Op zoek naar een fijne accommodatie in Cefalu? Cefalu in Casa is een luxe 4-sterren appartement, ideaal voor een aangename vakantie.Het appartement wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.0 door meer dan 526 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Cefalu in Casa voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Cefalu in Casa en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Hier voel je je 'a casa'
En draait het om jou
Van alle gemakken voorzien
Uitzicht op het mooie Cefalù
Groene parkachtige omgeving
Ook perfect voor een familievakantie
Het leuke aan deze appartementen is, de keuken op het terras, koken en toch lekker buiten zijn. Voor de eerste ochtend hoef je je trouwens geen zorgen te maken, de eigenaar heeft een klein welkomst pakket klaargezet met wat vruchtensappen, crackers, jam, koffie en thee. Ondertussen denk je aan de plannen voor vandaag, heerlijk slenteren door de straatjes van het historische centrum met de vele winkeltjes en restaurantjes. In de namiddag is er nog tijd voor een frisse duik in het zwembad.
centrum Cefalù op ca. 1500 m
luchthaven Palermo op ca. 97 km
rustig gelegen
strand op ca. 900 m
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
privé parkeerplaats buiten
buitenbad
kinderbad buiten
buitenbaden open afhankelijk van het weer
ligbedden en parasols
zonneterras
babyset (bedje, stoel)
speeltuin
Bij deze accommodatie raden wij aan een auto bij te boeken.
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 14
2-kamer appartement, 2-4 pers
Algemeen
airco, gratis wifi en tv
Keuken
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
type bed kan per kamer verschillend zijn
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
eindschoonmaak inclusief en borg: € 100,00
de kitchenette is op het balkon of het terras
Zomer
Verzorging
logies
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
de toeristenbelasting is aan verandering onderhevig, de prijs die wij vermeld hebben is een richtlijn. Dit kan op moment van aankomst op de bestemming gewijzigd zijn. De toeristenbelasting is veelal te betalen vanaf 10 jaar.
de keuken bevindt zich op het terras
het kinderbad is een afgescheiden gedeelte van het zwembad
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Inbegrepen
bedlinnen
bij aankomst in appartementen Cefalù in Casa zijn de bedden opgemaakt
handdoeken
theedoeken
eindschoonmaak is inbegrepen, borg € 100
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
-
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Duidelijke site, juiste informatie. Makkelijk een mooie reis boeken.Vandaar dat we al 7 jaar bij Prijsvrij onze vakantie boeken.
Wij zijn neermaals erg goed geholpen door de klantenservice. Zowel tijdens het boeken zijn we goed geadviseerd op vragen omtrent rolstoeltoegankelijkheid en geschikte transfers, maar ook na het boeken met het aangeven van de rolstoel e.d. Erg tevreden.
Omdat ik 250 euro kan winnen. Prijsvrij is Good.
Nu ik moet zeggen prijvrij heeft mooie aanbieding in het verschiet ,de mensen achter de schermen niet te vergeten doen hun uiterstebest..De laastste jaren ben ik wel weg van dit bedrijf. Dit is eerlijk ook wel eens anders geweest komt natuurlijk niet voor niets ,drukte staking vertraging enz.maar ja ik heb u als prijsvrij weer geboekt te rhodos daar we wel de voorkeur voor griekenland hebben en deze keer na (BLUE SKY CITY BEACH). We gaan het zien in september 26 mag me dan ook een review laten schrijven met onze bevindingen van het hotel . KALISPERA.8
Boeken via Prijsvrij is super! Makkelijk en helder. Maar contact met de klantenservice is ver beneden peil. Geen reacties op mails, je kunt niet bellen etc. Maar het heeft mij niet weerhouden om toch weer te boeken via Prijsvrij.
Boeken ging erg makkelijk. Prijs was scherp en informatie uitstekend op de site over de accommodatie en de mails na boeking.
Makkelijk te boeken. Goede beschrijving en goedkoopste prijsweergave tov zoekopdracht. Ik had foutje gemaakt met boeken, maar omboeken (kosten€20,-) was zo geregeld.
Wat er staat klopt met de werkelijkheid. Prima en vriendelijk personeel en uitstekende accomodaties.
Makkelijke site en vakantie heel makkelijk uit te zoeken, zeker als je net als ons al beetje idee hebt waar naar toe. Zelfde plaats en hotel en wederom dus via prijsvrij want was vorig jaar ook allemaal top !
Onwijs tevreden! Eenvoudig te boeken, overzichtelijk en behulpzame en vriendelijke klantenservice. Ik ga hier zeker vaker een vakantie boeken.
44.121 klantbeoordelingen