Heerlijk in Zeeland
Hier kom je tot rust
Modernste comfort
Splinter nieuw hotel
Veel wandel- en fietsroutes
Luxe en ruime kamers
Hotel ter Zand bevindt zich in Burgh Haamstede in Zeeland. Het is een kleinschalig en eigenzinnig boutiquehotel dat zich focust op luxe en de omringde natuur. Gelegen tegen het natuurgebied Kop van Schouwen. Dit natuurgebied bestaat uit Duinen en het grootste bos van Zeeland. Het beschikt over meerdere wandelroutes. De perfecte plek dus om een wandeling te maken. De hotelkamers bevinden zich in twee aparte hoofdgebouwen bestaande uit één bouwlaag. Er zijn verschillende bezienswaardigheden te zien op de kop van het eiland. Bezoek bijvoorbeeld een van de grootste vuurtorens in Nederland, de Westerlichttoren. In het zuiden bevindt zich een natuurmonument met een aparte geschiedenis: de Plompetoren. Wil je meer van de Nederlandse en dan vooral de Zeeuwse geschiedenis leren? Dan is een bezoek aan het themapark van Zeeland, Deltapark Neeltje Jans een aanrader. Strandliefhebbers zijn hier op de perfecte plek. Het strand van Burgh Haamstede is een van de rustigste en prachtige stranden van Nederland en ligt op 5 minuten rijden van het hotel vandaan. Kortom, de ultieme plek om te genieten van lange weekenden en heerlijke vakanties.
afstand vanaf Utrecht: ca. 138 km
bushalte op ca. 250 m
centrum Burgh-Haamstede op ca. 1500 m
centrum Middelburg op ca. 31 km
centrum Zierikzee op ca. 16 km
Deltawerken Neeltje Jans: 6.7km
luchthaven Antwerpen op ca. 75 km
luchthaven Rotterdam op ca. 58 km
Nationaal Park Schelphoek: 6.8km
Renesse: 8km
rustig gelegen
strand op ca. 1700 m
supermarkt op ca. 1 km
treinstation Middelburg op ca. 30 km
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
inchecken: 15:00 tot 00:00, uitchecken: voor 11:00
terras
tuin
Tegen betaling
privé parkeerplaats buiten, ca. € 9,00 per dag
restaurant
bar
Tegen betaling
fietsverhuur
Tegen betaling
babybedje (op aanvraag)
onze classificatie: 4 sterren
officiële classificatie: 4 sterren
het hoofdgebouw heeft een lift
voltage: 220 volt
2-persoonskamer, Confort, 2-3 pers
Algemeen
ca. 30 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Overig
max. 2 volwassenen en 1 kind van max. 3 jaar
2-persoonskamer, Luxe, 2-3 pers
Algemeen
ca. 30 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
max. 2 volwassenen en 1 kind van max. 3 jaar
1-persoonskamer, Confort, 1-1 pers
Algemeen
ca. 30 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
2-persoonskamer, Garden Suite, 2-3 pers
Algemeen
ca. 55 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Overig
max. 2 volwassenen en 1 kind van max. 3 jaar
Alles goed en overzichtelijk
Het was eenvoudig om te boeken geen addertjes onder het gras duidelijk tot en met de vliegtickets wij zijn erg blij met jullie
Ik boek altijd met prijsvrij jullie hebben de scherpste prijs en een 5 sterren service
Prima service bij Prijsvrij. In de online omgeving staat alles keurig netjes vermeld en is alles goed geregeld, kan niet anders zeggen Mocht je toch onverhoopt een medewerker willrn spreken, dan word je ook vriendelijk te woord gestaan. Niets mis met Prijsvrij, vandaar onze nieuwe vakantie weer bij Prijsvrij geboekt. Ga zo door!
Ik belde in verband met een vraag over het boeken. Perfecte, snelle en duidelijke reactie 👍
We boeken eigenlijk altijd via corendon, dus dat we nu via jullie boeken zegt genoeg. Nu hopen dat we tevreden blijven in verband met toekomstige boekingen.
Wij zijn zeer tevreden tot nu toe, 1e keer geboekt bij jullie, en vliegen met tui fly ben heel benieuwd, normaal altijd bij tui geboekt. Dus nog even wachten hoe het allemaal is in december gaan we pas op vakantie. Maar tot nu toe prima verlopen.
Je wordt goed geholpen door de klantenservice - duidelijke antwoorden - wordt mee gedacht Duidelijke en overzichtelijke site
Goede service ,snelle reactie je komt er pas achter als iets niet goed is en snel wordt geregeld of het een goede organisatie is.Daar hechten mensen waarde aan .Ik boek vrijwel altijd bij prijsvrij zegt genoeg toch vr gr peter
Boek nu al jaren bij prijsvrij en alles verloopt telkens weer helemaal prima. Dik tevreden dus 👌
48.140 klantbeoordelingen