Direct aan het strand van Estepona vind je het kindvriendelijke hotel H10 Estepona Palace. Het hotel heeft een typisch Andalusische bouwstijl en beschikt over comfortabele kamers. Voor kinderen heeft het hotel een miniclub en een leuke speelplaats. Daarnaast is er een heerlijk zwembad en staan er verschillende sportmogelijkheden tot jouw beschikking.
Direct aan het strand (deels kiezelstrand). Naar het centrum van Estepona is het ongeveer 2,5 km. De haven met diverse winkels en uitgaansgelegenheden, evenals bars en restaurant, bevindt zich op ongeveer 1,5 km afstand. Er is een bushalte in de buurt van het hotel.
Het moderne en comfortabele hotel H10 Estepona Palace is in Moorse stijl en beschikt over 237 kamers verdeeld over 6 verdiepingen. Het hotel beschikt over een ruime lobby met receptie en moderne zithoeken, 5 liften, een internethoek (tegen betaling), een lobbybar met terras, een chill-out terras (geopend in het hoogseizoen, afhankelijk van de weersomstandigheden, niet inbegrepen in het All Inclusive-programma) en het buffetrestaurant "Alborán" met show cooking en een bakkerijhoek.
In de uitgestrekte tuin bevindt zich het zwembad met bruggen en het à-la-carterestaurant "Thalassa" (in het hoogseizoen geopend voor de lunch). Comfortabele ligbedden en parasols staan gratis ter beschikking bij het zwembad, op het strand zijn deze te gebruiken tegen betaling. Badhanddoeken zijn verkrijgbaar tegen betaling van borg. Tevens kunnen gasten tegen betaling gebruik maken van een garage.
Verblijf mogelijk op basis van halfpension, volpension of All Inclusive. Alle maaltijden worden geserveerd als een groot buffet met show cooking. Bij halfpension zijn het ontbijt en het diner inbegrepen.
Miniclub (4-12 jaar, in de periode van ongeveer 15-06 tot 15-09)
Speeltuin
Kinderzwembad
Minidisco (in de periode van ongeveer 15-06 - 15-09)
Tegen betaling: goed uitgeruste spa "Despacio Spa Centrum" (alleen toegankelijk voor gasten ouder dan 16 jaar) met sauna, Turks stoombad, whirlpool, verschillende zwembaden, geselecteerde massages en schoonheidsbehandelingen voor hem en voor haar.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
Tweepersoonskamer: (DZ, ca. 15 m²), airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar, huurkluis. Balkon. Naar keuze zeezicht (DZM). Max. 3 volw. •
Familiekamer: (FZ, ca. 20 m²), airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar, kluis. Balkon, zeezicht. Max. 3 volw. + 1 kind. Tweepersoonskamer voor alleengebruik te boeken
Verblijfstype Luxe: tweepersoonskamer Privilege (DZP, ca. 15 m²), gerenoveerd, airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar (bij aankomst inbegrepen), kluis, balkon (ligbedden, parasol), badjas/slippers, badhanddoeken, dagelijkse krant. Max. 3 volw.
Ik ben een wereldreiziger en heb inmiddels op alle mogelijke websites reizen geboekt. Bij de een werkt het wat gemakkelijker dan bij de ander, en de gegeven informatie is bij de een wat uitgebreider dan bij de ander. Ik check vóór reservering bijna altijd diverse websites b.v. booking.com qua volledigheid van informatie [b.v. koffiezetter op de kamer, gratis parkeergelegenheid, etc.]. En als er informatie ontbreekt of onduidelijk is neem ik soms contact op met het betreffende hotel, want dat werkt ook altijd goed. Al met al, mijn ervaringen met de boeking van mijn a.s. reis naar de Canarische Eilanden in januari zijn prima. Ik heb in eerdere beoordelingen gelezen dat het irritant gevonden wordt dat bij het klikken op een prijs in de tabel de reis - meestal - een stuk duurder wordt. Dát is het nadeel van boeken bij Prijsvrij. Het is altijd afwachten wat de prijs van een reis doet, en wat me vooral opvalt is dat die nooit goedkoper wordt ;-) Kortom, Prijsvrij is zeker aanbevelenswaardig, omdat het at the end vaak de laagste prijs aanbiedt.
Super makkelijk om te boeken. Wat wel jammer was is dat de prijs ineens €100 duurder werd in een halve dag.
Het gaat altijd makkelijk om een reis te boeken en jullie zijn vaak ook ets goedkoper, tijdens de reis nooit iets mee gemaakt dus alles verloopt altijd goed
Nu al een aantal keer via prijsvrij geboekt en nog nooit problemen gehad. Alles altijd goed geregeld.
Ik vind het een makkelijk te navigeren website met duidelijke en overzichtelijke informatie. Het boekingsproces was gemakkelijk en de bevestiging was ook snel binnen.
Tweede keer geboekt met pris vrij vakanties, makkelijk gedaan, mailtje meetaan met alle ries informatie en zo voort, met de app is het hartstikke fijn alles op het rij voor je, 5 ster!
Wij hebben onlangs onze vakantie bij Prijsvrij geboekt en dat ging verrassend soepel. De informatie was helder, de prijzen klopten met wat je uiteindelijk betaalt en de keuzes waren eenvoudig te vergelijken. Dat gaf meteen vertrouwen. De communicatie verliep duidelijk en vlot, met tijdige updates over documenten en praktische zaken. Daardoor konden we ontspannen toewerken naar onze reis. Wat vooral opviel is dat er geen onverwachte kosten of onduidelijkheden waren en dat de aangeboden accommodaties goed aansloten bij wat wij zochten. Voor de vakantieganger in spe die een betrouwbare en overzichtelijke manier zoekt om een vakantie te boeken is Prijsvrij echt een aanrader. Het bedrijf zorgt voor duidelijkheid en gemak, waardoor het boeken zelf al een prettige ervaring wordt.
Snelle boeking, duidelijke omschrijving en een perfect werkende app. Wat een fijne en moeiteloze manier om een vakantie te boeken en up to date te blijven.
Prijs kwaliteit is echt super Nu al een paar keer bij jullie geboekt en we zijn zeer tevredenen. Je kan makkelijk je boeking terug vinden, en alles staat handig in de app. Het boeken is simpel en duidelijk Website is overzichtelijk
We hebben een reis geboekt met Prijsvrij. Bij de tenaamstelling van de reizende personen was iets misgegaan. Ik werd gebeld !!!! (waar kom je dat tegenwoordig nog tegen ?) door prijsvrij en meen heeft dit kosteloos gecorrigeerd.
43.667 klantbeoordelingen