Ben je toe aan een onbezorgde ultra all-inclusive vakantie in Side? Ga dan als stel of gezin naar het moderne, 5-sterren Megasaray Resort Side! Jong en oud vermaakt zich hier met meerdere zwembaden en kinderbaden, 3 waterglijbanen en kleinere glijbaantjes. Bovendien zijn er 3 kidsclubs, een spelruimte, speeltuin en kinderbuffetten. Laat je vermaken door het entertainmentteam, doe mee met vele sporten en relax in de spa. Sluit de dag af bij de 3 restaurants of de 7 bars en de vakantie vliegt voorbij bij Megasaray Resort Side in Turkije!
Het hotel is rustig gelegen bij het meer Titreyen Gol. Het strand van het hotel bereik je via een pad op ongeveer 250 meter lopen. Hier staan ligbedjes en parasols voor je klaar: top! Ook zijn er handdoeken beschikbaar en kan je diverse watersporten beoefenen. Heb je zin om de lokale restaurants en winkels te verkennen? Deze vind je op 300 meter lopen. Daarnaast ligt het centrum van Side op 9 kilometer van het hotel. De luchthaven van Antalya ligt rechtstreeks op circa 65 minuten rijden.
Dit elegante hotel heeft 347 kamers en is in 2023 gerenoveerd. In de ontvangstruimte word je vriendelijk verwelkomd bij de 24-uursreceptie. Daarnaast vind je hier liften, waaronder een panoramalift, er is WiFi in de lobby en er is doktersservice beschikbaar (€). Waag ook eens een dansje in de indoor discotheek. Buiten plons je in het zwembad met 3 waterglijbanen omgeven door een groene tuin. Relax op een ligstoel onder een parasol en je komt écht tot rust. Badlakens zijn aanwezig, dus dat scheelt ruimte in je koffer. Van al dat vakantie vieren krijg je wel dorst: haal daarom een verfrissend drankje bij maar liefst 7 bars, waaronder de poolbar en strandbar. Lekker eten doe bij het buffetrestaurant en bij 2 à-la-carterestaurants met visgerechten en de Turkse keuken. Wil je binnen of buiten zitten tijdens het eten? Het kan allebei! Als je een auto gaat huren, kan je deze parkeren op het hotelterrein. Ook is het hotel geschikt voor personen met beperkte mobiliteit, neem contact op voor de mogelijkheden.
Je verblijft op basis van ultra all-inclusive:
Voor de kinderen is het hier echt een paradijs. Voor hen zijn er 2 kinderzwembaden met glijbaantjes, een spelletjesruimte en een kinderspeelplaats. Ook zijn er diverse kidsclubs met knutseluurtjes en minidisco: de miniclub van 4 tot 6 jaar, de midi club van 7 tot 10 jaar en de maxi club van 11 tot 17 jaar (in het hoogseizoen). De kinderen schuiven aan bij het kinderbuffet voor een goede maaltijd. Ook zijn er kinderstoelen aanwezig en zijn er babybedjes op aanvraag.
Aan vermaak geen gebrek! Beoefen vele sporten als basketbal, beachvolleybal, boccia, tennis, tafeltennis en volleybal. Ook kan je je conditie testen in de sportschool. Overdag en ’s avonds staat het enthousiaste animatieteam voor je klaar met een wisselend programma.
Neem even gas terug en bezoek het spa- en wellnesscentrum met hamam, sauna’s en 8 behandelruimtes om op-en-top te ontspannen. Tegen betaling geniet je hier ook van massages, wellness- en schoonheidsbehandelingen.
2-persoonskamer (DZ): (circa 22 m²) Voorzien van een balkon, badkamer met bad of douche, toilet en föhn, televisie, telefoon, minibar met bier, water en fris, WiFi, kluisje en centraal geregelde airconditioning. Ook te boeken voor alleengebruik of met zeezicht.
Comfort 2-persoonskamer (DC): (circa 22 m²) Gelijknamige faciliteiten, maar met extra comfort/ moderner ingericht.
Familieaccommodatie (FU): (circa 22 - 24 m²) Gelijknamige faciliteiten, maar ruimer en met een stapelbed. Voor minimaal 2 volwassenen en maximaal 2 volwassenen met 2 kinderen.
Junior suite (PJ) Junior Family Room: (circa 37 m²) Met 1 slaapkamer en 1 woonkamer, met verbindingsdeur. Voor maximaal 4 volwassen.
Suite (2 slaapkamers) (P2) Terrace Family Room: (circa 45 m²) Met 2 slaapkamers en verbindingsdeur. Voor maximaal 4 volwassen.
Algemeen
|
Kinderen
|
Sport & entertainment
|
Wellness
|
En, zie jij jezelf al heerlijk tot rust komen op een ligbedje terwijl de kids van de waterglijbanen roetsjen? Pak je koffer en vlieg mee naar de Turkse Riviera voor een geslaagde vakantie bij Megasaray Resort Side!
Dankzij Prijsvrij, shirt sponsor van onze club een vakantie gevonden in Kreta. We gaan 14 dagen heerlijk genieten. Zoek filters waren fijn, hierdoor konden wij gemakkelijk zoeken naar onze vakantie.
Al 3x met prijsvrij op vakantie geweest,super tevreden,alles tiptop in orde,een aanrader!
Prijsvrij is een gemakkelijke website met vele zoekfuncties waardoor je gemakkelijk de juiste bestemming kan vinden. In vergelijking met andere reisaanbieders komt Prijsvrij vaak het goedkoopst uit de bus. Prijzen kunnen per dag/uur verschillen. Het loont om prijzen dan in de gaten te houden. Je wordt na het boeken goed op de hoogte gehouden. Je kunt je gegevens ook inzien op de app.
Mooie website, snel en vlot boeking geregeld 👍🏽👍🏽👍🏽
Alles netjes te vinden goede site duidelijk
Helemaal tevreden ! Vakantie geboekt met 4 personen naar de Dominicaanse republiek, alles top geregeld. Zowel boekingsproces, informatie na het boeken en transfer van en naar hotel. Prijs beduidend lager dan andere maatschappijen. In het begin was ik wel een beetje huiverig aangezien de prijs duizenden euro's lager was dan de concurrentie, maar inmiddels de volgende reis via prijsvrij geboekt.
Makkelijk en snel zoeken, boeken en betalen.
heb al meerdere keren bij prijsvrij geboekt alles is heel overzichtelijk en makkelijk te volgen. je krijgt alle informatie op tijd en gaat met een gerust hart op reis.
Wij hebben echt 2 dagen voor vertrek een reis via prijsvrij naar Rhodes geboekt. Prima geregeld. Zaterdag 3 mei boeken en maandag 5 mei vliegen en genieten. Perfect geregeld. En dit allemaal via de website. Een compliment hiervoor!
Goede prijs, duidelijke informatie en fijne communicatie gedurende de tijd richting de vakantie zelf.
41.674 klantbeoordelingen