Met bossen begroeide heuvels, grillige bergwanden, idyllische huisjes en kastelen; in Harz is het net alsof je een stap terug in de tijd zet! Welkom in het 4-sterren hotel Carea Residenz Harzhohe in Duitsland. Gelegen in het rustige Hahneklee in een prachtig bosrijk gebied. Dit hotel is de ideale startlocatie voor wandelingen, fietstochten of andere activiteiten. Even lekker tot rust komen in de wellness of opwarmen in de sauna na een stevige wandeling. Heerlijk toch?
Carea Residenz Harzhohe ligt op 640 meter hoogte in het kleine en rustige plaatsje Hahneklee, op een halfuurtje rijden van het idyllische plaatsje Goslar. Zorg dat je bij een verblijf in dit hotel zeker een bezoekje brengt aan deze plaats. Het heeft een prachtig historisch centrum en wanneer je hier door de straten wandelt voelt het net alsof je een sprookje bent binnen gestapt.
In de omgeving vind je talrijke wandelpaden en fiets- of mountainbikeroutes. Dichtbij Hahneklee zijn verschillende bezienswaardigheden zoals stuwdammen en diverse musea. Maar eigenlijk is de omgeving an sich al een hele beleving.
Dit hotel beschikt over 212 kamers en suites. In het restaurants kan je terecht voor verschillende heerlijke maaltijden. Schuif na een dagje buiten te zijn geweest aan bij de openhaard van de bar en bestel lekker een kop thee of een glas wijn. Daarnaast is een nog een bier-bar en een discotheek die in het weekend geopend zijn waardoor je je hier niet hoeft te vervelen in de avonden!
Je verblijft bij het Carea Residenz Harzhohe op basis van All Inclusive. Hier zitten de volgende faciliteiten bij inbegrepen:
Na een heerlijke dag op pad te zijn geweest is er natuurlijk niks beter dan afsluiten in de wellness. Even opwarmen in de sauna of een paar baantjes trekken in het binnenzwembad. Mocht je toch toe zijn aan iets meer relaxen dan kan je bijvoorbeeld een massage boeken.
Deze kamers zijn ongeveer 18-22 m² en geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 1 kind. Ze beschikken over een tv, zithoek, en bureau. Alle kamers hebben een eigen badkamer met bad of douche, toilet, en föhn. Daarnaast kunt je heerlijk en rustig wakker worden op je eigen balkon.
Deze kamers zijn ongeveer 18-22 m² en geschikt voor maximaal 1 persoon. Ze beschikken over een tv, zithoek, en bureau. Alle kamers hebben een eigen badkamer met bad of douche, toilet, en föhn. Daarnaast kunt je heerlijk en rustig wakker worden op je eigen balkon.
Algemeen
|
Wellness
|
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen