Het 3-sterren Blue Sea La Pinta is recent gerenoveerd en heeft een frisse, vernieuwde uitstraling gekregen! Bij het zwembad is een aangenaam zonneterras aanwezig met gezellige bar en een gemoderniseerd terras. Het complex ligt vlakbij het centrum van Cala Millor en dichtbij het fijne zandstrand. De leukste vakantiefotos deel je direct met het thuisfront met gratis wifi (in de lobby).
Gelegen in een geliefde omgeving in het centrum van Cala Millor, in een rustige zijstraat, op steenworp afstand van de voetgangerszone. Het lange, fijne zandstrand ligt op slechts enkele minuten lopen. In de nabije omgeving langs de voetgangerszone en de boulevard vind je talrijke winkel- en uitgaansmogelijkheden met boetiekjes, winkels, restaurants, bars en cafés.
Het gemoderniseerde, nieuw ontworpen en volledig airconditioned hotel uit de middenklasse heeft in de tuin een mooi ontworpen zwembad met uitnodigend zonneterras (ligbedden en parasols inclusief) en een poolbar met fraai, nieuw gemeubileerd zitterras.
Er is een lichte en modern ontworpen lobby met receptie (wifi in het lobbygedeelte inclusief), een lounge en televisieruimte (satelliet-tv), een gezellige bar/cafetaria en een Mediterraans ingericht restaurant. In totaal zijn er 100 kamers aanwezig verdeeld over 7 etages die met 2 liften te bereiken zijn.
Cala Millor
3 sterren
Je kan verblijven op basis van halfpension of All Inclusive:
Tegen betaling:
De modern en licht ingerichte tweepersoonskamers (ca. 23 m², geschikt voor 2 of 3 personen) zijn voorzien van airconditioning, telefoon, wifi (tegen betaling), satelliet-tv, huurkluisje, badkamer met grote douche, toilet en balkon. Eenpersoonskamers (ca. 17 m²) zijn hetzelfde ingericht maar kleiner en met een eenpersoonsbed. Dagelijks schoonmaak en handdoekenwissel. 1x per week bedlinnenwissel.
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen