JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
HVD Reina del Mar in Bulgarije, Bulgarije | Prijsvrij

HVD Reina del Mar

Bulgarije - Zwarte Zeekust - Obzor

Foto HVD Reina del Mar ***** Obzor
9.0
Foto HVD Reina del Mar ***** Obzor
Foto HVD Reina del Mar ***** Obzor
Foto HVD Reina del Mar ***** Obzor
21
HVD Reina del Mar
  • Direct aan het zandstrand gelegen
  • Een gezinsvriendelijk hotelcomplex
  • Met maar liefst 7 zwembaden
  • Vele restaurants en bars aanwezig

Intro

Het HVD Reina del Mar hotel is gelegen direct aan het strand van Obzor, een plaatsje aan de Zwarte Zeekust in Bulgarije. Het hotel biedt maar liefst 7 zwembaden, waarvan de meeste buiten in de ruime tuin te vinden zijn. De fijne zonneterrassen zijn voorzien van ligbedden waar je prima kunt ontspannen. Net zoals in het wellnesscenter met onder andere meerdere saunas, hamam en een binnenbad. Ook aan de sportievelingen is gedacht met een fitnesscenter, een afwisselend sportprogramma en een multifunctioneel sportveld. Terwijl jij op meedoet aan yoga of ontspant in de Finse sauna vermaken de kinderen zich samen met het entertainmentteam. De mooiste tijd van het jaar beleef je in het luxe HVD Reina del Mar!

Een perfecte keuze voor een zorgeloze All Inclusive vakantie

Ligging in Obzor

Het 5-sterren HVD Reina del Mar ligt direct aan het strand en naar het stadscentrum is het zo'n 1 km. Verder is de afstand van de luchthaven Burgas circa 60 km, van luchthaven Varna 70 km, is het naar de dichtstbijzijnde apotheek 1 km en de bushalte 2 km.

Faciliteiten HVD Reina del Mar

Het luxe en comfortabele hotel HVD Reina del Mar bestaat uit drie gebouwen met 6 verdiepingen in het hoofdgebouw. Totaal zijn er 639 kamers, waarvan 82 villa's. Er zijn 50 parkeerplaatsen aanwezig. Bij binnenkomst wordt je ontvangen in de lobby met een 24-uursreceptie. Hier vind je ook liften, een bagageruimte en is er WiFi beschikbaar in het gehele complex. Verder is er een TV-hoek,
mini-markt en een souvenirwinkel.

Er zijn 3 à-la-carterestaurants aanwezig met o.a. een mediterrane keuken en internationale keuken, een buffetrestaurant met een terras en lokale gerechten, vis/zeevruchten en internationale keuken. Ook vind je er een lobbybar, poolbar, patisserie, strandclub en amfitheaterbar. Tegen betaling kun je gebruik maken van de medische dienst, bagageservice, dagelijkse krant, wasservice, stomerij en het wisselkantoor.

Het hotel biedt 7 zwembaden waaronder een relaxbad, adults only zwembad, sportzwembad, een buitenbad voor kinderen en een babybad. De buitenzwembaden zijn omringd door een fijn zonneterras met ligstoelen en parasols. Verder is het complex ook voorzien van een ruime tuin. Daarnaast wordt er van alles georganiseerd voor jong en oud. Denk aan kidsclubs, aerobics, yoga, shows, livemuziek, speeltuinen en er is zelfs een fitnessruimte. Aan ontspanning is ook gedacht met een moderne spa waar je o.a. kunt genieten in meerdere sauna's, het zoutbad, hamam en van vele massages en schoonheidsbehandelingen.

Verzorging

Verblijf is op basis van ultra all inclusive:

  • Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm
  • Uitslaperontbijt tot 12.00 uur 
  • Lunch in het à la carte restaurant, diner in het à la carte restaurant (1x per verblijf in totaal)
  • Gratis drankjes (frisdrank, mineraalwater, koffie / thee, tafelwijn, bier, sappen, lokale dranken, cocktails, longdrinks, lokale sterke drank) van 10.00 tot 24.00 uur
  • Snacks van 12.00 tot 17.00 uur
  • Koffie/thee en gebak van 10.00 tot 17.00 uur
  • Ijs van 10.00 tot 17.00 uur
  • Internationale sterke drank gratis (hele dag)
  • Drankjes in de minibar (dagelijks aangevuld, frisdrank, mineraalwater, tafelwijn, bier)

Kinderen

Voor de kinderen tussen de 4 en 12 jaar is er een kinderclub en animatie 6 keer per week. Ook aan de tieners is gedacht, met talloze sport- en spelactiviteiten voor de 13 tot 17 jarigen. Verder is er een buitenspeeltuin, een speelkamer, binnenspeeltuin (binnen) en kinderdisco. Maar ook 2 kinderbaden, babysitterservice voor de 0 tot 3 jarigen (tegen betaling), buggyverhuur (tegen betaling), babyfoon (tegen betaling), kinderstoelen in het restaurant, magnetron in het restaurant, flessenwarmer in het restaurant, babyspeelplaats / speelruimte, een kinder menu en faciliteiten voor op de kamer zoals een kinderbed, tv-zender voor kinderen, kinderstoel, flessenwarmer, commode en babybadje.

Wellness

De luxe wellnessruimte van hotel HVD Reina del Mar beschikt over een whirlpool, saunaruimte met een Finse sauna, zoutgrot, stoombad en hamam, en is er een ontspanningsruimte, gratis drankjes en gratis fruit. Tegen betaling kun je diverse massages, aromatherapie en cosmetische toepassingen regelen zoals manicure, pedicure, thalgo en peeling.

Sport en entertainment

In dit hotel worden leuke activiteiten georganiseerd (6 keer per week) en zijn er vele faciliteiten aanwezig. Zo kan je gaan beachvolleyballen, darten, jeu de boule spelen en meedoen aan aerobics, yoga, pilates, aqua-aerobics en strechting. Verder is er een fitnessruimte met airconditioning, stepper, crosstrainer en gewichts-/krachttrainingapparaten. Ook in de avond is er van alles te beleven zoals livemuziek bijvoorbeeld. Aan het strand kun je, tegen betaling, jetskien en varen op een bananenboot. Daarnaast biedt het hotel (tegen betaling) tennis en het verhuur van fietsen.

Kamers HVD Reina del Mar

Villa uitzicht op de lagune: (ca. 151-200 m²) met uitzicht op lagune, een woonkamer, 2 slaapkamers, bureau, bank, slaapbank, 2 badkamers, douche, 2 toiletten, badjas, pantoffels, föhn, make-upspiegel, tapijt, airconditioning, minibar (regelmatig aangevuld, frisdranken, mineraalwater, tafelwijn, bier), kluis, tv, radio, telefoon, espressomachine, balkon of terras (gemeubileerd), directe toegang tot het zwembad, wissel van linnengoed (3 keer per week) en handdoekenwissel (dagelijks) (VI/VI4).

Villa rivierzicht: (ca. 151-200 m²)
151-200 m2, 2 slaapkamers, rivierzicht, gecombineerde woon- / slaapkamer, 2 aparte slaapkamers, bureau, bank, slaapbank, 2 badkamers, douche, 2 toiletten, badjas, pantoffels, föhn, make-upspiegel, tapijt, airconditioning, minibar, regelmatig aangevuld , Frisdranken, mineraalwater, tafelwijn, bier, kluis, tv, radio, telefoon, espressomachine, balkon of terras (gemeubileerd), directe toegang tot het zwembad, wissel van linnengoed (3 keer per week) en handdoekenwissel (dagelijks) (VIA).

Tweepersoonskamer: (ca. 36-40 m²) aan de parkzijde en voorzien van een gecombineerde woon-/slaapkamer, bureau, bank, slaapbank, 1 badkamer, douche, toilet, badjas, slippers, föhn, make-upspiegel, tapijt, airconditioning, minibar (regelmatig bijvullen, frisdrank, mineraalwater, tafelwijn, bier), kluis, tv, radio, telefoon, Espressomachine, balkon of terras (gemeubileerd), linnenwissel (3 keer wekelijks) en handdoekenwissel (dagelijks) (DZ/DZO/D/DA). Geschikt voor maximaal drie volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen. Kamer is ook te boeken met zijdelings zeezicht (DZM).

Familiekamer: (ca. 71-80 m²) komt met 2 slaapkamers, uitzicht op park, gecombineerde woon- / slaapkamer, bureau, slaapbank, badkamer, douche, 2 toiletten, badjas, slippers, föhn, make-up spiegel, tapijt, airconditioning, minibar (regelmatig bijvullen frisdrank, mineraalwater, huiswijn, bier), kluis, tv, radio, telefoon, espressomachine, balkon of terras (gemeubileerd), bedlinnen (3 keer per week) en handdoekenwissel (dagelijks) (FUT/FU4).

Sea View Apartments: (ca. 71-80 m²) met uitzicht op zee, gecombineerde woon-/slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, bureau, slaapbank, 2 badkamers, douche, 2 toiletten, badjas, pantoffels, haardroger, make-up spiegel, tapijt, airconditioning, minibar (regelmatig bijvullen met frisdrank, mineraalwater, tafelwijn, bier), kluisje, tv, radio, telefoon, espressomachine, balkon of terras (gemeubileerd), bedlinnen (3 keer wekelijks) en handdoekenwissel (dagelijks) (APM).

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 639 accommodaties
  • 24-uursreceptie
  • 7 zwembaden
  • Zonneterrassen
  • Hoofdrestaurant
  • Snackbar en strandclub
  • Patisserie
  • À-la-carterestaurant
  • Bars
  • Minimarkt en souvenirwinkel
  • Tv-hoek

Voor de kinderen

  • Miniclub (4-12 jaar)
  • Teensclub (13-17 jaar)
  • Animatieprogramma
  • Kinderdisco
  • Buiten- en binnenspeeltuin
  • Speelkamer
  • Kindermenu
  • Kamerfaciliteiten (o.a. kinderbed)
  • Restaurantfaciliteiten (o.a. kinderstoelen)
  • Buggyverhuur (€)
  • Babysitterservice (€)

Wellness

  • Finse sauna
  • Stoombad
  • Russisch bad
  • Turks bad
  • Zoutruimte
  • Relax zone
  • Massages (€)
  • Schoonheidsbehandelingen (€)

Sport en entertainment

  • Fitnessruimte
  • Dag- en avondentertainment
  • Zumba
  • Yoga en pilates
  • Aerobics en aqua aerobics
  • Tennis
  • Voet- en basketbal
  • Volleybal
  • Jeu de boules en darts

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
      Waarom Prijsvrij?
      Best deal
      De allerbeste Deals
      Geen boekingskosten
      Uitstekende klantenservice
      Alle deals en acties op één site
      Bekend van TV
      Goed
      8.4
      • 10 June 2025
        Reis boeken super eenvoudig.

        Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄

      • 10 June 2025
        Overzichtelijke site

        Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !

      • 10 June 2025
        Boeken ging heel snel

        Boeken ging heel snel

      • 10 June 2025
        Mijn 2 vakantie !

        Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya

      • 10 June 2025
        Goed reisaanbod!

        Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.

      • 10 June 2025
        makkelijk boeken

        makkelijk boeken, heldere website

      • 09 June 2025
        Heel makkelijk alles kunnen vinden

        Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.

      • 09 June 2025
        Duidelijk

        Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!

      • 09 June 2025
        Top voor vakanties

        Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!

      • 09 June 2025
        Boeken was gemakkelijk!

        Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.

      TrustPilot

      41.984 klantbeoordelingen

      HVD Reina del Mar
      9.0
      Geweldig 500+ beoordelingen
      p.p. vanaf 1382, -
      Checken