Principe Di Villafranca is een luxe 4-sterren hotel in Palermo. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie. Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8,0 door meer dan 50 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Principe Di Villafranca voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Principe Di Villafranca en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Hotel Principe di Villafranca is geopend sinds 1998 en is in 2010 volledig gerenoveerd. Het ligt in het hart van de meest eclectische en moderne wijk van Palermo, waar de beste boetieks voor modeontwerp naast de belangrijkste financiële en zakelijke locaties wonen. Op een steenworp afstand van de viale della Libertà en Piazza Politeama, is het hotel een verfijnde omgeving waar je kunt ontspannen in het midden van het bruisende stadscentrum.
Een verfijnde sfeer vult de gemeenschappelijke ruimtes: de heldere kleuren van de hal en lounges accentueren de fijne stoffen en decordetails, terwijl meesterwerken van oude Siciliaanse meubelmakers worden gecombineerd met kostbare hedendaagse schilderijen en opmerkelijk antiek. Gasten kunnen een boek lezen in de bibliotheek of een praatje maken in de kamer met open haard; de loungebar, versierd met Liberty-accenten en designlampen, is de perfecte plek om een glas van de beste wijnen te drinken, terwijl de ontbijtzaal, elegant en vol licht, de ideale plek is om de dag te beginnen met een grote verscheidenheid aan verse, lokale producten, zowel zoet als hartig.
In de 32 kamers worden gasten weggevoerd naar een pure, tijdloze dimensie. De essentiële vormen van meubels en lampen, gemaakt met ongebruikelijke materialen zoals hars, beton en geborsteld staal, worden vakkundig benadrukt door de totale witte omgeving en door werken van hedendaagse lokale kunstenaars.
De kamers zijn allemaal voorzien van lcd-tv met satelliet- en Sky-kanalen, breedband draadloze internettoegang, airconditioning, minibar, parketvloer, marmeren badkamers, toiletartikelen inclusief slippers. Het hotel heeft ook een fitnessruimte, een eigen videogarage en twee prestigieuze vergaderzalen, de Paliotto-kamer en de Gattopardo-kamer, uitgerust met de beste moderne technologie. Het hotel beschikt ook over een eigen garage.
Prijsvrij was het aantrekkelijkst in prijs en het meest complete in het aanbod waar we voor wilde gaan Na onze beslissing was het snel en goed geregeld
Ik ben heel blij met prijsvrij vorig jaar hebben we al een top vakantie gehad met de vakantie van prijsvrij ,dus dit jaar niet getwijfeld en hebben we weer een heerlijke vakantie geboekt via prijsvrij topservice en goed contact als je vragen hebt.
Fijne reisorganisatie, overzichtelijke boekingssite. Aangesloten bij SGR ANVR en Calamiteitenfonds wat veel vertrouwen geeft. Al vaker geboekt bij Prijsvrij, goede prijs-kwaliteit verhouding
Verleden jaar ook geboekt bij prijsvrij Nu weer naar zelfde hotel Hotel MS Amaragua Was super daar
Goede service, snel en gemakkelijk online een vakantie te boeken!!
Het was snel en vlug geregeld, toen ik belde naar prijsvrij. Zijn we goed geholpen en alles is goed uitgelegd over de vraag die wij stelde.
Wij boeken de laatste tijd vaker via prijsvrij. Het gaat makkelijk en we kunnen fijn via Duitsland . Dit maakt het voor ons comfortabel . Ook goed via de mail en telefoon te bereiken Al met al positief Gr Linda
Telefonische was het even 20 min wachten. Maar door een Mevrouw goed te woord gestaan. Zij heeft mijn hotel boekingsnummer opgezocht en kon hierdoor verder. Bedankt voor de goede hulp tot zover.
Al vaker geboekt bij prijs vrij. Dit jaar 2 vakanties en super tevreden
Ik ga deze zomer naar albufeira door prijsvrij en ben al vaker op vakantie geweest en het wordt altijd top geregeld!
45.478 klantbeoordelingen