Genieten van de vrijheid van een eigen bungalow in Willemstad op Curacao? Daarvoor ga je naar The Pearl of the Caribbean: een kleinschalig 3-sterrencomplex waar je van alle vrijheid van je eigen plek geniet. Luister naar de rustgevende en wuivende palmbladeren in de idyllische tuin terwijl je net je nieuwe boek aan het lezen bent op het zonneterras. Duik in het zwembad voor aangename verkoeling of trek er juist op uit en ontdek de veelzijdige omgeving. Toe aan de zon op een exotische bestemming? Laat The Pearl of the Caribbean dan niet langer op je wachten en vlieg mee naar Curacao!
The Pearl of the Caribbean ligt op een mooie locatie in het buitengebied van Willemstad, in een groene rustige omgeving. Je bevindt je dicht bij diverse winkel- en horecagelegenheden, veelal op korte rijafstand met de auto. Het strand ligt op ongeveer 9 kilometer, evenals de luchthaven op 15 kilometer. Wil je naar het centrum van Willemstad? Dat ligt op ongeveer 11 kilometer: in deze stad vind je dan ook dé hotspots van het eiland, zoals de kleurrijke Handelskade. We adviseren om hier maps.me te gebruiken.
Wil je heerlijk van de vrijheid in je eigen appartement genieten? Dan is The Pearl of the Caribbean helemaal iets voor jou! Dit kleinschalige en gezellige bungalowcomplex ligt op een mooie locatie, want alle bungalows worden omringd door idyllisch groen en tropische planten. Kom heerlijk tot rust op het zonneterras en plons in het helderblauwe zwembad voor aangename verkoeling. Of, kies voor een bungalow met een privé zwembad: hoe luxe is dat? Ook bevindt dit complex zich dicht bij diverse horecagelegenheden, namelijk op korte afstand in de buurt.
In The Pearl of the Caribbean verblijf je op basis van logies.
2-Kamerbungalow: voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en een terras. Voor maximaal 2 personen. Ook te boeken als voordeelkamer met 2 eenpersoonsbedden.
3-Kamerbungalow: voorzien van een woonkamer en 2 aparte slaapkamers met ieder 1 tweepersoonsbed en een terras met zitje. Alleen in de slaapkamers in airconditioning aanwezig en 2 eenpersoonsbedden zijn op aanvraag (op basis van beschikbaarheid). Voor maximaal 1-4 personen.
4-Kamerbungalow: voorzien van een woonkamer en 3 aparte slaapkamers (alleen hier airconditioning) met ieder 1 tweepersoonsbed. Extra faciliteiten in de keuken zijn een oven, inductiekookplaat en vaatwasser. Buiten vind je een terras en privézwembad.
Alle kamers beschikken over een eigen badkamer met een douche en toilet. Ook vind je hier standaard faciliteiten als airconditioning (tegen betaling), een kluisje, zithoek, ventilator en een keuken met een magnetron, koelkast, broodrooster, waterkoker en een koffiezetapparaat.
Goed om te weten: gebruik van elektra is tegen betaling. 1x per week schoonmaak, handdoeken wisselen bij de receptie. Het hotel is geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Algemeen
|
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen