JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Beatriz Playa en Spa | Nergens goedkoper! | Prijsvrij
Foto Beatriz Playa en Spa **** Puerto Del Carmen
7.4
Foto Beatriz Playa en Spa **** Puerto Del Carmen
Foto Beatriz Playa en Spa **** Puerto Del Carmen
Foto Beatriz Playa en Spa **** Puerto Del Carmen
21
Beatriz Playa en Spa
  • Direct aan het Matagorda-strand
  • 2 grote zwembaden met zonneterras
  • Verblijf in een fijne familiekamer
  • Relaxen in het Wellness center

Zin in de Spaanse zon? 4-sterrenhotel Beatriz Playa en Spa is een echt familiehotel en ligt direct aan het Matagorda-strand van Puerto Del Carmen, op het Canarische eiland Lanzarote. Neem een duik in een van de 2 zwembaden en ontspan in het wellnesscenter. Geniet van verfrissing in de bar en ga een lekker hapje eten in een van de restaurants. Wordt het Italiaans of Oosters? Er is keus genoeg! De kids vermaken zich bij de miniclub en de minigolf. Beatriz Playa en Spa Puerto del Carmen heeft genoeg te bieden voor een heerlijke ontspannen zonvakantie!

Toplocatie in Puerto Del Carmen: direct aan het strand

Ligging Beatriz Playa en Spa

Het Beatriz Playa en Spa hotwl wordt alleen door de boulevard gescheiden van het lange, langzaam aflopende zandstrand Playa Matagorda. De ligging is dus ideaal voor een strandvakantie op Lanzarote. Het hotel ligt in een bruisende omgeving: er bevinden zich talloze winkel- en uitgaansgelegenheden in de buurt van het hotel. De luchthaven van Lanzarote is nog geen 10 minuten rijden met de auto, zo kan de vakantie snel beginnen. Lanzarote staat bekend om het vulkanische landschap, wat prachtige plaatjes oplevert. Ook de wijnbouw en grotten zijn de moeite waard, dus ga het eiland zeker verkennen!

Faciliteiten Beatriz Playa en Spa

Het Beatriz Playa en Spa resort telt 404 kamers verdeeld over meerdere verdiepingen. Het hotel beschikt over een receptie, 12 liften en gratis WiFi. Voor een verfrissende cerveza of cocktail kan je terecht in een van de 3 bars, waaronder een loungebar en pool-/snackbar. Zin in een heerlijke maaltijd? De keuze is reuze bij maar liefst 4 restaurants: het hoofdbuffetrestaurant, of ga voor Aziatisch, Italiaans, of heerlijke burgers.

In het buitengedeelte van strandhotel Beatriz Playa en Spa heb je de keuze uit twee zwembaden om verkoeling op te zoeken. Relax op de ligbedden van de zonneterrassen en zoek de schaduw op onder de parasols. De kinderen leven zich uit bij de miniclub (4 tot 12 jaar) of in het kinderbad. Toe aan wat extra ontspanning? Bezoek dan de heerlijke wellness, dat wordt op en top tot rust komen! Je conditie testen kan in de fitnessruimte en sla een balletje op de mini-golfbaan. Er is genoeg te doen voor jong en oud!

Verzorging Beatriz Playa en Spa

Je verblijf in hotel Beatriz Playa en Spa is mogelijk op basis van halfpension of all inclusive:

  • Alle maaltijden worden in buffetvorm geserveerd
  • Uitslapersontbijt van 10:00 tot 13:00 uur
  • Lokale (alcoholische) drankjes van 10:00 tot 00:00 uur
  • Snacks van 13:00 tot 15:00 uur
  • Taart en gebak van 16:00 tot 18:00 uur
  • Showcooking
  • Thema-avonden

Kinderen Beatriz Playa en Spa

Ook de kleinste vakantiegangers zullen het naar hun zin hebben bij Beatriz Playa en Spa. Er is namelijk een kinderzwembad en speeltuin. Voor nog meer vertier kunnen ze aansluiten bij de gezellige miniclub (4 tot 12 jaar) of de voetjes van de vloer gooien bij minidisco voor de jongste party animals.

Sport & entertainment Beatriz Playa en Spa

Even van je ligbedje af? Vervelen hoeft niet! Het hotel heeft een fitnessruimte en een verlichte tennisbaan voor de sportievelingen. Ook is er minigolf, en een spelletjeskamer met diverse bordspelletjes, darts, en een biljarttafel. Mogelijk zijn activiteiten te doen tegen een vergoeding.

Wellness Beatriz Playa en Spa

Laat je verwennen in het spa-centrum van het hotel (toegang vanaf 14 jaar). Hier vind je een sauna, hydrothermaal bad, Turks bad en jacuzzi. Daarnaast kom je helemaal tot rust tijdens een massage of schoonheidsbehandeling. Sommige faciliteiten worden tegen betaling aangeboden.

Kamers Beatriz Playa en Spa

In de fijne, comfortabele kamers van Beatriz Playa en Spa ga je een ontspannen vakantie tegemoet. De kamers zijn voorzien van een balkon, airconditioning, WiFi, een televisie, telefoon, koelkastje, en huurkluisje. De badkamers zijn voorzien van een bad of douche met toilet en föhn.

2-persoonskamer (DZ): de kamer is circa 32 m² groot en beschikt over de bovengenoemde faciliteiten en is ook te boeken met zeezicht en als 1-persoonskamer.

Superior 2-persoonskamers (DSP): is ongeveer 32 m² groot. Dit type kamer is gelijknamig met de bovengenoemde 2-peroonskamer, maar is volledig gerenoveerd en is ook te boeken met zeezicht.

Juniorsuite (JS): deze ruime kamer is ongeveer 60 m² groot. De suite heeft een woongedeelte en aparte 2-peroonsslaapkamer voor optimaal comfort.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 404 kamers
  • Receptie
  • Gratis WiFi
  • 4 Restaurants
  • 3 Bars
  • 2 zwembaden
  • Zonneterras
  • Handdoekenservice (€)

Kinderen

  • Kinderbad
  • Speeltuin
  • Miniclub (4 tot 12 jaar)
  • Minidisco

Sport & entertainment (€)

  • Fitnessruimte
  • Tennisbaan
  • Minigolf
  • Spelkamer
  • Darts
  • Biljart

Wellness (€)

  • Sauna
  • Hydrothermaal bad
  • Turks bad
  • Jacuzzi
  • Massages
  • Behandelingen

Zie jij jezelf al ontspannen aan het strand op Lanzarote? Boek nu jouw verblijf bij Beatriz Playa en Spa en geniet van een heerlijke zonvakantie op de Canarische Eilanden!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.4
Prima 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.7
  • Hygiëne 7.4
  • Kindvriendelijkheid 7.1
  • Faciliteiten 7.3
  • Kamer 7
  • Animatie 6
  • Personeel 7.9
  • Eten & Drinken 6.6
  • Kwaliteit Bedden 7.6
  • Prijs/Kwaliteit 7.2
  • Super locatie 15 december 2025
    10

    Fijne kamers goede bedden, goed eten veel keus en fijn zwembad

  • Vergaande glorie 11 december 2025
    2.0

    Hotel zeer gedateerd, behoeft heel wat onderhoud. All inclusiefformule weinig van te merken.... eten slecht, zelfs het ontbijt. Kamer zou gerenoveerd zijn..... gordijnen kapot, hingen half van plafond. Matrassen aan vervanging toe. Meubelstuk door water/lekkage helemaal open gebarsten. Schoonmakers deden hun best. De ligging was top en een mooi zwembad

    Lees meer
  • 08 december 2025
    8.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Vergane glorie? 24 november 2025
    4.0

    Verouderd en niet meer van deze tijd. Vol met te zware, getatoeeerde, drinkende en rokende Engelsen. Niet echt een locatie waar je je direct thuis voelt. Hotel staat ook ver van het centrum van de oude haven waar het leuke van dit plaatsje zich laat zien. Daarnaast ligt het pal naast de start- en landingsbaan van het vliegveld.

    Lees meer
  • Gastvrij hotel met goede prijs/kwaliteit verhouding 24 november 2025
    8.0

    Vriendelijk personeel, schoon, lekker eten en gelegen op een prima plek aan strand en boulevard

    Lees meer
  • Prima 17 november 2025
    8.0

    Wat ons betreft een fijn hotel, prima voorzieningen en service. prima schoonmaak. Geweldig uitzicht, hadden zee zicht geboekt. Buffet als je vroeg komt wat kouder maar wordt continu aangevuld. Vriendelijk personeel.

    Lees meer
  • Hotel 13 november 2025
    8.0

    Kamer en bedden prima, schoon en goed. Ontbijt goed, lunch en diner hetzelfde, weinig smaak, veelal lauw of koud. Dichtbij, 10 min. Lopen naar vliegveld, helemaal leuk. Weinig last vd overvliegende vliegtuigen.

    Lees meer
  • Matig hotel, op de foto leuker dan in het echt 30 oktober 2025
    4.0

    Eenzijdig, slecht eten Animatie middelmaat

    Lees meer
  • Prima hotel 26 oktober 2025
    8.0

    Prima hotel het ligt naast het vliegveld je zit er hoort de hele dag vliegtuigen ik stoorde er niet aan anders kies je dit hotel niet. Het hotel is wel wat verouderd heeft wel een opknapbeurt nodig het is nu ook voor de 3de keer dat ik hier naar toe gaat deze keer wat ik een kamer op de eerste verdieping zwembad kant mooie kamer met inloopdouche geen bad zoals de andere kamers soms hebben. Het avondeten is soms somber het zelfde is voor het middageten ontbijt is prima .. Als je all-inclusive hebt en je gaat voor de eerste keer iets bestellen moet je 1 euro betalen voor je drinkglas deze goed bewaren deze kan je laten vullen met jou drankje of zelf tappen met water , fris of bier deze niet laten slingeren.. je merkt wel dat ze niks laten slingeren.. in maart was ik er ook toen was dit nog niet je kon zien dat mensen veel zooi hebben laten staan bij het zwembad.. Verder je moet echt vroeg zijn bij het zwembad anders wordt het naar het zoeken naar een plek moeilijk veel bedden als gereserveerd door gewoon je handdoeken er op te leggen.. verder veel Engelse mensen die hier verblijven sommige beetje luidruchtig maar ook aardig en vriendelijk heb er wat leuke mensen ontmoet en leren kennen elke avond gezellig een drankje bij de bar gedaan .. verder mijn indruk of dit hotel je moet er mee doen wat er is als het avondeten niet goed is er zijn nog leuke en goede restaurants te vinden waar je voor weinig kunt eten en drinken. En er werkt ook zeer vriendelijk Nederlanders personeel. Heb wel een tip als je dit hotel boekt neem geen transver (bus) neem een taxi je bent binnen tussen de 15 en 20 bij het hotel en de kosten zijn binnen de 15 euro

    Lees meer
  • Mooi resort met prachtige binnentuinen 21 oktober 2025
    8.0

    Mooi resort met strand op nog geen 100 meter. Totaal aangepast voor rollator, rolstoel en scootmobiel. Met uitgebreid ontbijt, redelijk eenzijdig lunch en diner.

    Lees meer
  • Beneden maat 21 oktober 2025
    4.0

    Hele hotel is aan onderhoud toe. Alles is oud en versleten. Wc deuren die niet op slot kunnen. Hotelkamer ook zeer zeker niet netjes: schimmel op plafonds en kitwerk. Schoonmaak gaat met een snelle swifbeurt over de vloer en maakt het bed op. Gaan met een eenvoudig lapje over het sanitair. Eten is prima, maar zeer zeker niet de moeite waard om all-inclusief te nemen. Heel eentonig en veel varkensvlees. Ontbijt is prima. Enig klein dingetje, kakkerlakken aanwezig, of in ieder geval wat daar op lijkt. ook in het restaurant: mensen schrikken ervan op , maar personeel doet er niets aan. Tafels voor savonds na te borrelen, worden niet schoongemaakt. Dus alle resten van alcohol de avond ervoor staat er nog op. Wij werden 2 dagen voor vertrek gemaand om ons te melden bij de receptie omdat we allang hadden moeten uitchecken. Via de telefoon kon niet uitgelegd worden dat we nog 2 dagen langer geboekt hadden, dus moest perse van het strand terug naar de receptie om mijn boeking te laten zien, tot grote paniek van onze dochter. Wij gaan niet meer naar dit hotel. Zit trouwens ook vol met zeer luide en dronken Engelse mensen welke dit tot in de nacht goed laten horen en er wordt geen stokje voor gestoken. Ook bij het zwembad mag gerookt worden, maar peuken liggen overal en nergens, maar wanneer er een iets te grote opblaasbare band meegenomen wordt het zwembad in vinden ze het nodig om in te grijpen. Doe eerst maar eens iets aan te luide en dronken mensen en aan hygiëne in sanitair en zwembad zou ik zeggen.

    Lees meer
  • Ruimte voor verbetering 16 oktober 2025
    6.0

    Het hotel is wat gedateerd qua inrichting maar dat stoort niet. Bij aankomst konden we gelijk in onze kamer die al schoongemaakt was, gaf het personeel bij de receptie aan. Echter was de kamer niet schoon. Er was niet gestofzuigd. Er was ergens drinken ingebakken dus het nachtkastje ende vloer plakten. Ook lagen er in de plantenbak op het balkon sigaretten en joint peuken. Na een melding te hebben gedaan is de kamer schoongemaakt. Maar nog steeds niet heel goed. Plakresten bleven zichtbaar. Het personeel reageerde amper op de melding. Ze maakten een notitie maar maakten geen excuses. Onze kamer lag schuin boven de bar. Het was heel gehorig dus bepaalde avonden konden we de animatie en feestende gasten heel goed horen. Het eten is oké maar niet heel lekker. Vooral gericht op Engelse gasten. Weinig afwisseling. Vaak was het eten ook niet echt warm. We zijn één keer bij het Italiaans restaurant gaan eten wat a la carte zou zijn maar dat was ook een buffet. Pasta en pizza’s waren vrij smaakloos. Er zijn twee zwembaden. Eén verwarmd en de ander niet. Prima ligbedjes. Het hotel gaf continu aan dat ligbedjes reserveren door handdoek er op leggen niet toegestaan was maar hier werd niet op gehandhaafd. De zwembadbar ging ik 18 u dicht. ‘s avonds was er dus geen mogelijkheid om buiten op het terras te zitten. Dan moest je binnen naar de bar in de kelder. Buiten het hotel is een kleine boulevard en je had makkelijk toegang tot het strand Via het hotel kon je excursies en een taxi regelen. Dat verliep goed. Het was een prima vakantie maar er was ruimte voor verbetering.

    Lees meer
  • Groot hotel 18 september 2025
    10

    Leuke vakantie

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.2
  • 27 December 2025
    Makkelijk en snel boeken

    Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.

  • 27 December 2025
    Al jaren een goede ervaring,duidelijke…

    Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.

  • 27 December 2025
    Ik kon de reispapieren zonder problemen…

    Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie

  • 27 December 2025
    makkelijk en snel geregeld

    Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk

  • 25 December 2025
    Vakantie in december met de kerstvakantie

    Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.

  • 25 December 2025
    We boeken al jaren bij Prijsvrij en…

    We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!

  • 25 December 2025
    De website en prijzen zijn prima!

    De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!

  • 25 December 2025
    Maakt belofte waar

    Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug

  • 25 December 2025
    Makkelijksre boekingsite met de beste deals!

    Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie

  • 24 December 2025
    Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij…

    Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️

TrustPilot

43.884 klantbeoordelingen

Beatriz Playa en Spa
7.4
Prima 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 395, -
Checken