JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.nl.
Anna Maria Paradise | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

Anna Maria Paradise

Griekenland - Chalkidiki - Pefkohori

Foto Anna Maria Paradise *** Pefkohori
9.0
Foto Anna Maria Paradise *** Pefkohori
Foto Anna Maria Paradise *** Pefkohori
Foto Anna Maria Paradise *** Pefkohori
17
Anna Maria Paradise
  • Neem een duik in het zwembad
  • Lekker ontbijten aan het zwembad
  • Ruime kamers voor het hele gezin
  • Lopend naar het witte zandstrand

USP's

Vlak bij het centrum van Pefkochori
Verken de prachtige omgeving
Al wandelend naar het strand
Ontbijten bij het zwembad
Ook familiekamers te boeken
Zonovergoten!

De vakantie kan beginnen

Genieten van zon, zee en strand? Dan ben je bij Anna Maria Paradise op het juiste adres. Met het strand op 250 m afstand. Of maak een wandeling door de smalle steegjes naar het oude gedeelte van het centrum met haar kleine haven. Echt even helemaal niks doen? Bestel een drankje aan de bar en vertoef de hele dag aan het zwembad. Vervelen is hier zeker niet nodig!

Ligging

centrum Hanioti op ca. 4 km
centrum Pefkochori op ca. 1 km
luchthaven op ca. 100 km
strand op ca. 250 m

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie

Restaurants/Bars

buffetrestaurant
à-la-carterestaurant
bar: zwembadbar

Zwembaden

buitenbad
kinderbad buiten
ligbedden en parasols
zonneterras
Tegen betaling
badhanddoeken

Strand

Tegen betaling
badhanddoeken

Voor de kinderen

Tegen betaling
babybedje (op aanvraag)

Overige informatie

officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 56

Kamers

2-persoonskamer, Tuinzicht, 1-2 pers
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
Keuken
koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon met zitje
2-persoonskamer, Zijzeezicht, 1-2 pers
Ligging
zijzeezicht
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
Keuken
koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon of terras
2-persoonskamer, Familiekamer, 1-4 pers
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
Keuken
koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 2 eenpersoonsbedden
Buiten
terras met zitje
2-persoonskamer, Familiesuite Zeezicht, 1-4 pers
Ligging
zeezicht
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
Keuken
koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden of 1 tweepersoonssofabed
Buiten
balkon of terras met zitje
2-persoonskamer, Deluxe Annex, 2-3 pers
Ligging
gelegen in de annex
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
Keuken
koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
Buiten
balkon of terras met zitje

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.7
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 8.7
  • Faciliteiten 8.3
  • Animatie 8
  • Kamer 8.5
  • Personeel 9.1
  • Eten & Drinken 7.9
  • Kwaliteit Bedden 8.1
  • Prijs/Kwaliteit 8.8
  • Pefkochori 15 mei 2025
    8.0

    Het is heel goed vertoeven in Anna Maria Paradise. Hartelijk ontvangst met uitleg over de omgeving en toeristische tips. Hotel is zeer goed.

  • Prima Hotel 13 mei 2025
    8.0

    3 dagen bij Hotel Anna Maria geweest. Hotel is prima in orde en heeft heeft een mooi zwembad. Personeel is heel vriendelijk en behulpzaam. Ontbijd is prima. Kamer zijn klein maar netjes in orde. Kortom, een aanrader

    Lees meer
  • Annamaria 07 mei 2025
    6.0

    Goed maar niet al die 9en10 die ik vorige reviews heb gezien

  • Niet in de herfstvakantie. 02 november 2024
    8.0

    Zoals de titel al zegt, ga niet in de herfstvakantie. Dit is het einde van het vakantieseizoen en dat is wel te merken. Tenzij je hier van houd. Hotel is mooi en keurig, kleinschalig en iedereen is even vriendelijk en behulpzaam. Veel Nederlanders. De hele dag kan je er eten en drinken bestellen, wij hebben alleen gebruik gemaakt van het ontbijt. 1x in de avond gegeten. Niet omdat het niet goed was, wij wilde graag wat cultuur snuiven. Voor kleine prijsjes flinke borden vol in omliggende plaatsjes. Dit is lopend te doen (20 min), wij namen de taxi (5,00) of gingen met de huurauto. Ook daar was veel al dicht, zo ook in de omliggende plaatsen. Je moet creatief zijn om enige activiteiten te kunnen ondernemen. Is ons uiteindelijk gelukt. Verdiep je in deze periode wat mogelijk is, ook ivm een nationale feestdag (waarin echt alles dicht is, op wat restaurants na) Strand is echt wel even een eind lopen, je kan beter doorrijden naar een naastgelegen dorpje. Leuke boulevard met kiezelstrand, restaurantjes en wat winkeltjes. Er zijn genoeg supermarktjes in de buurt, een Lidl wat verder rijden. Normaal bied het hotel in de avond thema-avonden aan, dit was nu niet het geval. Wij zaten vaak na het eten nog even gezellig na bij mamos. De hoteleigenaar wil je met alles helpen en verteld de bezienswaardigheden. Google Maps is daarbij een mooi hulpmiddel. In het hotel kan je fietsen huren, een bushalte niet gezien, ja 2-3 kilometer verderop. Het hotel heeft een zwembad, hebben wij geen gebruik van gemaakt omdat het zeewater nog prima op temp was. Temperatuur was rond de 21-23 graden. Volop zon. Het hotel heeft geen biljart/pool of iets anders voor de jeugd, neem wel iets van een spelletje mee in deze tijd. Verder waren wij erg tevreden met en over alles ondanks dat wij er echt in de laatste week voor sluiting waren. Wij zijn naar Thessaloniki geweest, voor shopping. Als je rijden leuk en niet eng vind, moet je daar zeker naar toe. Anders raad ik het af. Wat een chaos. Wij zijn een hele ervaring rijker. Op dinsdag hebben we een lokale markt bezocht. Was leuk om te zien. In Petralona hebben we grotten bezocht, ook de moeite waard. Afytos, leuk stadje om te bezoeken.

    Lees meer
  • Erg leuk, niet al te groot, hotel 03 oktober 2024
    10

    leuke, vriendelijke eigenaren en personeel. Ligging is lopend goed te doen en of met taxi, welke betaalbaar is Hotel is schoon Alles was Toppie!!

    Lees meer
  • De kamer via Tui 17 augustus 2022
    10

    Doordat we via Tui reizen en zij de kamer regelen werden we beneden geplaatst. Als we het via Thomas, de eigenaar, rechtstreeks hadden gedaan kon hij ons een vele mooiere kamer geven voor t zelfde geld. Het hotel en de eigenaar + familie waren super. Gastvrij, aardig, meewerkend, enthousiast. Voor hun zou ik zo weer heen gaan.

    Lees meer
  • 16 mei 2022
    10

    Mooi met Nederlandse ontvangst die daar werkt een mooie aanwinst voor het hotel

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Bekend van TV
Goed
8.4
  • 10 June 2025
    Reis boeken super eenvoudig.

    Kwam bij het zoeken naar een vakantie bij Prijsvrij uit. Website is overzichtelijk en na onze reis naar Spanje te hebben gevonden. Was het boeken een fluitje van een cent. Mail gekregen en ook de uitleg daar was eenvoudig. Boeken van stoelen ging soepel. Het enigste waar we nu op moeten wachten is de vakantie zelf😄

  • 10 June 2025
    Overzichtelijke site

    Overzichtelijke site, makkelijk boeken en de goedkoopste !

  • 10 June 2025
    Boeken ging heel snel

    Boeken ging heel snel

  • 10 June 2025
    Mijn 2 vakantie !

    Mijn 2 vakantie ! 1e vakantie naar Benidorm en dik tevreden met prijsvrij. Dit jaar met prijs vrij naar Alanya

  • 10 June 2025
    Goed reisaanbod!

    Goed reisaanbod met concurrerende prijzen. Ondanks dat de wachttijd aan de telefoon best lang was werd ik wel heel keurig en naar volle tevredenheid geholpen toen ik nog een vraag had bij de klantenservice.

  • 10 June 2025
    makkelijk boeken

    makkelijk boeken, heldere website

  • 09 June 2025
    Heel makkelijk alles kunnen vinden

    Heel makkelijk alles kunnen vinden, het boeken verliep ook vanzelfsprekend en was heel duidelijk.

  • 09 June 2025
    Duidelijk

    Duidelijk, makkelijk te boeken en super overzichtelijk!

  • 09 June 2025
    Top voor vakanties

    Top voor vakanties, altijd een waar je de beste prijzen krijgt. UI website ook erg goed, en nu met de nieuwe advertenties van Leo ook heel netjes gedaan. Zal tevreden blijven zolang de vakanties goed verlopen zoals ik gewend ben van Prijsvrij!

  • 09 June 2025
    Boeken was gemakkelijk!

    Vakantie was snel geboekt, alles was vrij duidelijk. Alles kon ook gewoon geregeld worden via Prijsvrij, transfer, extra koffers etc. We hadden eerst een transfer geboekt maar besloten later toch dat we liever een auto wilde boeken, transfer was in no time geannuleerd en kreeg vrij snel een nieuwe boekingsbevestiging. Inmiddels de auto ook geboekt via Prijsvrij, super gunstige voorwaarden. Ik ben zeer te spreken over het boekingsproces.

TrustPilot

41.984 klantbeoordelingen

Anna Maria Paradise
9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 414, -
Checken