Het 5-sterrenhotel Dimitra Beach Resort is gelegen in Agios Fokas, in de buurt van Psalidi en Kos-stad. Aangezien het hotel op een heuvel ligt heb je een prachtig uitzicht op de helderblauwe Egeïsche Zee. Op het fijne zonneterras is het prima genieten van de warme zon. Met een privestrand, luxe kamers en uitstekende faciliteiten zal je je geen moment vervelen. Zo zijn er maar liefst 3 zwembaden waarvan eentje met jacuzzi. En kan je in het zusterhotel Michelangelo onder andere gebruik maken van de fitnessruimte en het wellnesscenter. Hotel Dimitra Beach Resort is ideaal voor stelletjes en families. Boek jouw vakantie snel!
Met een geweldig uitzicht boven het kiezelstrand (toegang via trappen, badschoenen aanbevolen), rustig gelegen in de badplaats Agios Fokas, net achter het plaatsje Psalidi. Hier ben je binnen 9 minuten rijden. Naar de Embros-thermen is het ongeveer 3 km en naar de stad Kos met winkels en uitgaansmogelijkheden zo'n 7,5 km. Er is een bushalte bij het hotel met regelmatige verbindingen en een supermarkt op ongeveer 400 meter.
Dit luxe hotel bestaat uit hoofdgebouw en bungalowachtige woongebouwen. In totaal zijn er 256 accommodaties verdeeld over meerdere verdiepingen. Tot de algemene faciliteiten behoren onder andere een lobby, receptie, WiFi, minimarkt, tv-kamer en een bibliotheek. Verder is er een buffetrestaurant met terras, 2 à-la-carterestaurants en 6 bars/lounges. De White Lounge is alleen voor volwassenen.
Buiten vind je prachtig aangelegde tuinen, 3 zwembaden, een jacuzzi en zonneterrassen met een mooi uitzicht op zee, ligstoelen, parasols en badhanddoeken (inclusief bij het zwembad/op het strand). Ook is er een Swim-up-bar bij het zwembad. Het hotel biedt tevens pilates, watergym, en activiteiten zoals darts en jeu de boules.
In het zusterhotel Michelangelo mag je gebruik maken van het minivoetbalveld, de tennisbaan, het basketbalveld en de fitnessruimte. Er worden ook thema-avonden georganiseerd zoals livemuziek. En tegen betaling kun je een fiets huren, paardrijden en duiken.
Verblijf in Dimitra Beach Resort is op basis van halfpension of all inclusive:
Relax tijdens je vakantie in het spacenter (vanaf 16 jaar) dat op enkele stappen van het zusterhotel Michelangelo ligt. Hier vind je een verwarmd binnenbad, jacuzzi, sauna, stoomruimte, schoonheidssalon en een kapsalon.
Tijdens je verblijf in Dimitra Beach Resort kan je meedoen aan diverse sportactiviteiten zoals pilates, aquagym, darts en jeu de boules. In het zusterhotel Michelangelo Resort & Spa kan je gebruik maken van het minivoetbalveld, tennis- en basketbalveld en de fitnessruimte. In de avonden worden er thema-avonden georganiseerd met livemuziek of een DJ en 1 keer per week een Griekse avond. Tegen betaling kan je overigens fietsen huren. En voor de kinderen is er een kidsclub, minidisco en een speeltuin.
Tweepersoonskamer (ca. 23 m²) voorzien van airconditioning, een koelkast, koffie-/theefaciliteiten, tv, telefoon, WiFi, kluisje, douche, toilet, haardroger, badjas, slippers en een fijn balkon met zeezicht (DZM). Geschikt voor maximaal twee volwassenen. Ook voor alleengebruik te boeken (EZM).
Bungalows (ca. 33 m²) komt met airconditioning, een koelkast, koffie-/theefaciliteiten, tv, telefoon, WiFi, kluisje, douche, toilet, haardroger, badjas, slippers en een terras met uitzicht op de tuin (BU) of uitzicht op zee (BUM). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.
Bungalows Beachfront: (ca. 23 m²) op enkele stappen van het strand en voorzien van airconditioning, een koelkast, koffie-/theefaciliteiten, tv, telefoon, WiFi, kluisje, een douche, toilet, haardroger, badjas, slippers, make-up spiegel en een terras met ligstoelen en uitzicht op zee (BUP). Geschikt voor maximaal twee volwassenen.
Deluxe familiesuite: (ca. 45 m²) uitgerust met 2 aparte slaapkamers, airconditioning, een koelkast, espressomachine, koffie-/theefaciliteiten, 2 tv's, telefoon, WiFi en kluisje. Verder is er een douche, toilet, haardroger, badjas, slippers en een balkon of terras met uitzicht op zee (FZD). Geschikt voor maximaal vier volwassenen.
Deluxe Junior Suite: (ca. 35 m²) voorzien van een aparte slaapkamer, airconditioning, een koelkast, espressomachine, koffie-/theefaciliteiten, tv, telefoon, WiFi en een kluisje. Daarnaast is er een douche, toilet, haardroger, badjas en slippers. Ook is er een balkon of terras met uitzicht op zee (JS). Geschikt voor maximaal drie volwassenen of twee volwassenen en twee kinderen.
Privilege junior Suite: (JSP, ca. 35 m²) komt met airconditioning, koelkast, espressomachine, koffie-/theefaciliteiten, tv, telefoon, WiFi, kluisje, douche, toilet, haardroger, badjas en slippers. Tevens is er een balkon of terras met uitzicht op zee (JSP). Geschikt voor maximaal drie volwassenen. Bij aankomst kan je genieten van een prioriteit bij inchecken, prioriteit op restaurantreserveringen, een strandtas- en schoenen, luxueuze badkamerbenodigdheden, welkomstgeschenk voor jonge reizigers en een gevulde minibar met water en frisdranken.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Wellness (zusterhotel, €)
|
|
Sport en entertainment
|
Makkelijk en snel boeken. Vrijwel altijd de goedkoopste.
Al jaren een goede ervaring,duidelijke site,goede communicatie. Altijd de beste prijs voor waanzinnig keuken vakanties.
Ik kon de reispapieren zonder problemen invullen goede informatie duidelijk en zeer ervaren top vakantie
Geen onzichtbare kosten snel geregeld overzichtelijk
Nederlandse deel: auto parkeren ging vlekkeloos met ondersteuning van vriendelijk personeel, en transfer bus die onmiddellijk klaar stond. Check in was een makkie gezien er een zelf incheck balie is voor de koffers en de tickets thuis al hadden uit geprint. Geen moeilijke douane check,en we konden zo doorlopen naar het vliegtuig. Zitruimte is meer dan voldoende in het vliegtuig en drinken tegen betaling. Transfer bus stond direkt klaar voor ons en na een uurtje langs de kust kwamen we bij de voordeur van het hotel aan. Een Meer dan uitstekend, losse huisjes hotel. Mooi centraal gelegen, 15 min lopen van het strand. Dit hotel werkt met creditcard tags. Ruime kamers met "vriezer"- koelkast, zeer stil. Airconditioning: warm&koud en is aanwezig kwa geluid. Ramen kunnen open. Zon werende gordijnen. Medium harde bedden met lekkere zachte kussens. L&R stopcontact, smartphone laden. Alles werkt niks was stuk. Heerlijk gegeten in het restaurant van het hotel, pizza is een aanrader. Huisjes zitten los van het restaurant dus je moet even buiten lopen. Zwembad is zelfs open in de winter, maar wel met koud water. Parkeer gelegenheid. Winter periode rustige omgeving. Vriendelijke gast vrij personeel. Minpunt: geen haarföhn en waterkoker. Voor de winter periode is de vloer erg koud.
We boeken al jaren bij Prijsvrij en zijn altijd tevreden. Paar keer contact gehad en prima geholpen!
De website kent gemakkelijke en overzichtelijke zoekfuncties! Bovendien zijn de prijzen van vakanties meer dan redelijk en flink concurrerend! De communicatie is helder en prettig!
Goede website. Duidelijk qua info en echt de laagste prijs. Niet die vage beloftes van concurrenten, geen verassing bij het boeken en bij vragen direct antwoord. Lange tijd los hotel vlucht auto geboekt maar dankzij prijsvrij.nl weer terug
Ik ben erg blij met de zoektocht op jullie site, Het is makkelijk navigeren, wensen zijn aan te vinken en duidelijke zoek resultaten. Daarnaast hebben jullie vaak de beste prijs en goede deals. Voor nu op Grand Canaria hebben we weer een mooie deal kunnen scoren en ook vanuit Düsseldorf was het prima te doen en goed voor elkaar. Daarom is 5 sterren niet overdreven. Dankjewel voor de prima service en fantastische vakantie
Ieder jaar boek ik 2 leuke reisjes bij Prijsvrij .Goedkoop en duur maar niet te veel. Daar heb ik een hekel aan om te zien dat ik teveel betaal. Dus bedenk je niet en boek bij Prijsvrij♥️
43.884 klantbeoordelingen