Boek snel je vakantie naar Paguera en geniet van een heerlijk verblijf in het 3-sterren Allsun Paguera. Dit hotel is gelegen op een rustige locatie in het hart van Paguera, vlakbij het strand en de promenade. De gemoedelijke sfeer en comfortabele kamers maken een verblijf in dit complex erg aangenaam. In de fraai aangelegde tuin met zwembad kan je heerlijk ontspannen en genieten van de Spaanse zon!
Centraal gelegen in Paguera, in een rustige zijstraat, ca. 150 m van het fijne zandstrand Playa Palmira. De Bulevar de Paguera ligt op slechts een paar minuten lopen. Het is ongeveer 25 km naar de hoofdstad van het eiland, Palma. Openbare bushalte in de buurt.
Gezellig ingericht middenklasse vakantiehotel met een vertrouwde en vriendelijke sfeer, bestaande uit twee delen van het gebouw, die met elkaar zijn verbonden door de goed onderhouden tuin met schaduwrijke bomen en palmbomen.
Zwembad, zonneterras, jacuzzi, ligstoelen en parasols inbegrepen (handdoeken tegen borg, schone handdoeken tegen betaling), Bali-bedden (tegen betaling), terras met barservice.
Lobby, receptie, lounges, bar / cafetaria, restaurant. Basis-wifi (inbegrepen). Spaanse categorie: 3 sterren, 100 kamers, 6 verdiepingen, 2 gebouwen, 3 liften.
Halfpension: ontbijtbuffet, 's avonds koud / warm buffet, themabuffetten
Geniet van massages, cosmetische behandelingen, manicure / pedicure in het allsun Hotel Paguera Park (ca. 200 m, tegen betaling).
Biljart (tegen betaling), een tenniscentrum ter plaatse (tegen betaling) en ‘s Avonds livemuziek, chill-out avonden.
Tweepersoonskamers: (DZ, DR3, ca. 20 m²), smaakvol ingericht, airconditioning (warm / koud), tv, telefoon, huurkluisje. Bad, wc, haardroger. Balkon. Naar keuze panoramisch uitzicht naar de zeezijde (DMS, DM3). Max. 2 volw./2 volw. + 1 kind.
Eenpersoonskamers: (EZ, ca. 10 m²), praktisch ingericht, airconditioning (warm / koud), tv, telefoon, huurkluisje. Bad, wc, haardroger. Balkon. Naar keuze panoramisch uitzicht naar de zeezijde (ESM).
Aantrekkelijke/scherpe prijzen. Een overzichtelijke, gebruiksvriendelijke en goed werkende website.
Vorig jaar voor het eerst via Prijsvrij een vakantie geboekt. Veruit de goedkoopste en alles liep als gesmeerd. Wij hebben een prima reis en vakantie gehad. Dusdanig bevallen dat de volgende vakantie ook al geboekt is. Mallorca it is. Met name het vliegen vanuit Duitsland maakt het financieel zeer aantrekkelijk.
Goed geholpen nadat we om wilden boeken. Nu lekker op vakantie.
Prima site om te boeken. Mooi en overzichtelijk aanbod. Ivm een korte vraag nog telefonisch contact gehad over de kamerindelingen bij de diverse hotels. Top geholpen! #Zininin de vakantie!
Snelle en goede service - we hebben onze reis eenvoudig kunnen samenstellen. Via de app ook gemakkelijk en overzichtelijk op de hoogte van onze reis en benodigdheden.
Boeking verliep heel soepel, de site is duidelijk en niet geheel onbelangrijk: we hebben een mooie bestemming gevonden voor een prima prijs! Totaal onbelangrijk maar wel leuk is dat mijn man erg gecharmeerd is van de reclamespot op tv en grappig om te zien dat dit doorgetrokken wordt in de mailtjes (met tips) die gestuurd worden. Wordt je vrolijk van en krijg je nog meer zin in in je vakantie 😁
Het boekingsproces spreekt voor zich. Wat fijn zou zijn is om meteen de extra’s bij te kunnen boeken in het boekingsproces i.p.v. dat apart te moeten doen, zoals bv plek ik het vliegtuig, extra beenruimte enz. Jammer dat dat via de maatschappij moet gaan waarmee je vliegt. Bij mijn boeking van de vorige reis moest ik ook apart bagage bijboeken, dat kon nu meteen wat heel prettig is.
Snel en simpel, en een goed prijs!
Snelle keuze kunnen maken op basis van selecties
Duidelijke vakantie gegevens, fijn boeken op prijsvrij
44.410 klantbeoordelingen