Dit elegante resort direct aan het Caribische strand biedt vele mogelijkheden voor een afwisselende vakantie. Vooral voor koppels en gezinnen een geweldige vakantiebestemming!
Gelegen aan het witte zandstrand van Cancun.
Modern resort met 2 zwembaden, ligbedden en parasols hier en op het strand, 5 bars, buffetrestaurant, grillrestaurant, 6 à-la-carte-restaurants (Mexicaans, Frans, mediterraan, Aziatisch Italiaans, internationaal). Receptie, wifi, café, ijssalon, crêperie. Landcat.: 5 sterren, 438 kamers.
• Deluxe tweepersoonskamer (DSM), ca. 33 m²), modern meubilair, airconditioning, dagelijks aangevulde minibar, koffiezetapparaat, tv, wifi. Douche, toilet, dronken. Zeekant, ook te boeken met direct zeezicht (DZM). Max. 3V+1K, ook te boeken voor alleengebruik (ESM) • Deluxe tweepersoonskamer met balkon (DAM, ca. 33 m²), modern meubilair, airconditioning, dagelijks aangevulde minibar, koffiezetapparaat, tv, wifi. Bad/douche, toilet, inhoud. Balkon aan de zeekant, naar keuze met direct zeezicht (DDM) te boeken. Max. 2V+1K • Deluxe tweepersoonskamer met balkon te boeken voor alleengebruik (EAM) • Preferred-Club tweepersoonskamer (DZP, ca. 33 m²) met direct zeezicht. Dezelfde faciliteiten met extra voorzieningen: privé in- en beïnvloedend, persoonlijke conciërge, toegang tot de Preferred Club Lounge, dagelijkse ontbijtservice in de lounge, minibar-upgrade, dagelijkse krant op aanvraag.
• all-inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet. Het diner wordt verdacht in een van de à-la-carte-restaurants • Snacks 24 uur, lokaal & internationaal. Dranken van 10:00-01:30 uur • Drankservice bij het zwembad en het strand • Dagelijkse aanvulling van de minibar met water, sap, frisdranken en bier • Dine-around-concept: naar keuze. diner in de restaurants van de Dreams-, Now- en Sunscape-Resorts van de buurt (18:00-01:00 uur, aanmelding één dag van te voren, shuttletransfer tegen betaling)
• Fitnesscentrum (ca. 46 m², 07:00-21:00 uur) • Spa (ca. 537 m², 10:00-19:00 uur) met sauna, stoombad, wellnessmassages • Hydrotherapie, manicure-/pedicure, schoonheidssalon
• Volleybal, yoga, kajak, catamaran, biljarttafel • Duikcursussen (tegen betaling) • Golfbaan met 18 holes (tegen betaling)
• Live muziek • Podiumshows • Danscursussen, kookcursussen, Spaanse cursussen
• Explorer's Club (3-12 jaar)
Het boeken van onze vakantie was makkelijk en duidelijk. Net de bijbehorende App kunnen we altijd onze vakantie planning in een oogopslag bekijken. Dat is nu wat wij als klant fijn vinden …. En de prijs is ok
De website is toegankelijk, overzichtelijk en gastvrij voor iedereen. Prijs kwaliteit verhouding is er zeker. En een ruim Aanbod aan keuze waar je maar naartoe wilt.
makkelijk en overzichtelijk boekbaar en alle luchthaven op 1 plek. gebruik prijsvrij regelmatig een aantal x per jaar.
prettige site. makkelijke om alle velden in te vullen. aanvullende informatie wordt goed verstrekt. na de boeking wordt je volledig op de hoogte gehouden via makkelijke app. mis alleen de optie voor visum aanvraag.
Wij hebben al 4 keer onze vakantie naar Kreta bij Prijsvrij geboekt. Prijsvrij is iedere keer goedkoper dan andere aanbieders. Het boekingsproces op de internet site is zeer eenvoudig en helder. Ook de Mijn Prijsvrij omgeving is top. Hierin is alle informatie over de reis van A tot Z opgenomen en kan hier ook beheerd worden. Wij zijn daarom heel blij met Prijsvrij!
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
43.892 klantbeoordelingen