Wil jij vakantie vieren aan de oostkust van Mauritius? Verblijf dan in stijl in het adults only 3-sterrenhotel Le Tropical Attitude aan het strand in Trou d Aux Douce. Een vakantie in dit hotel is een paradijselijke ervaring dankzij een heerlijk zwembad met een zonneterras, ben je omringd door palmbomen en kan je genieten van lekkere lokale gerechten. En niet te vergeten, je mag gratis een ritje maken op een glazenbodemboot en snorkelen! Boek daarom alvast je verblijf in Le Tropical Attitude en kom helemaal tot rust onder de Mauritiaanse zon.
Hotel Le Tropical Attitude is gelegen aan zee en op ongeveer 2 km van het centrum vandaan. Daarnaast ligt de luchthaven op zo'n 40 km, Belle Mare op ongeveer 10 km (15 minuten met de auto en Port Louis op 45 km (uurtje rijden).
Dit mooie paradijsje bestaat uit meerdere gebouwen met in totaal 60 comfortabele kamers. Bij aankomst in de ontvangsthal van Le Tropical Attitude staat het vriendelijke personeel voor je klaar om je in te checken bij de 24-uursreceptie. Verder kan je lekker eten in een van de 4 restaurants en voor drankjes kan je terecht bij de gezellige bar die uitkijkt over het zwembad.
Het buitengedeelte is voorzien van een tropische tuin met palmbomen, een zonneterras met ligbedden en badhanddoeken. Op het complex kan je tevens leuke activiteiten beoefenen zoals jeu de boules, darts en tafeltennis. Ook is er een fitnesscenter, kan je aan het strand leuke watersporten doen zoals duiken en snorkelen en worden er massages en schoonheidsbehandelingen aangeboden.
Verblijf is op basis van halfpension of all inclusive:
Tijdens je vakantie wil je heerlijk kunnen ontspannen en dat kan aan het strand of in het fijne wellnesscentrum. Hier kan je jezelf verwennen met verschillende massages, wellness- en schoonheidsbehandelingen. Wat dacht je bijvoorbeeld van een ontspanningsmassage?
Het sport en entertainmentaanbod van Le Tropical Attitude is top met vele watersporten aan het strand (mogelijk tegen betaling) zoals varen op een boot met glazen bodem, diepzeevissen, snorkelen en duiken. Verder biedt het hotel jeu de boules, tafeltennis, darts fietsenhuur, een fitnesscenter en een golfbaan. 1 keer per week wordt er een leuke show opgevoerd.
Couple Seafront: (ca. 25 m²) is voorzien van een douche, toilet, föhn, airconditioning, een tv, minibar met bier, frisdrank en water, een kluisje, WiFi, koffie- en theefaciliteiten en een balkon of terras met uitzicht over de lagoon en het eiland (DZD).
Couple Deluxe Seafront: (ca. 30 m²) groter opgezet dan de andere kamer en als extra een koffiezetapparaat (DXD).
Villa: (ca. 60 m²) uitgerust met een douche, toilet, koffiezetapparaat, tv, telefoon, WiFi, een kluisje, WiFi, airconditioning en een kleine tuin met privédompelbad (VI).
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen