Midden in het centrum van Praag op het Wenceslasplein met veel cultuur- en winkelmogelijkheden. U heeft een prachtig uitzicht op het Nationaal Museum, de Staatsopera en de Praagse Burcht. Het ondergrondse station "Muzeum" ligt direct voor het hotel, het hoofdstation is ca. 2 min. lopen.
Luxe comfort-hotel, receptie, wifi (incl.), bar en restaurant op de 1e verdieping. Parkeren tegen betaling. Landcategorie: 5 sterren, 53 kamers, lift.
• Superior-kamer (DSP, ca. 25 m²), airconditioning, tv, wifi (incl.), bureau, kluis, minibar (tegen betaling), koffie-/theezetapparatuur, bad/douche, toilet, haardroger, huur-badjassen. Uitzicht op de stad. Te boeken voor alleengebruik (ESP)
• UF: uitgebreid ontbijtbuffet • Welkome drankje • 10% korting in de hotelbar
Fijne overzichtelijke website en goede klantenservice! Niets op aan te merken
Duidelijke, gebruikersvriendelijke manier van boeken, ook voor digitaal niet zo heel goed onderlegde goed te doen.
Makkelijk te boeken
Top website. Zo overzichtelijk. Je kan makkelijk zelf vluchten selecteren en tijden. Ik heb vele vakanties vergeleken en verschillende websites. Prijsvrij is echt de goedkoopste.
Heel gemakkelijke boeking en correct telefonisch contact.
duidelijke communicatie en snel een reactie op vragen en goede prijs verhouding
Prima, overzichtelijk en duidelijk boekingsproces
Alles goed gefikst en voor een prima prijs!
Boeken ging heel makkelijk en prijsvrij was echt de goedkoopste voor ons dit keer.
Mooi reizen voor mooie prijzen. We boeken al jaren bij Prijsvrij
42.734 klantbeoordelingen