Ga op vakantie naar het stijlvolle en trendy 4-sterrenhotel El Greco! Gelegen op een klif in de buurt van de kust en op 10 minuten lopen van het centrum van Fira. Vanaf het hotel heb je een prachtig uitzicht over de vulkaan. Dit mooie hotel heeft maar liefst 5 royale buitenzwembaden, een binnenbad en een royaal adults only wellnesscenter. Ook biedt El Greco een fitnessruimte, 2 restaurants en een gezellige zwembadbar. Wat denk je hier van? Je begint je dag met een vers ontbijtje, neemt een verfrissende duik in een van de vele zwembaden, brengt een bezoekje aan het centrum en komt daarna terug voor een heerlijke massage of een lekkere cocktail op het zonneterras. Klinkt goed toch! Voor een relaxte vakantie op Santorini verblijf je in hotel El Greco.
Hotel El Greco is gelegen op ongeveer 500 meter van het schilderachtige Fira. Het dichtstbijzijnde strand vind je op ongeveer 10 km.
El Greco hotel heeft 208 kamers verdeeld over meerdere verdiepingen en beschikt over vele faciliteiten. Waaronder 5 buitenzwembaden! Maar ook is er een receptie, lounge, WiFi, een bar, 2 restaurants en zonneterrassen met ligbedden en parasols. Verder kan je ultiem ontspannen in het spacenter met onder andere (tegen betaling) massages, schoonheidsbehandelingen, ontspanningsgebied met ligstoelen en een heerlijk binnenbad. En tevens biedt het hotel een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten.
Verblijf is op basis van logies en ontbijt of naar keuze met halfpension. De maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
Standaardkamer: voorzien van een slaapkamer, airconditioning, een telefoon, WiFi, een satelliet-tv, koelkastje, een badkamer met bad of douche, haardroger en verder een balkon of terras met zitje.
Superiorkamer: ruimer dan de standaard kamer en komt met airconditioning, telefoon, WiFi, satelliet-tv, koelkastje en verder een badkamer met bad of douche, haardroger en een balkon of terras met zitje.
Junior Suite: ruimer dan de standaardkamer en uitgerust met een zithoek in de slaapkamer, airconditioning, telefoon, WiFi, satelliet-tv, koelkastje, een badkamer met bad of douche, haardroger en een balkon of terras met zitje.
- Toeristenbelasting: circa € 3,00 a € 4,00 per kamer per nacht
Algemeen
Het was makkelijk te boeken en ruim €200 goedkoper dan D-Reizen dus wij zijn extreem blij! Dankjewel Prijsvrij!
Hello everyone. I really like this website. It helped me speed up the process of finding a great hotel with all the amenities I needed at a reasonable price! This website also helps you quickly resolve any questions you may have. I recommend everyone use Prijsvrij Vakanties.
Top site boeken gaat heel simpel en alles is duidelijk!!!
Dezelfde accomodatie was bij prijsvrij goedkoper dan bij andere aanbieders. En alles was ook bij de prijs inbegrepen.
Heel gemakkelijk onze reis geboekt en ruim voor vertrek de reisbescheiden ontvangen! Top! We zijn zo aan vakantie toe na hard werken en hebben er zo ontzettend zininin!!!
Duidelijk goedkoper en snellere service
Top service, al de tweede vakantie geboekt.
Prima site, makkelijke zoekfunctie.
Gemakkelijk en overzichtelijk
Een makkelijke site waardoor je snel tot je ultieme vakantie komt. Prijzen zijn duidelijk inzichtelijk en eventuele opties, zoals een huurauto, zijn makkelijk bij te boeken. Vervolgens wordt je netjes op de hoogte gehouden tot aan het moment dat je vakantie begint. Dit is ons 3e keer dat we bij prijsvrij hebben geboekt. Tot op heden naar alle tevredenheid!
44.768 klantbeoordelingen