Op zoek naar een zonnige vakantie aan een van de grootste meren van Frankrijk? In het gezellige Hourtin ligt het 3-sterrencomplex Odalys Le Petit Pont, vlak bij het strand van het Hourtin-meer. Hier verblijf je in een rustige, groene omgeving met volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen of watersporten. Ideaal voor families én actieve vakantiegangers. Je overnacht in comfortabele appartementen en geniet van het zwembad, het zonneterras en het wellnesshoekje. De ligging vlak bij het meer én niet ver van de Atlantische kust maakt dit de perfecte plek voor een relaxte én actieve vakantie. Zin in natuur, waterpret en rust? Boek dan jouw verblijf bij Odalys Le Petit Pont!
Odalys Le Petit Pont ligt op ongeveer 400 meter van het Hourtin-meer en het fijne zandstrand. Winkels en restaurants zijn op loopafstand te vinden in het centrum van Hourtin, op circa 1 kilometer. Ook het bekende Plage de l’Océan ligt op ongeveer 10 kilometer. Bordeaux ligt op ongeveer 60 kilometer afstand – leuk voor een dagtrip! Ideaal voor natuurliefhebbers én strandgangers.
Dit kleinschalige complex is ruim opgezet en omgeven door groen. Bij aankomst is er een receptie, waar je terechtkunt voor al je vragen. Buiten vind je een zwembad (verwarmd, seizoensgebonden) met zonneterras en ligstoelen. Er is een kleine wellnesshoek met sauna (€) en bubbelbad (€). Je verblijft in volledig ingerichte appartementen, ideaal voor wie van vrijheid en gemak houdt. Er is ook een wasserette (€) en WiFi beschikbaar (€).
Verblijf is op basis van logies. Er is geen restaurant aanwezig, maar dankzij de volledig uitgeruste keuken in je appartement kun je makkelijk zelf koken. Boodschappen haal je in het dorpje.
Voor kinderen is er een speeltuin en een kinderbad. Ook is er in het hoogseizoen een miniclub (4-11 jaar, seizoensgebonden), zodat ook de jongste vakantiegangers zich prima vermaken.
Kom tot rust in de wellnesshoek met sauna en bubbelbad (beide €). Even tijd voor jezelf na een actieve dag in de natuur? Dan is dit jouw plek!
Zin in actie? Er is een fitnessruimte, een sportveld en een ruimte met tafeltennistafel. In de omgeving kun je wandelen, fietsen, watersporten en paardrijden. In de zomer is er ook lichte animatie voor jong en oud (seizoensgebonden).
Alle studio’s en appartementen beschikken over een eigen kitchenette met kookplaat, koelkast, vaatwasser en keukengerei, een eigen badkamer met douche, geluidsdichte muren en gratis WiFi.
Studio (23 m²): Deze compacte studio is voorzien van een slaapbank, een kitchenette en een eethoek. Sommige studio’s hebben een terras of balkon.
Appartement (32 m²): Geschikt voor 4 personen, met een woonkamer, een slaapbank en een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed. Inclusief balkon.
Appartement (35 m²): Dit appartement heeft een aparte slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een slaapbank in de woonkamer. Voorzien van eethoek, waterkoker en kledingkast.
Appartement (43 m²): Ruimer appartement met een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed, twee eenpersoonsbedden en een slaapbank. Inclusief balkon.
Maisonnette (43 m²): Deze woning in twee lagen biedt een woonkamer met slaapbank, twee aparte slaapkamers en zowel een balkon als een terras. Perfect voor gezinnen of groepen.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport en entertainment
|
Wellness
|
Zin in een vakantie midden in de natuur én dicht bij het strand? Boek dan nu jouw verblijf bij Odalys Le Petit Pont en geniet van ontspanning en avontuur aan het Hourtin-meer!
Makkelijk een reis boeken, betalen en alle reisbescheiden stonden op tijd klaar
Top geregeld, prima prijs altijd open voor vragen met een goed en duidelijk antwoord
Goede ervaringen in het verleden...dus nu 2026 weer geboekt...mooie prijzen.
Ik boek vaak een vakantie via prijsvrij. Voordelig, goede service, je word via de mail goed op de hoogte gehouden. Ik ben altijd erg tevreden. Erg blij met prijsvrij
Makkelijk en overzichtelijk. Word van a tot Z meegenomen in de vakantie. Zo’n zin in in Indonesië……oh nee het word Thailand. Dankjewel Prijsvrij voor deze geweldige trip.
duidelijke stappen in het reserveren
Wij boeken al een paar jaar bij jullie (vakanties naar Turkije)en nog nooit problemen gehad…hotels prima,vluchten goed .En de prijs (bijna) altijd het goedkoopste.(ook heel belangrijk )😜 Het enige minpuntje is dat jullie geen korting geven bij vaste klanten…mijn schoonzus boekt al jaren bij corendon en die krijgen wel vaste klanten korting,mischien een aandachtspunt puntje voor jullie.ik heb vorige week geboekt voor 6 personen dus een evt korting of te gemoed komen zou wel erg attent zijn.
Had er eigenlijk nog nooit van gehoord maar was op zoek naar een last minute zon / steden trip voor een paar dagen met de familie. Mooie prijs kwaliteit, breed aanbod en last minute snel de boekingsgevens / vouchers in de mail geleverd. De app kan soms iets sneller / gerichter maar voor de rest prima tevreden.
Mooie aanbiedingen, leuke reclame op T.V fijn zoeken en makkelijk te boeken!
Boeken gaat relatief eenvoudig en snel
42.899 klantbeoordelingen