Het Laguna Istra hotel is gelegen op een heuvel in Porec. Het strand ligt op loopafstand en door de goede busverbinding is ook het centrum goed te bereiken. Het hotel beschikt over een heerlijk zwembad en voor de sportieve vakantieganger is er genoeg te beleven. In het nabij gelegen sportcentrum vind je namelijk tal van sportmogelijkheden.
Hotel Laguna Istra is gelegen op een heuvel op ca. 200 m van zee, te bereiken via trappen of via een langere weg vanaf de parkeerplaats. Het centrum van Porec ligt op ca. 5 km afstand. Er is een busverbinding naar het centrum, en in het hoogseizoen is er een watertaxi en toeristentreintje tot het centrum.
Laguna Istra beschikt over een receptie, een bar, kluisjesverhuur (ca. € 2,- p.d.), een restaurant en een aperitiefbar. Ook is er kinderanimatie (4-12 jaar) en avondanimatie in één van de hotels behorende tot vakantiecomplex Zelena Laguna (periode ca. 28-05 tot 01-09). Verder is er een bewaakte parkeerplaats beschikbaar tegen betaling (ca. € 1,- p.d).
Zwembad: zoetwaterzwembad met apart kinderbad en ligstoelen (gratis, beperkt aantal).
Internet: internetcorner (tegen betaling, ca. € 4,- per uur), wifi in het hele hotel gratis.
Speciaal: in de buurt van het hotel bevindt zich een van de grootste discotheken van Europa - "Byblos' (ca. 5.000 m²).
Verblijf mogelijk op basis van logies en ontbijtbuffet. Halfpension met dinerbuffet tegen toeslag, ca. € 3,- per dag. Verder is er een thema diner 1x per week van 28-05 tot 08-09.
Extra Inclusief: drankjes bij de maaltijden van 28-05 tot 23-09 (rode en witte wijn, tapbier, sap, mineraalwater), een welkomstdrankje in de periode 28-05 tot 08-09, en een middagsnack (cake of een sandwich) tijdens lunchtijd.
In het nabij gelegen sportcentrum Zelena Laguna bevinden zich o.a. 21 tennisbanen, een tennisschool, tafeltennis, een voetbalveldje, een grote sporthal, 4 squashhallen, een fitness, jeu de boules, basketbal, volleybal, minigolf, boogschieten, fietsverhuur, paardrijden, diverse watersporten, een duikschool etc.
Kamers algemeen: goed ingericht met airconditioning, telefoon, tv, gratis wifi, een koelkast (te huur voor ca. € 3,- p.d.) en een douche/toilet.
Type 2S: standaardkamers, zonder balkon. Tevens een voordelige "beste prijs" kamer boekbaar.
Type 2SBM: kamers met balkon én ligging aan de zeezijde.
Let op: extra bed (68 x 180 cm) alleen mogelijk in kamers met balkon type 2SBM, beter geschikt voor kinderen t/m 11 jaar.
Goede prijs. Makkelijke boekings site. Uitgebreide info na boeking. Aanrader.
Snel geregeld
Makkelijk boeken tegen een goede prijs. Laat de vakantie maar beginnen
Je krijgt veel emails over van alles en je wordt op de hoogte gehouden en alles is op tijd binnen. Dat is erg prettig.
Ik ben een wereldreiziger en heb inmiddels op alle mogelijke websites reizen geboekt. Bij de een werkt het wat gemakkelijker dan bij de ander, en de gegeven informatie is bij de een wat uitgebreider dan bij de ander. Ik check vóór reservering bijna altijd diverse websites b.v. booking.com qua volledigheid van informatie [b.v. koffiezetter op de kamer, gratis parkeergelegenheid, etc.]. En als er informatie ontbreekt of onduidelijk is neem ik soms contact op met het betreffende hotel, want dat werkt ook altijd goed. Al met al, mijn ervaringen met de boeking van mijn a.s. reis naar de Canarische Eilanden in januari zijn prima. Ik heb in eerdere beoordelingen gelezen dat het irritant gevonden wordt dat bij het klikken op een prijs in de tabel de reis - meestal - een stuk duurder wordt. Dát is het nadeel van boeken bij Prijsvrij. Het is altijd afwachten wat de prijs van een reis doet, en wat me vooral opvalt is dat die nooit goedkoper wordt ;-) Kortom, Prijsvrij is zeker aanbevelenswaardig, omdat het at the end vaak de laagste prijs aanbiedt.
Super makkelijk om te boeken. Wat wel jammer was is dat de prijs ineens €100 duurder werd in een halve dag.
Het gaat altijd makkelijk om een reis te boeken en jullie zijn vaak ook ets goedkoper, tijdens de reis nooit iets mee gemaakt dus alles verloopt altijd goed
Nu al een aantal keer via prijsvrij geboekt en nog nooit problemen gehad. Alles altijd goed geregeld.
Ik vind het een makkelijk te navigeren website met duidelijke en overzichtelijke informatie. Het boekingsproces was gemakkelijk en de bevestiging was ook snel binnen.
Tweede keer geboekt met pris vrij vakanties, makkelijk gedaan, mailtje meetaan met alle ries informatie en zo voort, met de app is het hartstikke fijn alles op het rij voor je, 5 ster!
43.673 klantbeoordelingen