Zin in een zonvakantie in Puerto De La Cruz? Vier vakantie bij 4-sterrenhotel Parque San Antonio! Plons in het verkoelende zwembad en luier op een ligbedje onder een parasol. Vanaf de poolbar kijk je uit over de tropische tuin, wat een plaatje! Even wat anders? Speel boccia of daag iemand uit voor een potje tafeltennis. Wandel naar het strand en het bruisende centrum. s Avonds schuif je aan in het heerlijke buffetrestaurant. Bekijk snel onze deals voor Parque San Antonio Puerto de la Cruz!
Hotel Parque San Antonio ligt bij de hoofdstraat en is relatief rustig gelegen. Binnen enkele minuten bereik je de eerste winkels, restaurantjes en barretjes. Er ligt een bushalte op 5 minuten lopen. Het donkere zandstrand is ongeveer een kwartiertje lopen. In het centrum van Puerto de la Cruz kan je heerlijk shoppen en een lekker Spaans drankje drinken. Dus, ga dit zeker ontdekken. De luchthaven Tenerife Noord ligt rechtstreeks op een half uurtje rijden van het hotel, de luchthaven van Tenerife Zuid een uurtje.
Het hotel telt in totaal 250 kamers. Bij binnenkomst in de lobby vind je de 24-uursreceptie, liften, hotelkluis (€), internethoek, bagageruimte en relaxte lounge. Ook is er gratis WiFi in het hele gebouw. Bij een zonvakantie op Tenerife kan lekker eten en drinken uiteraard niet ontbreken. Voor een lekkere maaltijd schuif je aan in het buffetrestaurant met internationale keuken en een terras. En een verfrissend drankje? Dat haal je bij de lobbybar en de pool-snackbar. Stap je de deuren door, dan loop je het verzorgde buitenterrein op. Hier vind je het verkoelende zwembad omringd door zonneterrassen en een tropische tuin met palmbomen. Luier op een ligbedje onder een parasol voor het ultieme vakantiegevoel. Badlakens kan je thuis laten, deze zijn te verkrijgen tegen borg. Wil je even van je ligbedje af? Speel een potje boccia of tafeltennis.
Je verblijft op basis van logies & ontbijt of halfpension. Maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
2-persoonskamer (DZ): (circa 30 m²) Voorzien van een badkamer met bad of douche, toilet en föhn, koelkastje, satelliettelevisie, telefoon, gratis WiFi en een kluisje (€). Te boeken met balkon/terras. Geschikt voor maximaal 3 personen. Ook te boeken voor alleengebruik (D1) of Economy (zonder balkon/terras).
1-persoonskamer (EZ): (circa 20 m²) Dezelfde faciliteiten maar dan kleiner. Te boeken met balkon/terras of Economy (zonder balkon/terras).
Algemeen
|
Zwembad & sport
|
En, zin in de zon op Tenerife? Laat deze zonvakantie niet aan je voorbij gaan en boek snel jouw volgende trip naar hotel Parque San Antonio!
Fijne overzichtelijke website en goede klantenservice! Niets op aan te merken
Duidelijke, gebruikersvriendelijke manier van boeken, ook voor digitaal niet zo heel goed onderlegde goed te doen.
Makkelijk te boeken
Top website. Zo overzichtelijk. Je kan makkelijk zelf vluchten selecteren en tijden. Ik heb vele vakanties vergeleken en verschillende websites. Prijsvrij is echt de goedkoopste.
Heel gemakkelijke boeking en correct telefonisch contact.
duidelijke communicatie en snel een reactie op vragen en goede prijs verhouding
Prima, overzichtelijk en duidelijk boekingsproces
Alles goed gefikst en voor een prima prijs!
Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij was echt de goedkoopste voor ons dit keer.
Mooi reizen voor mooie prijzen. We boeken al jaren bij Prijsvrij
42.734 klantbeoordelingen