JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
RIU Palace Mexico in Mexico, Mexico | Prijsvrij

RIU Palace Mexico

Mexico - Yucatan - Playa Del Carmen

Foto RIU Palace Mexico ***** Playa Del Carmen
9.0
Foto RIU Palace Mexico ***** Playa Del Carmen
Foto RIU Palace Mexico ***** Playa Del Carmen
Foto RIU Palace Mexico ***** Playa Del Carmen
24
RIU Palace Mexico
  • Fijne ligging aan het strand
  • Lekker slapen in een kingsize bed
  • Sluit aan bij de beach Barbeque
  • Zak onderuit op de ligbedden

RIU Palace Mexico is een luxe 5-sterren hotel in Playa Del Carmen. Het hotel behoort tot de welbekende RIU Palace keten. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.0 door meer dan 851 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van RIU Palace Mexico voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar RIU Palace Mexico en geniet van een heerlijke vakantie in Mexico!

USP's

24 (!) uur per dag RIU service
Wat een schitterend paleis
Veel jaarlijkse repeaters
Gratis wifi in gehele hotel
Een verblijf hier is verslavend
Onafhankelijk duurzaamheidslabel

Start de dag stralend met een vers geperste mangosap die één van de attente obers met alle liefde naar de hotelkamer brengt. In dit hotel zijn ze erop gebrand om je vakantie zorgeloos en in luxe te laten verlopen. Dat betekent 24 uur per dag roomservice, jacuzzi's, heerlijke bedden, volop entertainment en écht goed eten. Tijd om lekker lui onderuit te zakken op een van de luxe ligbedden onder die palmboom en in stijl te relaxen.

Ligging

centrum Playa del Carmen op ca. 3 km
direct aan het strand
luchthaven Cancun International op ca. 55 km

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
roomservice (24 uur)
koffiebar
afgesloten bagageruimte
geldautomaat
Tegen betaling
winkeltje(s)
kapper
stomerijservice

Restaurants/Bars

buffetrestaurant: 'Don Julian' (Internationaal)
3 à-la-carterestaurants: 'Guacamole' (steakhouse), 'Miyagi' (Japans) en 'Krystal' (Fusion)
2 overige restaurants: 'La Dolce Vita' (voor- en nagerecht buffet) (Italiaans) en 'La Bodega' (voor- en nagerecht buffet) (Mexicaans)
4 bars
snackbar
er worden galadiners en thema-avonden georganiseerd

Zwembaden

4 buitenbaden
kinderbad buiten
badhanddoeken, ligbedden en parasols
zonneterras

Strand

ligbedden

Wellness

jacuzzi (buiten)
stoombad
Tegen betaling
massage
schoonheidssalon
spa

Sport & Activiteiten

beachvolleybal
Bodyboard
Catamaran
Groepslessen in de RiuFit
in de nabije omgeving bevindt zich een 18-holes golfbaan en zijn er mogelijkheden voor gemotoriseerde watersporten (alles tegen betaling).
kajak
Tegen betaling
duiken

Entertainment

overdag en 's avonds animatie
Riu Party, het entertainment concept van RIU. Op het plein bij het theater van Riu Tequila vindt wekelijks een spectaculaire party met lokale en internationale DJ's plaats. Onderdeel van het All Inclusive programma, alleen voor RIU gasten (excl. vervoer).

Voor de kinderen

babybedje
kinderclub 'RiuLand' (4-7 en 8-12 jaar) met kleine speeltuin

Onafhankelijk duurzaamheidslabel

Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
Je steunt de lokale economie en gemeenschap via de TUI Care Foundation
Je investeert in projecten met als doel het versnellen van het behalen van onze duurzaamheidsdoelen zoals benoemd in onze duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan hernieuwbare energie en nieuwe generatie mobiliteit

Overige informatie

officiële classificatie: 5 sterren
onze classificatie: 5 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 434
gebouwd in 1999 en gerenoveerd in 2012
er is 1 gebouw
het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en 2 liften
voltage: 110 volt

Kamers

2-persoonskamer, Junior Suite, 1-4 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffiefaciliteiten
Badkamer
douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
2 aparte bedden (125x200 cm) of kingsize bed •likeurdispenser •turndown service •zitgedeelte •open badkamer met hydromassagebad, aparte douche en dubbele wastafel •naar keuze te boeken met uitzicht op de binnenplaats (Courtyard) of als voordeelkamer
2-persoonskamer, Suite, 1-3 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffiefaciliteiten
Badkamer
douche, haardroger, make-up spiegel, badjas en toilet
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
1 kingsize bed •likeurdispenser •ruimer en met een extra ruim zitgedeelte
2-persoonskamer, Junior Suite Jacuzzi, 1-3 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffiefaciliteiten
Badkamer
douche, haardroger, make-up spiegel, badjas en toilet
Buiten
balkon met zitje
Overig
1 kingsize bed •likeursdispenser •turndown service •de jacuzzi is zeer fraai gelegen op de 2e etage van het terras
2-persoonskamer, Junior Suite voordeel, 1-4 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffiefaciliteiten
Badkamer
douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
2 aparte bedden (125x200 cm) of kingsize bed •likeurdispenser •turndown service •open badkamer met hydromassagebad, aparte douche en dubbele wastafel •voor een extra voordelige prijs
2-persoonskamer, Juniorsuite voor mindervalide, 1-4 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffiefaciliteiten
Badkamer
badkamer met haardroger, make-up spiegel en toilet
Buiten
balkon of terras
Overig
2 aparte bedden (125x200 cm) of kingsize bed •likeurdispenser •open badkamer met hydromassagebad, aparte douche en dubbele wastafel •Let op: dit kamertype is op aanvraag boekbaar. Je kunt hiervoor contact opnemen met het Customer Service Center.
2-persoonskamer, Junior Suite Superior, 1-4 pers
Algemeen
ca. 39 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en zitje in kamer
Badkamer
badkamer met bad en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed (125x200 cm) of 2 eenpersoonsbedden (125x200 cm) of 1 tweepersoonssofabed
Buiten
balkon of terras

Ook fijn om te weten

In Mexico is het gebruikelijk om gidsen en hotelpersoneel een fooi van 10-15% te geven. Voor het kamermeisje is dit ongeveer 1 USD per dag. Uiteraard is dit geheel vrijblijvend.

Contracten

Verzorging
All Inclusive
Belangrijke informatie
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
All Inclusive
Eten
ontbijt
lunch
snacks
diner in buffetvorm
à-la-cartediner mogelijk
showcooking
roomservice (24 uur)
Drinken
koffie en thee
frisdranken
lokale alcoholische drankjes
internationale alcoholische drankjes
minibar
Sport & Ontspanning
tennisbaan
beachvolleybal
fitness
snorkeluitrusting
windsurfen
catamaran
groepslessen in de RiuFit zone, gratis introductieduik in het zwembad, kajak en bodyboards
animatie overdag
shows
stoombad
jacuzzi
Bijzonderheden
de likeurdispenser en minibar op de kamer worden regelmatig bijgevuld
toegang discotheek 'Pacha' (18+) bij Riu Tequila (incl. drankjes)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.2
  • Kindvriendelijkheid 9.1
  • Hygiëne 9.7
  • Faciliteiten 8.9
  • Kamer 8.8
  • Animatie 8.5
  • Personeel 9.6
  • Eten & Drinken 9
  • Kwaliteit Bedden 8.8
  • Prijs/Kwaliteit 8.7
  • Fantastisch 15 januari 2025
    10

    Het resort was gewoon perfect. Alles netjes, schoon, vriendelijk personeel, eten van de hele wereld en extreem lekker.

  • Geweldig Hotel Riu Palace Mexico Playa del Carmen 05 juli 2024
    10

    Een accommodatie waar aan alles is....en wordt gedacht!

    Lees meer
  • Heerlijke vakantie Riu Palace Mexico 25 april 2023
    10

    Een week enorm genoten van dit Riu paleisje. Ligging is super aan zee, personeel super vriendelijk, het eten en drinken was top. De 5 a la carte restaurants zijn van hoge kwaliteit. De ligging ten opzichte van Playa del Carmen is ook prima. Het is een wandeling van 2 kilometer door de mooie groene wijk Playacar. Op onze een na laatste dag mochten we ook nog genieten van een geweldige Riu White Party!

    Lees meer
  • Nooit meer terug, geen 5-sterren waard. 29 december 2022
    2.0

    RIU Palace Mexico is geworden tot een absolute party-hotel, zoals alle aangrenzende hotels. Vanaf 11:00 tot 23:00 uur werden we bestookt met muziek en/of schreeuwende animatie. ‘s Avonds in de kamer, met gesloten deur een geluidssterkte van 81 dB gemeten. Niet echt ontspannend. Kamers zijn groot, maar zeer uitgeleefd. De likken verf bedekken de ouderdom en het gebruik niet. Open bad en wastafels in de kamer en een zeer kleine toiletruimte, ongeveer zo groot als een bezemkast. De airco functioneert met veel lawaai en zelfs na ingrijpen van de technische dienst zonder te koelen. De koelkast van de minibar is ook oud en maakt de hele nacht door eveneens veel lawaai. De matrassen doorgelegen en schimmel. Tot overmaat van ramp vond de avond van de verhuizing naar deze “kamer in rustige ligging” een bruiloft plaats, direct onder de kamer met dezelfde party-muziek en de nodige luide gesprekken. Vanwege de grote lawaaioverlast, veroorzaakt door de huiseigene party-muziek en animatie zijn we verhuisd naar een andere kamer, met dezelfde slijtage kenmerken. Het receptie-personeel reageert bij klachten zeer onvriendelijk, arrogant, ontoegankelijk en afwijzend. Geen enkele flexibiliteit. Van de TUI-agent is geen hulp te verwachten. Bij onze aankomst werd ons verteld welk kamernummer wij kregen en naar de lift verwezen, om vandaar uit zelf maar de kamer te vinden. Koffers zelf meesleuren. Absoluut geen manier van doen en zeker geen 5-sterren waardig! In de grote restaurants zijn, veroorzaakt door de hoge geluidsoverlast gesprekken zo goed als onmogelijk. Het overige personeel verdient een grote pluim. Zij doen het uiterste om alle negatieve zaken te bedekken. Uiterst vriendelijk en hulpvaardig. Kamerpersoneel, restaurantmedewerkers en de strand-medewerkers verdienen een 10+.

    Lees meer
  • zeer mooi hotel, mooie stranden met veel palmbomen, 10 maart 2020
    10

    dit hotel heeft zeer grote strand met veel palmbomen, dus genoeg ligbedden en schaduw
    vriendelijke staf, goede kamers, schoon, zeer goed eten

    Lees meer
  • fantastisch hotel! 27 december 2019
    10

    Geweldig hotel. Mooie ruime kamers. Super schoon.
    Nergens zulke lieve, aardige, vrolijke en behulpzame medewerkers meegemaakt als in dit hotel. In alle disciplines!
    Zijn hier al voor de derde keer geweest en zeker niet de laatste keer.

    Lees meer
  • fantastisch hotel 20 oktober 2019
    9.0

    fantastisch hotel met erg vriendelijk en behulpzaam personeel. Ze zorgen dat je niets te kort komt. Klein nadeel slechts 1 lift per, vleugel, lage strandbedeen nen toileten. voor hulpbehoevenden soms wat minder

    Lees meer
  • Gigantisch mooi resort aan het strand waar je aan niets ontbreekt 25 juli 2018
    9.0

    Super goed hotel. Ontzettend aardig en behulpzaam personeel die alles voor je willen doen. Je kunt echt 24/7 eten en drinken en hier bezuinigen ze echt niet op. Ze komen constant vragen of je nog wat wilt drinken, zelfs op het strand...
    Ontzettend uitgebreid buffet en dan zowel 's ochtends bij het ontbijt, 's middags bij de lunch en ook 's avonds weer.
    Als ik iets negatiefs moet noemen is (dat door de klimaatveranderingen en de vervuiling van de aarde is ons verteld) er nu toch wel veel zeewier op de stranden liggen en ook in het water. Dit is natuurlijk wel jammer maar daar kan niemand iets aan doen. Er zijn mannen bijna de hele dag bezig om al dat zeewier op te ruimen maar daar is geen beginnen aan. En door de hoge luchtvochtigheid (meer dan 90%) moet je echt de hele tijd de airco op de kamer aan hebben anders beslaan de spiegels, kun je niet meer naar buiten kijken omdat de ramen compleet nat zijn en de vloer ook echt nat wordt. Maar als je de airco maar aanhoudt (en dat hoeft echt niet zo koud te staan) dan is er niets aan de hand.
    We hebben een supervakantie gehad.

    Lees meer
  • Prachtig Hotel op een fantastische lokatie 05 februari 2018
    8.0

    Een prachtig hotel met ontzettend aardige mensen allemaal. De kamer was mooi ruim met alles erop en eraan. Klein balkon alleen. Het eten was zo uitgebreid en lekker en voor ieder wat wils. Entourage is wat minder daar. Restaurants hadden minder eten wat wij lekker vonden. Alleen Kristal restaurant stak er boven uit. Ligging van het hotel ideaal aan het strand. Mooie verdeling zo met de poolbar en aansluitend het prachtige strand en heerlijke water. De tijd januari en februari was heerlijk qua temperatuur. In de omgeving is van alles te doen met georganiseerde toeroperator gedaan, wel erg prijzig allemaal. Als leuke onderbreking is een bezoek aan het dorp Playa del Carmen en eventueel het tegenoverliggende eiland Cozumel zeer de moeite waard.

    Lees meer
  • zeer relax 18 november 2017
    9.0

    zeer verzorgt en vriendelijk. indien regen beperkte mogelijkheden ivm uit elkaar liggende gebouwen. kamer si ruim en zeer netjes. bezoekers uit de hele wereld waren aanwezig

    Lees meer
  • Fantastisch hotel 16 september 2017
    10

    Geweldig hotel. Niets is teveel. Ze doen er alles aan om de gasten het naar hun zin te maken. We zijn hier al 3x naar toe geweest dus zegt genoeg.

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Uitstekend
8.6
  • 20 April 2025
    Prij$vrij vakanties De Beste!.

    Prij$vrij vakanties is voor mij echt geweldig. Omdat alles zeer netjes geregeld is. Ook als je met vragen of problemen hebt staan ze altijd voor je klaar!. Ik Boek wel ieder jaar een reis bij deze reisorganisatie. En nooit problemen gehad!. Voor Mij is Prij$vrij De Beste!

  • 18 April 2025
    Prijsvrij heeft altijd de beste prijs…

    Prijsvrij heeft altijd de beste prijs en service! Laatst had ik een typefout gemaakt in het doorgeven van onze gegevens en dit hebben ze kostenloos hersteld!

  • 16 April 2025
    Duidelijke site

    Duidelijke site, makkelijk boekingsproces.

  • 16 April 2025
    Zeer positief over prijsvrij.

    Ik boek altijd met prijsvrij zeer overzichtelijk & makkelijk met zoeken. Vaak goedkoper als andere reisbureaus.

  • 16 April 2025
    Makkelijk en overzichtelijk te boeken

    Makkelijk boeken en online bijna alle antwoorden op je vragen

  • 16 April 2025
    Alles verliep vlot en snel

    Alles verliep vlot en snel

  • 15 April 2025
    beste website om de beste vakantie…

    beste website om de beste vakantie kunnen te vinden.

  • 15 April 2025
    Lekker makkelijk en overzichtelijk

    Lekker makkelijk en overzichtelijk

  • 14 April 2025
    website en reserveren

    De website was duidelijk, boeken gemakkelijk en toen ik vervolgens iets wilde aanpassen werd dit snel geregeld. Als de vakantie ook zo verloopt ben ik dik tevreden.

  • 13 April 2025
    Top geregeld

    Top geregeld

TrustPilot

41.551 klantbeoordelingen

RIU Palace Mexico
9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 1532, -
Checken