Park Plaza Arena is een middenklasse 3-sterren hotel in Pula. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.1 door meer dan 4117 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Park Plaza Arena voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Park Plaza Arena en geniet van een heerlijke vakantie in Kroatie!
Strak, trendy en relaxed hotel
Uitslapen op nieuwe bedden
Moderne kamers met wifi
Animatie en sportactiviteiten
Loop zo het strand op
Shuttlebus naar Pula voor de deur
Dit hotel is de uitstekende keuze om niet alleen Pula maar heel Istrië te ontdekken. Met een shuttlebus die voor de deur stopt en je voor een paar euro naar het centrum van Pula brengt, ligt dit hotel ideaal. Rustig gelegen en toch dicht bij het gezellige uitgaansleven van het schiereiland Verudela. 's Avonds een frisse duik in het zwembad en de volgende ochtend uitslapen op nieuwe bedden.
afstand vanaf Utrecht: ca. 1400 km
centrum Pula op ca. 5 km
in levendige omgeving
luchthaven Pula op ca. 10 km
strand op ca. 100 m
airco
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie (24 uur)
inchecken: 14:00 tot 22:00, uitchecken: 08:00 tot 10:00
terras
tuin
bagageruimte
privé parkeerplaats buiten
Tegen betaling
roomservice (07:00 - 22:00)
winkeltje(s)
tv lounge
wasservice
restaurant
2 bars
buitenbad: zout water
kinderbad buiten: zout water
buitenbaden open afhankelijk van het weer
ligbedden en parasols
zonneterras
Tegen betaling
ligbedden en parasols
Tegen betaling
massage
sauna
spa
stoombad
Tegen betaling
aerobics
banana
beachvolleybal
boogschieten
duiken (licentie verplicht)
fietsverhuur
fitnessfaciliteiten
jeu de boules
minigolf
squash
tafeltennis
tennisbaan (buiten)
voetbal
overdag en 's avonds animatie
babybedje (op aanvraag)
speeltuin
animatie (van half mei t/m half september)
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 175
het hoofdgebouw heeft 4 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
2-persoonskamer, Superior, 2-3 pers
Algemeen
ca. 23 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonssofabed
Buiten
balkon met zitje
2-persoonskamer, Superior Zeezijde, 2-3 pers
Algemeen
ca. 23 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonssofabed
Buiten
balkon met zitje
Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
halfpension
ontbijtbuffet
dinerbuffet
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Standaard verzorging logies + ontbijt. Ook te boeken o.b.v. halfpension.
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Animatie van het hotel is van midden mei tot midden september
Een zeezijde kamer heeft niet altijd, direct, zicht op zee
Rondom het hotel, in de schaduw van de bomen, is voldoende plek om uit te rusten of een boekje te lezen. En hier zijn de ligbedden gratis
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 1,10 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen