Residence Bardus is een sfeervolle 4-sterren appartementencomplex in typisch Mediterrane stijl, gelegen in het plaatsje Badesi. Geniet van het Italiaanse zonnetje op een ligbedje aan het buitenzwembad of in de tuin. Doe een potje jeu de boules met de kinderen of laat ze heerlijk spelen in de speeltuin voor urenlang vermaak. Je kunt er voor kiezen om te gaan uit eten in het centrum of je kookt je maaltijdjes in je eigen keuken. Relax in dit kleinschalige hotel met een rustige omgeving!
Het complex Residence Badus ligt op loopafstand van het centrum van Badesi. In minder dan 5 minuten lopen bereik je het centrum. Het strand Li Junchi ligt op ongeveer 2,5 kilometer van het complex en Li Mindi ligt op ongeveer 3 kilometer.
Het 4-sterren appartementencomplex beschikt over een receptie (gesloten tussen 13.00 en 17.00 uur), een bar en gratis WiFi in de gehele accommodatie. De appartementen liggen verspreid over verschillende gebouwen en zijn gelegen op de begane grond of 1e etage (geen lift aanwezig). Er is een restaurant met een terras, zodat je lekker buiten kan eten. Ook is er een minimarkt waar je wat boodschappen kan halen. Voor de auto is er een parkeerplaats. Tegen betaling kan je gebruik maken van een wasmachine.
Voor vermaak is er een televisieruimte en een kinderspeeltuin. Natuurlijk is er ook een heerlijk zwembad om lekker in af te koelen. Het zwembad is gelegen in de mooie, groene tuin. Hier is genoeg plek om te relaxen op een ligbedje. Verder is er een jeu-de-boules baan er is een centrale BBQ-plaats.
1-kamerappartement: de appartementen bestaan uit een woon/slaapkamer een 2-persoonsslaapbank en beschikken over een kitchenette met kookplaten, een koelkast en een magnetron. Daarnaast is er een televisie, een kluisje, airconditioning, WiFi en een balkon of terras. De badkamer bestaat uit een douche, toilet en een föhn. Woon/slaapkamer met 2-persoonsslaapbank.
2-kamerappartement: de appartementen hebben een woon/slaapkamer met een 2-persoonsslaapbank en een slaapkamer met een 2-persoonsbed. Verder zijn de appartementen gelijkmatig ingedeeld als de andere appartementen.
3-kamerappartement: de appartementen zijn gelijkmatig ingedeeld als de andere appartementen en bestaan uit een woon/slaapkamer met een 2-persoonslaapbank, een slaapkamer met een 2-persoonsbed en een slaapkamer met twee 1-persoonsbedden.
Ter plaatse te voldoen:
Optionele kosten:
|
Algemeen
|
Het boeken van onze vakantie was makkelijk en duidelijk. Net de bijbehorende App kunnen we altijd onze vakantie planning in een oogopslag bekijken. Dat is nu wat wij als klant fijn vinden …. En de prijs is ok
De website is toegankelijk, overzichtelijk en gastvrij voor iedereen. Prijs kwaliteit verhouding is er zeker. En een ruim Aanbod aan keuze waar je maar naartoe wilt.
makkelijk en overzichtelijk boekbaar en alle luchthaven op 1 plek. gebruik prijsvrij regelmatig een aantal x per jaar.
prettige site. makkelijke om alle velden in te vullen. aanvullende informatie wordt goed verstrekt. na de boeking wordt je volledig op de hoogte gehouden via makkelijke app. mis alleen de optie voor visum aanvraag.
Wij hebben al 4 keer onze vakantie naar Kreta bij Prijsvrij geboekt. Prijsvrij is iedere keer goedkoper dan andere aanbieders. Het boekingsproces op de internet site is zeer eenvoudig en helder. Ook de Mijn Prijsvrij omgeving is top. Hierin is alle informatie over de reis van A tot Z opgenomen en kan hier ook beheerd worden. Wij zijn daarom heel blij met Prijsvrij!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
43.892 klantbeoordelingen