers is dit de ideale uitvalsbasis voor levadawandelingen en dagtrips. Wil je het échte Madeira ontdekken? Boek dan snel je verblijf bij Quinta da Cova do Milho!
Quinta da Cova do Milho ligt in het rustige bergdorp Santo António da Serra, op ongeveer 700 meter hoogte. In de directe omgeving vind je bossen, wandelpaden en uitkijkpunten met prachtige vergezichten. Het centrum van het dorp met een supermarkt, lokale restaurantjes en een traditionele markt ligt op loopafstand. De golfbaan Santo da Serra ligt op slechts 1 kilometer. De luchthaven van Madeira bereik je in ongeveer 15 minuten rijden. Naar Funchal rijd je in circa 30 minuten.
Quinta da Cova do Milho is een kleinschalig en sfeervol hotel met slechts 10 kamers. Het hotel is ingericht in rustieke stijl en beschikt over een gezellige lobby, ontbijtruimte en een gemeenschappelijke lounge met open haard. Buiten vind je een tuin met ligbedden en een terras waar je heerlijk kunt relaxen met uitzicht op de bergen. Er is WiFi beschikbaar in het hele hotel en je kunt gratis parkeren bij de accommodatie.
Bij Quinta da Cova do Milho verblijf je op basis van logies & ontbijt of halfpension. Iedere ochtend wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd met verse lokale producten. Voor lunch of diner zijn er gezellige eetadresjes in het dorp, of je maakt een uitstapje naar Funchal of Machico.
Je verblijft bij een kleinschalige locatie met airconditioning, een eigen badkamer, een flatscreen-tv, gratis wifi, een terras en geluidsisolatie. Alle kamers hebben een balkon of patio en bieden uitzicht op de tuin en de bergen.
Eenpersoonskamer met Uitzicht op de Bergen (9 m²): Deze kamer is ingericht met een eenpersoonsbed en beschikt over een terras en balkon met uitzicht op de tuin en bergen. Voorzien van een flatscreen-tv met kabelzenders en een moderne badkamer.
Tweepersoonskamer (15 m²): Deze moderne kamer is ingericht in warme kleuren en heeft 2 eenpersoonsbedden. Op het balkon kun je ontspannen met uitzicht op de tuin of bergen.
Chalet (30 m²): Dit chalet heeft een eigen ingang, een aparte slaapkamer met een eenpersoonsbed en een groot tweepersoonsbed, een woonkamer en een volledig uitgeruste kitchenette met vaatwasser. Vanaf het terras kijk je uit over de tuin.
Algemeen
|
Zin in een groene getaway op Madeira? Boek jouw verblijf bij Quinta da Cova do Milho en laat je verrassen door rust, bergen en pure natuur!
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen