Het prachtige Egyptische 4-sterrenhotel Golden Beach Resort Hurghada heeft een perfecte ligging, het ligt namelijk direct aan het strand van het hotel. Sport, entertainment en gastronomie staan hier helemaal centraal, zo is er een uitgebreid entertainmentprogramma voor het hele gezin en meerdere zwembaden met glijbanen. Daarnaast zijn er 6 restaurants, zo kun je elke dag weer iets anders eten en drinken. Na een leuke dag in Hurghada eindig je je dag met een heerlijk drankje terwijl je geniet van de avondshows of livemuziek in het gigantische amfitheater. Lets go!
Golden Beach Resort is gelegen in Hurghada en ligt pal naast het strand. Het hotel heeft een eigen strand met steiger. De afstand naar de luchthaven is ongeveer 20 km en 12 km tot het centrum. Tegen betaling is het mogelijk om een shuttlebus te regelen. Naar El Gouna, bars en restaurants is het ongeveer 10 km.
Golden Beach Resort Hurghada (Voormalig Movie Gate Golden Beach hotel) beschikt over 456 kamers, een ontvangsthal met receptie, gratis gebruik van hotelkluizen, liften, gratis WiFi in de lobby, een geldautomaat, kapper, winkel(s) en tegen betaling doktersservice en een was-/strijkservice.
Eetgelegenheden vind je hier in Golden beach hotel trouwens volop! Zo zijn er wel 6 restaurants en 7 bars & cafés waaronder een gezellige strandbar, adults only bar en een poolbar. Daarnaast is er een discotheek en zelfs een bioscoop.
Het hele grote buitengedeelte bestaat uit maar liefst 8 zwembaden, 11 waterglijbanen en is een van de zwembaden verwarmd. Ligbedden, parasols en handdoeken zijn gratis te gebruiken op het strand en bij het zwembad.
Tijdens je vakantie in Golden Beach Resort Egypte (voormalig Movie Gate Golden Beach)verblijf je op basis van ultra all inclusive:
De kids zullen zich geen moment vervelen met twee heerlijke zwembaden waarvan eentje met 3 glijbanen alleen voor hun! Ook is er een speelplaats, miniclub- en juniorclub voor de 4 tot 12-jarigen, kindermaaltijden-/buffet en een minidisco.
Voor ontspanning hoef je niet perse het hotel te verlaten. Er is namelijk een wellnesscentrum (ca. 101-500 m²) en 10 behandelruimten. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, Hamam, een stoombad, sauna en massage- en schoonheidsbehandelingen.
Wil je fit blijven tijdens je vakantie, dan is er vanalles te doen in het hotel. Zo is er een fitnessruimte van ongeveer 108 m², diverse sporten zoals aerobics, waterpolo, watergymnastiek, beachvolleybal, jeu de boules, minigolf, tennis en tafeltennis.
Daarnaast is er ook een dartboard en een reuzenschaakspel. Overdag is er een uitgebreid animatie programma en in de avond kun je je vermaken dankzij de spectaculaire shows.
Buiten het hotel zijn er ook talloze sporten te beoefenen, zo kun je tegen betaling kitesurfen, duiken (PADI), tennissen op verlichte banen, verschillende gemotoriseerde watersporten, biljart en paardrijden.
Economy tweepersoonskamers: (ca. 16 - 24 m²) de kamers komen met een badkamer met douche en toilet, airconditioning, haardroger, satelliet-tv, telefoon, tegen betaling WiFi, een kluis (inbegrepen) en tegen betaling een minibar. Het vullen van de minibar met water wordt dagelijks gedaan. Er is geen balkon of terras aanwezig (DM).
Tweepersoonskamers tuinzijde: (ca. 28 m²) deze zijn gelijkmatig ingericht maar zijn gelegen aan de tuinzijde (DZG). Ook te boeken met zijdelings zeezicht (DZK) of direct uitzicht op zee (DZ).
Superior tweepersoonskamers: (ca. 34 m²) deze kamers zijn ruimer dan de tweepersoonskamer en hebben zijdelings uitzicht op zee (DSK).
Familiekamers: (ca. 56 m²) de familiekamers met uitzicht op het zwembad hebben 2 tweepersoonskamers met een verbindingsdeur. Er is geen balkon of terras aanwezig. De faciliteiten zijn hetzelfde ingericht als de andere kamers (FZ). Ook met zwembadzicht te boeken, je bent dan wel voorzien van een balkon of terras (FFZP).
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness (€)
|
Alles prima voor elkaar. Met het boeken ga je keurig alle mogelijkheden langs wat er eventueel bijgeboekt kan worden. Makkelijk en overzichtelijk. Hebben nu pas weer een reis geboekt via Prijsvrij, zegt genoeg toch?
Zeer gebruiksvriendelijk! Makkelijk een vakantie boeken en handige app.
Weer uitstekend geholpen door Leo!
is altijd goed voor de boekken voor ons vakanties ben bij met prijsvrij lekker goed koop
Alle.keuzes die wij wilden zoals zeezicht en wifi zijn makkelijk te vinden en het is betaalbaar zelf voor ouderen met minder diepe zakken.
Elke keer prima geregeld, nooit problemen gehad, ik ben altijd blij met Prijsvrij Vakanties
Omdat het op een makkelijke manier gaat om een reis te boeken wat we al jaren doen. Het loopt ook altijd goed. We zijn zeer tevreden.
Ik heb nog nooit zo gemakkelijk een reis gevonden en de boeking kunnen doen. Fantastisch. De klantenservice is ook top, want ik had nog 1 vraagje bij de boeking. Maar die reageerde snel, vriendelijk en adequaat. Alles super geregeld en ik kijk uit naar deze vakantie en alle volgende vakanties met Prijsvrij!!
Duidelijke site en snel te boeken
Gebruikersvriendelijke website. Verschillende mogelijkheden voor transfer en prima app.
43.903 klantbeoordelingen