Coral Ocean View is een adults-only 4-sterrenhotel nabij het strand in Playa De Las Americas. Hier kun je even helemaal bijkomen van het alledaags leven. Ontspan op het dakterras met bubbelbad terwijl je het prachtige uitzicht in je opneemt. Of neem een verfrissende duik in het zwembad, geniet van een lekker drankje in de bar en blijf actief in de fitnessruimte. Daarnaast ben je binnen enkele minuten bij diverse restaurants en bars. Boek een comfortabele suite en geniet van een ontspannen vakantie in Coral Ocean View!
Het hotel ligt op ongeveer 400 meter van het strand. Winkels, bars en restaurants liggen op ongeveer 5 minuten lopen. De golfbaan Golf Las Americas vind je op zo'n 1.9 km.
Het mooie hotel bestaat uit 130 comfortabele kamers verdeeld over 9 verdiepingen en ook zijn er 2 liften aanwezig. Een lobby, 24-uursreceptie en gratis WiFi, een bagageruimte en een leesruimte behoren tot de algemene faciliteiten. Verder is er een loungebar, à-la-carterestaurant, buffetrestaurant met terras en een cafe.
Buiten vind je een mooie tuin, een zonneterras met ligstoelen, parasols (badhanddoeken mogelijk tegen betaling) en een heerlijk zwembad met zwembadbar. Op het dakterras is een bubbelbad te vinden en een yogadek. Verder biedt het hotel een fitnessruimte, paddlebaan en wellnesscenter.
Verblijf is op basis van logies (alleen overnachting), logies & ontbijt, halfpension of all inclusive:
Ontspannen tijdens je vakantie doe je in de wellnessruimte met wellnessmassages en cosmetische behandelingen (tegen betaling). Ook is er een zonneterras op het dak met een jacuzzi en ligbedden.
Coral Ocean View biedt een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten, aerobics en yoga op het yogadek, paddlebaan, beachvolleybal en meerdere keren per week livemuziek.
Junior Suite: (ca. 38 m²) voorzien van airconditioning, een kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (JS). Ook te boeken met uitzicht op het zwembad (JSP) of uitzicht op zee (JSM). Geschikt voor maximaal twee volwassenen. Kamer is te boeken voor eenpersoonsgebruik (JSE).
Suite: (ca. 54 m²) ingericht met een aparte slaapkamer, airconditioning, kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (SU). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.
Algemeen
Fijne site om te boeken, overzichtelijk prijzen per dag en lengte van vakantie. Duidelijke vlucht en bagage informatie. Goede bevestigingsinformatie na boeking.
Een goede ervaring om voor het eerst bij jullie te hebben mogen boeken een duidelijk overzicht en goede prijzen na vergelijking de beste en de klantenservice heeft mij ook goed te woord gestaan een top team we hopen op een mooie vakantie
Voor de 2e keer een reis geboekt naar Turkije all inn en vorig jaar ging alles perfect en werden wij via de mail goed geïnformeerd. Daarom dit jaar weer via prijsvrij en ook de prijs voor dezelfde reis was nergens voordeliger.
Boeken wederom super en tegen de scherpste prijs
Alles is heel duidelijk, wat je moet doen om te boeken.
Makkelijk en overzichtelijk te boeken. Daarna direct uitgebreide informatie met duidelijke info van de hele boeking.
Lage prijs , grote opties. Heel blij
Voor een prima prijs een mooie vakantie weten te boeken in Kreta. Alles was goed geregeld en hebben geen problemen ervaren.
Veel keus, goeie prijzen, makkelijk uitzoeken. Snel en duidelijk geboekt.
De site is zeer overzichtelijk.laatst klacht ingediend werd ook zeer snel aktie ondernomen houden goed contact.
43.202 klantbeoordelingen