Het is tijd voor een ontspannen strandvakantie met de kinderen! Het 4-sterren Stella Village en Bungalows aan het strand in Analipsi is dan de perfecte plek om te verblijven. Hier kan jong en oud zich fantastisch vermaken in het grote waterpark met glijbanen, diverse zwembaden en leuke sport- en spelactiviteiten. Terwijl de kids plezier beleven in de kidsclub kan jij eventjes relaxen in de spa of op een ligbedje op het zonneterras. Geniet culinair van verschillende cuisines, overnacht in een ruime kamer en maak er met het hele gezin een onvergetelijke tijd van op het gezellige Kreta. Heb jij je koffer al ingepakt?
Stelle Village en Bungalows ligt op een paar meter van het strand in Analipsis. Het centrum van Heraklion ligt op ongeveer 25 km afstand en de luchthaven
Met 266 comfortabele kamers is dit een vrij royaal hotel met onder andere een lobby, 24-uursreceptie, bagageruimte, minimarkt, souvenirshop en WiFi in het hele hotel.
Verder is er een buffetrestaurant met livecooking en Mediterrane gerechten, het Mediterra All Day Bar & Restaurant, het La Veranta Restaurant met Italiaanse gerechten en het Elia Restaurant met internationale cuisine.
Het buitengedeelte heeft mooie tuinen, 2 zwembaden voor volwassenen, 2 bars, zonneterrassen met ligbedden, parasols en badhanddoeken (bij het zwembad en strand inclusief) en een zwembadbar. Er is ook een geweldig waterpark aanwezig! Als gast van dit hotel heb je daar gratis toegang tot.
Je verblijft op basis van all inclusive:
Voor de kinderen is er ontzettend veel aanwezig! Zoals 2 kinderbaden, een zwembad met piratenschip, watertoestellen en glijbaantjes, kidsclub (4 tot 12 jaar), minidisco, animatie, speeltuin, amfitheater, kan je gebruik maken van de babysitservice (€) en zijn er ook sportfaciliteiten voor tieners.
De wellnessruimte biedt een stoombad, sauna, wellnessmassages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling).
Het sport- en entertainmentaanbod van Stella Village en Bungalows bestaat o.a. uit een groot waterpark met glijbanen, zwembaden en watertoestellen, tennisbanen, tafeltennis, beachvolleybal, water-aerobics, voetbal, een fitnessruimte (€) en shows in de avond.
Tweepersoonskamers: zijn voorzien van airconditioning, een koelkast, tv, WiFi en een huurkluis. Verder is er een douche, toilet, haardroger en een terras of balkon (DZ). Maximaal 3 volwassenen. Ook te boeken voor alleengebruik (EZ).
Superior tweepersoonskamers: zijn luxer opgezet dan de standaardkamers en beschikken over airconditioning, een koelkast, tv, WiFi en een huurkluis. Er is ook een badkamer met toilet en haardroger. En tevens is er een terras of balkon (DSP). Maximaal 2 volwassenen.
Familiekamers: hebben een aparte slaapkamer, airconditioning, een koelkast, tv, WiFi en een huurkluis. Maar ook een bad of douche, toilet, haardroger en een terras of balkon (FZ). Maximaal 4 volwassenen.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
Het is heel duidelijk, prijs voordeliger en goed kwaliteit
Alles was heel duidelijk
Alles wat goed en vlekkeloos geregeld.
Op prijsvrij kregen we de laagste prijs en heb dit vergeleken met verschillende sites. De boekingproces ging vlotjes. Ook gekozen voor transfer van en naar het hotel en ook dit was op en top geregeld. Zeker voor herhaling vatbaar
Super overzichtelijke site en absoluut de koopste
Ik ben zeer te spreken over het gemak van de boeking, en de prijs welke zeer scherp is! Tevens hebben jullie bij mij als trouwe Feyenoord supporter uiteraard een rood/wit streepje voor!
Makkelijke site , duidelijk en goede uitleg. Niks liever dan prijsvrij. Super . Groetjes mario
Super ervaring, Alles top geregeld. Goede prijs en goed contact. Zou dit zeker aanraden
perfect, alles klopten dus niks te klagen
Eenvoudig boekingsproces en prijs is dicht bij de werkelijkheid. Niet zoals bij andere sites dat de daadwerkelijke prijs veel hoger is.
45.911 klantbeoordelingen