Villaggio Baia d Ercole is een luxe 4-sterren hotel in Capo Vaticano. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie. Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 7,4 door meer dan 50 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Villaggio Baia d Ercole voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Villaggio Baia d Ercole en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Pal aan het zandstrand van Santa Maria in Capo Vaticano. Supermarkt en diverse restaurants op ca. 500 m. Afstand luchthaven Lamezia Terme – Capo Vaticano ca. 69 km.
- Receptie
- Restaurant
- Bar
- Parkeerplaats (gratis)
- Gratis wifi in de algemene ruimtes
- Mooi zwembad met kinderbad en ligstoelen
- Tennisbaan
- Tafeltennis
- Speeltuintje
- Miniclub voor kinderen tussen 4-12 jaar (ca. eind juni tot begin sept.)
- Ca. 6x per week pianobar
- Gratis gebruik van 2 ligstoelen en een parasol op het strand (ca. eind april tot eind oktober)
Tegen betaling:
- Shuttleservice naar Tropea ca. € 10 p.p
De kamers liggen verspreid over diverse gebouwen in de tuin. Met tv, koelkastje, airconditioning en kluisje. Badkamer met douche, toilet en föhn. Balkon of terras. De 4-persoonskamers beschikken over een 2-persoonsbed of 2 aparte bedden en een stapelbed. Naar keuze moderne en ruimere Superior kamer. De familiekamer bestaat uit 2 aparte gedeeltes, een slaapkamer met 2-persoonsbed en twee slaapkamers met aparte bedden, bij 5 personen met extra bed.
Naar keuze moderne en ruimere Superior kamer. De 4-persoonskamers beschikken over een 2-persoonsbed of 2 aparte bedden en een stapelbed. De familiekamer bestaat uit 2 aparte gedeeltes, een slaapkamer met 2-persoonsbed en twee slaapkamers met aparte bedden, bij 5 personen met extra bed.
Optionele kosten, ter plaatse te voldoen, bij boeking opgeven:
- Huisdieren ca. € 5 p.n
- Ontbijtbuffet en indien halfpension dinerbuffet, inclusief 1x per week Calabrees specialiteitendiner, bij volpension is ook een lunch inbegrepen
- Kinderbed gratis aanwezig (bij boeking opgeven)
- Geen lift (max. 2 etages)
Het was snel en vlug geregeld, toen ik belde naar prijsvrij. Zijn we goed geholpen en alles is goed uitgelegd over de vraag die wij stelde.
Wij boeken de laatste tijd vaker via prijsvrij. Het gaat makkelijk en we kunnen fijn via Duitsland . Dit maakt het voor ons comfortabel . Ook goed via de mail en telefoon te bereiken Al met al positief Gr Linda
Telefonische was het even 20 min wachten. Maar door een Mevrouw goed te woord gestaan. Zij heeft mijn hotel boekingsnummer opgezocht en kon hierdoor verder. Bedankt voor de goede hulp tot zover.
Al vaker geboekt bij prijs vrij. Dit jaar 2 vakanties en super tevreden
Ik ga deze zomer naar albufeira door prijsvrij en ben al vaker op vakantie geweest en het wordt altijd top geregeld!
Ik had deze reis eerder geboekt bij een andere onderneming maar die annuleerde de reis plotseling waardoor ik verder ging kijken en bij prijsvrij terecht kwam. Deze reis was hier wel beschikbaar alleen via België wel langer onderweg van huis maar ik ben blij dat ik naar hetzelfde hotel kan en tevens benieuwd naar de service en reis via Prijsvrij.
Alles is goed in de puntjes geregeld. Netjes en overzichtelijk Prijs is ook een meevaller
Duidelijke site, makkelijk diverse vakanties vergelijken.
de hele boeking snel en correct geregeld.
Duidelijke website, goede prijzen en gemakkelijk boekingsproces.
45.472 klantbeoordelingen