JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Casa Blue Resort in Marsa Alam, Egypte | Prijsvrij

Casa Blue Resort

Egypte - Rode Zee - Marsa Alam

Foto Casa Blue Resort **** Marsa Alam
9.7
Foto Casa Blue Resort **** Marsa Alam
Foto Casa Blue Resort **** Marsa Alam
Foto Casa Blue Resort **** Marsa Alam
16
Casa Blue Resort
  • 4 zwembaden met 2 poolbars
  • Leuke sport- en spelfaciliteiten
  • Ga snorkelen bij het koraalrif!
  • Direct aan het privézandstrand

Algemeen

Het Magic Tulip Beach Resort is al jaren een échte aanrader in Marsa Alam. Het 4-sterrenhotel staat bekend om de zeer mooie en rustig ligging direct aan het privé-strand. Het hotel biedt een goede uitvalsbasis om te duiken en te snorkelen. Het koraalrif is tenslotte op loopafstand te bereiken! Wellicht spot je wel een dolfijn of een zeeschildpad!

Ligging in Marsa Alam

  • Direct aan het privé zandstrand met rif voor de kust
  • Gratis ligbedden, parasols en badhanddoeken op het strand
  • Steiger en zwemplateau aanwezig
  • Het vliegveld van Marsa Alam ligt op 17 km afstand

Faciliteiten Magic Tulip Beach Resort

  • Aantal kamers: 208
  • 2 zwembaden
  • Lobby met receptie
  • 3 waterglijbanen
  • Liften
  • Ligbedden en parasols
  • WiFi (tegen betaling)
  • Gratis badhanddoeken
  • Buffet- en à la carte restaurant
  • Zwembad- en strandbar
  • Discotheek
  • Kapper en winkels

Verzorging

Je verblijft op basis van All Inclusive:

  • Alle maaltijden in buffetvorm
  • Snacks gedurende de dag
  • IJs (15:00-16:00)
  • Lokale (alcoholische) drankjes (10:00-23:00)

Kinderen

  • Kinderbad (40cm diep)
  • Speelplaats
  • Miniclub (4-12 jaar)

Wellness

Er is een heerlijk wellnesscenter aanwezig met maar liefst 8 behandelruimten. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, de hamam, sauna en diverse massages en schoonheidsbehandelingen. 

Sport en entertainment

Inclusief:
  • Fitnessruimte (80m²)
  • Waterpolo
  • Beachvolleybal
  • Tafeltennis
  • Animatie overdag
  • Livemuziek en shows 's avonds
Tegen betaling:
  • Snorkelen en duiken
  • Kitesurfen
  • Biljart
  • Paardrijden

Kamers

Standaardkamers:
Deze zijn ongeveer 36m² groot en gelegen in het bijgebouw. De kamers bestaan uit airconditioning, een minibar (tegen betaling), een kluisje, WiFi (tegen betaling), een televisie en telefoon. De badkamer bestaat uit een douche, toilet en föhn. Ook is er een balkon of terras aanwezig. (DZG)

  • Ook te boeken met zeezicht (DZM)
  • Of te boeken met zwembadzicht (DZP)

Familiekamers:

Deze zijn ongeveer 47m² groot en beschikken over dezelfde faciliteiten als de standaardkamers. Echter met 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize bed. max. geschikt voor 3 volwassenen en 1 kind. (FZG)

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.7
Fantastisch 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.7
  • Kindvriendelijkheid 4.7
  • Hygiëne 9.7
  • Faciliteiten 9.5
  • Kamer 10
  • Personeel 8.9
  • Eten & Drinken 9.3
  • Kwaliteit Bedden 9.6
  • Prijs/Kwaliteit 9.7
  • Merveilleux séjour au Casa Blue 09 september 2025
    10

    Merveilleux hôtel Chambre spacieuse Hôtel propre, calme Buffet avec choix Très belle plage 700M pour patauger, ponton de 700M au bout du quel on fait du snoorkeling. Personnel aux petits soins Les animateurs sympa.

    Lees meer
  • Super vakantie 29 juli 2025
    10

    Zeker voor herhaling vatbaar

  • Parfait 27 mei 2025
    10

    Magique

  • Geweldig 03 mei 2025
    10

    Het ziet er allemaal geweldig goed uit. Super vriendelijk personeel. Ze staan de hele dag voor je klaar

  • Un séjour mémorable 06 april 2025
    10

    L'hotel est exceptionnel tant par sa situation en bord de mer, que par son personnel, les magnifiques buffets, le service attentionné et

    Lees meer
  • Prachtig vakantie 19 november 2024
    10

    Prachtig resort, zeer rustig , zeer mooi zeer modern met lekker eten en vriendelijke mensen

  • Razend enthousiast voor een chill vakantie 04 maart 2020
    10

    Super fijne vakantie gehad. We zijn hier al 5x eerder geweest en iedere keer word het beter. Echter zijn we niet te spreken over d-reizen, onze zoon heeft een beperking en word daarom 24 uur per dag in de gaten gehouden. We boekten voorheen altijd 2 kamers langs elkaar met een verbindingsdeur IN de kamer, echter afgelopen jaar zouden deze kamers niet meer bestaat volgens d-reizen. Afgelopen jaar heb ik een toeslag moeten betalen voor een gehandicapten indicatie, waar helemaal niet naar omgekeken werd... weggegooid geld dus. Dit jaar bestonden de gevraagde kamers ineens niet meer, wat dus niet klopte. En.als we 2 kamers naast elkaar zouden willen moesten we 700 euro extra afrekenen. De invalide indicatie van 27,50 zat daar nog niet bij gerekend. Dus dit jaar het personeel gebeld van het hotel, de kamers die niet zouden bestaan waren er gewoon nog! Ik had dus een enkele 2persoons kamer geboekt voor ons gezin (4 personen). Eenmaal aangekomen in het hotel gevraagd voor de gewenste kamer, heb deze kamers ook gekregen en daar 170 (!!!!!) Euro voor betaald. D-reizen steekt dus dik 550 euro inhun zak, voor service die ze niet bieden.
    Wij houden van dit hotel met hun prachtige zee en vriendelijk personeel. Goed eten, voor iedereen iets. Het is wel.zeer kleinschalig, wat voor ons perfect is! Ik vind het een aanrader voor mensen die graag een rustige vakantie willen. Animatie team doet t ook leuk

    Lees meer
  • Prima hotel wel aan renovatie toe 28 januari 2020
    8.0

    We komen hier al heel veel jaren en bevalt ons prima

    Lees meer
  • prachtig 05 juni 2019
    10

    wij gingen niet om rond te reizen maar voor rust dat hebben we gehadt prachtig uitzicht zee en zwembad wil je buiten het hotel er genoeg te boeken duikschool aanwezig

    Lees meer
  • Geweldig 21 december 2017
    10

    Heel mooi resort.hele vriendelijke werknemer, top service. Heel goed en vers eten

  • Gedateerd maar gezellige uitstraling. 18 december 2017
    7.0

    Gedateerd maar gezellige uitstraling.
    Biljart 3 euro per uur. (het is all inclusieve)
    Tennisbaan niet op te spelen!!!!!!
    Wandelen langs het strand is leuk maar een ergernis is al dat plastic.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 01 December 2025
    makkelijk en simpel te boeken

    makkelijk en simpel te boeken, zonder poespas achteraf. Bij vragen aan de telefonisten krijg je duidelijk antwoord, en word goed geholpen

  • 01 December 2025
    Voel je vrij met Prijsvrij

    Het boekingsproces verliep overzichtelijk en gebruiksvriendelijk. De stappen waren duidelijk opgebouwd. Het proces was duidelijk en transparant en ik had steeds het gevoel dat ik precies wist waar ik aan toe was. Op het eind kreeg ik een mooie opsomming van de totale kosten en de mogelijke extra opties. Ik heb (nog) geen ervaring gehad met de klantenservice. De website van Prijsvrij is prettig in gebruik. De filters werken goed, waardoor ik snel vakanties kon vinden die bij mijn voorkeuren pasten. De productpagina’s geven voldoende informatie, al zou het soms handig zijn als bepaalde details — zoals bagage-informatie of hotelvoorzieningen — nog iets duidelijker of uitgebreider vermeld werden. Over de klantenservice ben ik positief. Bij vragen werd ik vlot geholpen en de medewerkers waren vriendelijk en deskundig. Ik kreeg duidelijke antwoorden en had het gevoel dat er echt met me werd meegedacht. Het enige verbeterpunt zou kunnen zijn dat de wachttijden op drukke momenten soms iets oplopen.

  • 01 December 2025
    Alle gaat altijd zonder problemen

    Alle gaat altijd zonder problemen. Als er een probleem is dan wordt het zo opgelost dat het eigenlijk helemaal geen probleem is!

  • 01 December 2025
    Reis wel vaker via prijsvrij

    Reis wel vaker via prijsvrij, altijd prima, ook online boekingsproces eenvoudig

  • 30 November 2025
    Jullie zijn eerlijk aan de prijs met…

    Jullie zijn eerlijk aan de prijs met goede service! 😊

  • 30 November 2025
    Al meerdere keren via Prijsvrij.nl…

    Al meerdere keren via Prijsvrij.nl geboekt en wederom ontzettend tevreden! Wat voor mij echt het verschil maakt, is dat ze steevast de goedkoopste aanbieder zijn zonder dat je moet inleveren op service of duidelijkheid. Alles is supersnel geregeld, van zoeken tot boeken, en de communicatie over voorwaarden, bagage en transfers is altijd transparant en overzichtelijk. Geen kleine lettertjes, geen verrassingen achteraf. Inmiddels heb ik al voor de 4e keer via Prijsvrij.nl geboekt, en iedere ervaring bevestigt weer waarom ik terugkom. De website werkt fijn en intuïtief, de klantenservice reageert snel en vriendelijk en de deals zijn simpelweg top. Het voelt betrouwbaar en stressvrij — precies wat je wilt als je op vakantie gaat. Kortom: Prijsvrij.nl combineert scherpe prijzen met duidelijke informatie en uitstekende service. Voor mij dé reden dat ik telkens opnieuw voor hen kies. Echt een aanrader voor iedereen die zonder gedoe een goede deal wil scoren! ✨✈️

  • 30 November 2025
    Dit is onze 2e ervaring in zeer korte…

    Dit is onze 2e ervaring in zeer korte tijd. Binnen 2 maand 2x op reis met Prijsvrij! Zegt genoeg denk ik.

  • 30 November 2025
    Makkelijk en snel geboekt

    Makkelijk en snel geboekt. Onze vakantie bleek nog goedkoper dan verwacht na aanklikkken prijs . Heb er zin in

  • 30 November 2025
    Het boeken gaat gemakkelijk.

    Het boeken gaat gemakkelijk.

  • 29 November 2025
    Wij hebben nu voor de 3e keer geboekt

    Wij hebben nu voor de 3e keer via Prijsvrij geboekt. 2 vakanties hebben wij gehad de 3e net geboekt en hebben we nog in het vooruitzicht. De reden dat wij via Prijsvrij hebben geboekt is omdat wij jarenlang via een reisbureau boekte maar deze de laatste keren door vele personeelswisselingen niet meer zo vriendelijk, meedenkend en behulpzaam waren. Reden voor ons om verder te kijken. Veel reclame gezien van Prijsvrij dus laten we eens kijken. Nou het uitzoeken en filteren van een vakantie wat wij wilde was heel gemakkelijk, je kunt alles aangeven van accomodatie, vluchten tot aan vervoer. En uiteindelijk scheelde het nog steeds enorm dan via het reisbureau. Onze ervaringen tot nu toe zijn dan ook meer dan positief. Wij raden zelfs anderen aan om hier te boeken.

TrustPilot

43.745 klantbeoordelingen

Casa Blue Resort
9.7
Fantastisch 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 662, -
Checken