In de badplaats Laganas ligt het 5-sterrenhotel Domes Aulus Zante Autograph Collection en dit is een aanrader voor jong en oud. Het hotel beschikt over een kidsclub, speeltuin, een groot buitenzwembad en een privestrand. Je kan hier helemaal tot rust komen in het wellnesscenter met massages. Met All Inclusive en in totaal 5 restaurants en 4 bars hoef je je over het eten en drinken geen moment druk te maken. Extra fijn is ook dat het strand op zeer korte loopafstand ligt. Kortom, een divers hotel waar je niets te kort komt met All Inclusive. Boek daarom alvast jouw vakantie naar Laganas en beleef een fantastische tijd!
Domes Aulus Zante Autograph Collection ligt direct aan het lange zandstrand van Laganas. Ideaal! Het strand is onderdeel van een natuurreservaat omdat de Caretta Caretta schildpadden zich hier nestelen. Op 5 kilometer afstand vind je zowel het vliegveld van Zakynthos als het gezellige centrum van Zakynthos-Stad. Het centrum van Laganas ligt op 1,5 kilometer. Met een kwartiertje wandelen bereik je als de eerste winkels, terrasjes en restaurants.
Bij aankomst krijg je een hartelijk ontvangst in de luxe lobby met een 24-uurs receptie. Verder vind je in het resort een buffetrestaurant en 4 à-la-carte-restaurant waar je tegen een toeslag kunt genieten van o.a. de Griekse en Italiaanse keuken. Voor een koud drankje ben je welkom bij 4 bars: de poolbar, de lobbybar, de strandbar en een adults only bar. Buiten bevinden zich een groot buitenzwembad met een apart adults only gedeelte. Op de zonneterrassen staan luxe ligstoelen, kussens en parasols ter vrije beschikking.
Verblijf is op basis van all inclusive. De maaltijden worden geserveerd in buffetvorm. Ook zijn snacks, ijs en gebak inclusief op gezette tijden. Van 10.00 tot 24.00 uur zijn diverse (non) alcoholische drankjes inbegrepen. Met de lunch of het diner kun je op reservering tegen een toeslag dineren in één van de a la carte restaurants.
Voor de kleine reizigers is er een miniclub (4-11 jaar) en een tienerclub (12-16 jaar). Voor de allerjongsten is er een peutergebied en een creche (4 maanden tot 3 jaar). Andere kindvriendelijke faciliteiten zijn een speeltuin, apart kinderbad met piratenschip en een kinderbuffet in het hoofdrestaurant.
Wellnessliefhebbers kunnen terecht bij de spa voor massages en schoonheidsbehandelingen (vanaf 16 jaar).
Regelmatig worden er gezellige thema-avonden georganiseerd met livemuziek. Op sportief gebied kun je je uitleven in de moderne fitnessruimte. Andere leuke activiteiten in het hotel zijn tafeltennis, tennis, biljart en bowling. Sommige activiteiten zijn mogelijk tegen betaling. Bij het strand zijn leuke watersporten mogelijk.
Domes Aulus Zante Autograph Collection telt 250 hotelkamers. De kamers zijn standaard uitgerust met een TV, telefoon, airconditioning, kluisje, WiFi, spiegel, balkon of terras, slippers, badjassen, kussenmenu, strijkfaciliteiten en koffie- en theefaciliteiten. Tegen betaling is er roomservice en kun je gebruik maken van de minibar. In de badkamer tref je een toilet, douche en een haardroger aan. Naast tweepersoonskamers zijn er voor gezinnen familiekamers. Een familiekamer heeft een aparte slaapkamer en een woonkamer met slaapgelegenheid. Voor meer ruimte boek je de luxe suite.
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Kinderen
|
Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄
Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !
Boeken ging heel snel
Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya
Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.
makkelijk boeken, heldere website
Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.
Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!
Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!
Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.
41.984 klantbeoordelingen