Coral Ocean View is een adults-only 4-sterrenhotel nabij het strand in Playa De Las Americas. Hier kun je even helemaal bijkomen van het alledaags leven. Ontspan op het dakterras met bubbelbad terwijl je het prachtige uitzicht in je opneemt. Of neem een verfrissende duik in het zwembad, geniet van een lekker drankje in de bar en blijf actief in de fitnessruimte. Daarnaast ben je binnen enkele minuten bij diverse restaurants en bars. Boek een comfortabele suite en geniet van een ontspannen vakantie in Coral Ocean View!
Het hotel ligt op ongeveer 400 meter van het strand. Winkels, bars en restaurants liggen op ongeveer 5 minuten lopen. De golfbaan Golf Las Americas vind je op zo'n 1.9 km.
Het mooie hotel bestaat uit 130 comfortabele kamers verdeeld over 9 verdiepingen en ook zijn er 2 liften aanwezig. Een lobby, 24-uursreceptie en gratis WiFi, een bagageruimte en een leesruimte behoren tot de algemene faciliteiten. Verder is er een loungebar, à-la-carterestaurant, buffetrestaurant met terras en een cafe.
Buiten vind je een mooie tuin, een zonneterras met ligstoelen, parasols (badhanddoeken mogelijk tegen betaling) en een heerlijk zwembad met zwembadbar. Op het dakterras is een bubbelbad te vinden en een yogadek. Verder biedt het hotel een fitnessruimte, paddlebaan en wellnesscenter.
Verblijf is op basis van logies (alleen overnachting), logies & ontbijt, halfpension of all inclusive:
Ontspannen tijdens je vakantie doe je in de wellnessruimte met wellnessmassages en cosmetische behandelingen (tegen betaling). Ook is er een zonneterras op het dak met een jacuzzi en ligbedden.
Coral Ocean View biedt een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten, aerobics en yoga op het yogadek, paddlebaan, beachvolleybal en meerdere keren per week livemuziek.
Junior Suite: (ca. 38 m²) voorzien van airconditioning, een kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (JS). Ook te boeken met uitzicht op het zwembad (JSP) of uitzicht op zee (JSM). Geschikt voor maximaal twee volwassenen. Kamer is te boeken voor eenpersoonsgebruik (JSE).
Suite: (ca. 54 m²) ingericht met een aparte slaapkamer, airconditioning, kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (SU). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.
Algemeen
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
43.884 klantbeoordelingen